null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2012 » Серпень » 24 » Всі бомбардири Другої ліги Першості Рівненської області.
02:00
Всі бомбардири Другої ліги Першості Рівненської області.
Любителям статистики, Вашій увазі автори всіх забитих голів у першому колі Першості Рівненської області з футболу. Інформацію взято із сайту ФК "Гоща-АМАКО".  

Автори всіх голів першості області 2012, після першого кола
ГРАВЕЦЬКОМАНДАГОЛІВЗ ПЕН.
Цимбалюк Михайло"Калина" (Бугрин)10 
Козлюк ЮрійФК "Малинськ"10(1)
Гоменюк СергійФК "Млинів"7(1)
Прокопчук Марк"Случ" (Березне)7(1)
Талімончук Олександр"Калина" (Бугрин)7(1)
Мащук Сергій"Факел" (Оржів)6 
Чуб Петро"Водник" (Рівне)6 
Питель Віталій"Полісся" (Рокитне)6(1)
Бакалейко ІгорФК "Млинів"5 
Вишневський СергійФК "Млинів"5 
Крупенко Григорій"Полісся" (Рокитне)5 
Апанчук ОлександрФК "Вельбівно"4 
Гаврилюк ОлександрФК "Малинськ"4 
Мозоль Іван"Горинь" (Дубровиця)4 
Семенчук Богдан"Случ" (Березне)4 
Трохимчук Олег"Случ" (Березне)4 
Савчук СергійФК "Смига"4(1)
Степанюк Сергій"Случ" (Березне)4(1)
Барихін Максим"Сокіл-2" (Садове)3 
Груша ВіталійФК "Вельбівно"3 
Мисько Роман"Горинь" (Дубровиця)3 
Ничипорчук Олександр"Полісся" (Рокитне)3 
Павлюк Тарас"Калина" (Бугрин)3 
Чепіга Роман"Случ" (Березне)3 
Чоланюк Юрій"Факел" (Оржів)3 
Шилюк АркадійФК "Смига"3 
Петрович Іван"Сокіл-2" (Садове)3(2)
Власюк Олександр"Водник" (Рівне)2 
Гончарук Олег"Сокіл-2" (Садове)2 
Груша ОлегФК "Вельбівно"2 
Завірюха ЮрійФК "Вельбівно"2 
Каденський Юрій"Водник" (Рівне)2 
Коршунов ОлегФК "Малинськ"2 
Лазарчук СергійКОЛІСП (Костопіль)2 
Мартиненко ДмитроФК "Вельбівно"2 
Медун Василь"Сокіл-2" (Садове)2 
Онищук ІгорФК "Млинів"2 
Рудик Богдан"Случ" (Березне)2 
Рудюк Богдан"Случ" (Березне)2 
Сорока Андрій"Водник" (Рівне)2 
Станіславчук АндрійФК "Смига"2 
Таргоній Павло"Водник" (Рівне)2 
Форсюк АртемКОЛІСП (Костопіль)2 
Ігнатюк Тарас"Сокіл-2" (Садове)2(1)
Ковальчук Віталій"Полісся" (Рокитне)2(1)
Іщук ПавлоФК "Смига"1 
Августинович Роман"Случ" (Березне)1 
Бабак Роман"Случ" (Березне)1 
Безбородов Вадим"Водник" (Рівне)1 
Бурлака АнатолійФК "Малинськ"1 
Герасимчук Дмитро"Горинь" (Дубровиця)1 
Гнатюк Тарас"Сокіл-2" (Садове)1 
Годлевський ВячеславКОЛІСП (Костопіль)1 
Деревенько ЯрославКОЛІСП (Костопіль)1 
Дмитрук Роман"Сокіл-2" (Садове)1 
Драганчук ОлександрФК "Смига"1 
Кащин СтепанФК "Вельбівно"1 
Кибукевич Віталій"Полісся" (Рокитне)1 
Ковальчук Юрій"Факел" (Оржів)1 
Кравець Олексій"Случ" (Березне)1 
Левчук Роман"Водник" (Рівне)1 
Легкобит ДмитроФК "Смига"1 
Лисюк АртемКОЛІСП (Костопіль)1 
Магяуш ВадимФК "Смига"1 
Майструк Юрій"Факел" (Оржів)1 
Мисько Тарас"Горинь" (Дубровиця)1 
Панчина АндрійФК "Млинів"1 
Парух Дмитро"Факел" (Оржів)1 
Петрик Едуард"Сокіл-2" (Садове)1 
Пуц ВладиславКОЛІСП (Костопіль)1 
Рожко Сергій"Горинь" (Дубровиця)1 
Романишин БогданФК "Малинськ"1 
Романюк Віталій"Факел" (Оржів)1 
Соловей Юрій"Калина" (Бугрин)1 
Тетерук Михайло"Полісся" (Рокитне)1 
Тисельський Антон"Факел" (Оржів)1 
Тишкун ВадимФК "Вельбівно"1 
Харчук МиколаФК "Малинськ"1 
Чичук ВасильФК "Малинськ"1 
Чоланюк Сергій"Факел" (Оржів)1 
Шум Ігор"Водник" (Рівне)1 
Юхименко ОлегФК "Малинськ"1 
Юхимович ДмитроКОЛІСП (Костопіль)1 
Ярута Олександр В."Случ" (Березне)1 
Бойко РоманКОЛІСП (Костопіль)1(1)
Джебженяк Вадим"Случ" (Березне)1(1)
Мацюк РоманФК "Млинів"1(1)
Полін ВікторКОЛІСП (Костопіль)1(1)
Категорія: Перша ліга | Переглядів: 1284 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 XXX  
таблицька неправильно складенна,так як неправельны даны)

2 almoraz  
А що не так? ну хоча б для прикладу?

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz