0

Головна » 2013 » Листопад » 9 » "Вихідний" не вплинув на МФК "Кардинал-Рівне"
20:41
"Вихідний" не вплинув на МФК "Кардинал-Рівне"

Завершився черговий тур Екстра-ліги. Згідно календаря МФК "Кардинал-Рівне" участі в ньому не брав. Незважаючи на такий "вихідний" і меншу кількість матчів ніж у інших суперників, результати восьмого туру ніяк не вплинули на турнірне становище рівнян, вони як і раніше п'яті.

ЛТК (Луганськ) – Ураган (Івано-Франківськ) 3:3

Голи: Разуванов, 17, Пічкуров, 18, Вершинін, 24 - Роніньо, 10, Королишин, 16, Павлюк, 22.

«Ураган» з самого початку матчу притис суперника до воріт і лише зусиллями дива і Петра Ільківа в ці хвилини рахунок не було відкрито. Апогеєм цього штурму став удар Андрія Сімки у поперечину. Далі грала перейшла в спокійне русло і проходила в середині майданчика, аж тут Роман Кордоба здійснив довгий сольний рейд і віддав м’яч на Роніньо, який і забив. Господарі пішли відіграватися, перевели гру на половину поля «Урагану», але пропустили вдруге. На цей раз Кордоба передачею знайшов Тараса Королишина – 0:2. Володимир Разуванов красивим і потужним ударом у дальній верхній кут майже одразу змінив цифри на табло, чим і «завів» своїх партнерів. Сімка отримав травму на рівному місці, а за мить після того Павло Пічкуров забив, привітавши сам себе з днем народження. За нічийного рахунку команди й пішли на перерву.

На початку другого тайму «дракони» завдяки дальньому удару Максим Павлюка вийшли вперед, але у господарів відповідь тримав Олександр Вершинін, який забив з ще більш великої відстані. Після такого голу місце у воротах «Урагану» зайняв Кирило Ципун. Команди взяли невелику паузу, а далі почали створювати моменти біля воріт один одного як на конвеєрі. Найнебезпечніші з них сталися на 36-й хвилині, коли Максим Мануйленко влучив у стійку, а Королишин у контратаці запустив м’яч у поперечину. За пару хвилин до кінця Павел Будняк вийшов 5-м польовим, але допомогти партнерам дотиснути непоступливих «телефоністів» не зумів.

Локомотив (Харків) - Енергія (Львів) 0:4

Голи: Легчанов, 30, Коваль, 36, Павленко, 37, 40

У першому таймі команди діяли дуже обережно, буквально присипляючи глядачів. Олександр Косенко вирішив трохи поекспериментувати і почав випускати третю четвірку: брати Грицини, Тарас Кузь і хто-небудь зі складу перших двох квартетів. Серед того, що відбувалося безпосередньо на полі можна відзначити хіба що удар Євгена Сірого у стійку.

У другому таймі команди активізувалися, а якщо порівнювати з першим, то просто почали «літати». Час від часу навіть з’являлися моменти для взяття воріт, а гол вийшов доволі несподіваним. Валерій Легчанов пробив зі штрафного, а м’яч пролетів між двома Дмитрами -  Литвиненком і Камеко, які схоже, що не розібралися хто і що мав робити в цій ситуації. За такої гри кожен гол – це вже серйозна перевага і «Локомотиву» було дуже складно поставити якісь складні завдання обороні львів’ян. За 7 хвилин до кінця матчу господарі відкрили свою «ахіллесову п’яту», а саме замінили воротаря на п’ятого польового гравця. Гострота біля воріт Кардаша так і не з’явилася, а от у свої порожні ворота харків’яни отримали аж три голи. А Володимир, між іншим, вже вдруге поспіль провів «сухий» матч, що не може не викликати повагу. Отже, «Енергія» перериває шестиматчеву безпрограшну серію «Локомотива» і продовжує гонитву за «Єнакієвцем», водночас схоже, що відчепивши від цих перегонів харків’ян…

Спортлідер+ (Хмельницький) – Єнакієвець (Єнакієве) 0:5

Голи: Замятін, 5, Тіагу, 7, Ромаріо, 26, Вассура, 28, 28

Одним з головних героїв зустрічі став паркет, оскільки футзалісти обох команд ковзали на ньому із завидною регулярністю. Щодо самого матчу, то дуже швидко Валерій Замятін, як капітан повів партнерів за собою уперед і відкрив рахунок. Пройшло лише дві хвилини, а Тіагу дальнім ударом подвоїв перевагу гостей. Єнакієвчани продовжували обстрілювати ворота з найрізноманітніших позицій, але Сергій Шевцов робив усе, що було в його силах, а його силах було зберегти рахунок 0:2 до перерви.

По перерві місце у воротах «Спортлідера+» зайняв Богдан Тимощук, а польові гравці змогли нав’язати супернику боротьбу. Хтозна як би розвивалися події на паркеті надалі, якби Андрій Чуднов не заробив таку непотрібну другу жовту картку. Гості більшість реалізували дуже швидко. Після третього м’яча гра у хмельничан зовсім розладналася, а Вассура тільки цього й чекав – дубль за якихось кілька десятків секунд. Після того, як рахунок став 0:5, гості перестали особливо викладатися і спокійно доводили матч до перемоги. Як «лідери» не намагалися, але Андрій Мельник так і не дозволив їм забити гол престижу, чим перервав шетиматчеву забивну серію хмельничан. «Єнакієвець» продовжує штампувати перемоги і кінця-краю цьому не видно.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)