0

Головна » 2013 » Вересень » 17 » Вдалий дебют рівненської «Славії»
00:20
Вдалий дебют рівненської «Славії»
Ох, багато я хочу написати про цей фінал, а особливо про його організацію, тепер мені не дивно, чому щороку участь у подібних змаганнях беруть все менше команд, ще й президент "благословив" на "правду-матку", аж руки чухаються, але думаю, як би то так написати, щоб це не зашкодило усьому рівненському футболу, і "Славії" зокрема. Тому мемуари трохи відкладаються, а зараз Вашій увазі текстовий репортаж від колег із сайту http://erveua.com

У неділю завершився чемпіонат України з футболу серед ветеранів старших 35 років. Як повідомляє кореспондент ІА «Ервеюей»,  дебютний виступ рівненської «Славії» завершився на відмінно. І це - попри невдалий виступ у фінальному матчі змагань проти сімферопольської команди «КСХІ» (0:3).

Апетит приходить під час їжі. Своїми виграшами у змаганнях «Славія» привчила рівненських вболівальників  до перемог. У стартовому для себе чемпіонаті України підопічні Романа Байрашевського змусили капітулювати сильні колективи, які не один рік виступають на високому рівні.

Першими відчули силу рівненських ветеранів – ветерани Луцька. Слідом були пройдені криворізький «Ветеран» (3:2 та 1:0) та найтитулованіший футбольний ветеранський колектив України – одеський «Ришельє» (3:2 та 2:1).

Наробивши не одну гучну сенсацію, вболівальники чекали від «Славії» і загальної перемоги у змаганнях. З таким настроєм до Києва їхали майже п’ятдесят найвідданіших вболівальників команди. Проте дива не сталося.

Незважаючи на активну підтримку – рівняни поступилися, на сьогодні, найсильнішому ветеранському футбольному клубу «КСХІ».

Через погодні умови фінальний  матч чемпіонату України  серед ветеранів старших 35 років відбувся на синтетичному футбольному полі тренувальної бази ФК «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі, а не на стадіоні імені В. Баннікова.

Саме через це не відбулося запланованої он-лайнової трансляції фінального поєдинку, який очікували тисячі вболівальників.

Впевнена хода ФК «Славії» у турнірі змусили сімферопольський клуб «КСХІ» насторожитися. Було з чого. Вони налаштовувалися у фіналі зустрітися із одеським «Ришельє» і помститися за поразку у фіналі минулого чемпіонату. Не вийшло. Всі плани зруйнував рівненський клуб. Команда, яка у півфіналі «розім’ялася» над донецьким «Шахтарем» отримала в суперники «темну конячку».

Дізнавшись суперника, сімферопольці почали вивчати «Славію». Перші хвилини матчу вони розпочали досить обережно. Подовгу розігруючи м’яча, кримчани ніби придивлялися до суперника. «Славія» ж ніби отямилася від попередніх вдалих матчів і «злякалася» своєї зухвалості.

У першому таймі у підопічних Романа Байрашевського ні чого не виходило. Виною в цьому суперник й штучне покриття, до якого рівняни ні як не могли звикнути (натомість сімферопольці на цьому почувалися впевнено).

Запам’ятався лише небезпечний удар Віталія Шевчука наприкінці першої половини. Його заблокував захисник і був лише кутовий. Це сталося вже при рахунку 0:2 наприкінці першого тайму.

Доля матчу вирішилася впродовж двох хвилин (29 та 31), коли  гравці «КСХІ» двічі вразили ворота Андрія Левчука. На 39 хвилині рівняни пропустили втретє.
Після перерви «Славія» заграли по-іншому.

Активність наших ветеранів призвело до небезпечних моментів поблизу воріт сімферопольців. На жаль, забити бодай гол престижу завадив воротар суперника та неточність рівнян.

Кримчани відповідали небезпечними випадами, але голів більше вболівальники не побачили. Поразка «Славії» і в підсумку друге місце. Віце-чемпіони отримали медалі срібних призерів, а переможець – перехідний кубок, кубок переможця і медалі переможців. Крім того, організатори відзначили кращих гравців.

Юрій Гриценко, гравець ФК «Славія»:

- Турнір пройшли на одному диханні. Старанно готувалися, налаштовувалися на фінальний поєдинок. На жаль, не вистачило майстерності, десь перегоріли.  Кримчани – складний суперник. Тричі скористалися нашими помилками. У другому таймі ми додали. Хотіли забити бодай один гол – не вдалося. Друге місце для Рівненського футболу величезний успіх. Дякуємо вболівальникам, які нас підтримували, президенту клубу Гориславу Литвинчуку, який вкладає душу й серце в команду. Будемо грати – чемпіонські вершини ще не скорені!

Олександр Мельник, капітан команди «КСХІ»:

- Не очікували у фіналі грати із рівненською «Славією». Чекали на поєдинок із одеським «Ришельє», якому поступилися у минулорічному фіналі. Але ваша команда пройшла сильних суперників з Кривого Рогу, а у півфіналі – одеситів. У нас цей результат викликав здивування. Почали готувати проти рівнян грати. «Славія» фізично сильна команда, мотивована. Складно було грати. Ми були трішки досвідченішими тому й перемогли.

Срібними літерами свої прізвища в історію Рівненського футболу вписали:

Андрій Левчук (1977 року народження), Сергій Свірідов (1969), Сергій Дьомушкін (1976), Юрій Базела (1974), Олег Кучер (1971), Віталій Шевчук (1970), Андрій Федорчук (1969), Горислав Літвінчук (1976), Ярослав Дмитрук (1964), Роман Волох (1978), Юрій Гриценко (1977), Сергій Гвоздь(1974), Андрій Малиш (1976), Олександр Ніколайчук (1975), Валерій Шипуков (1970), Сергій Паршиков (1975), Сергій Щубак (1971), Анатолій Леснік (1977), Віталій Боца (1975), Володимир Новак (1963), Сергій Вознюк (1974), Олександр Григорович (1966), Євген Скляр (1978), Андрій Давидюк (1978), Віктор Пуц (1974), Вадим Васильєв (1975), Анатолій Коломієць (1976), Валерій Морозов (1963), Сергій Кулініч (1972), Ярослав Парух (1966), Сергій Малеш (1975), Станіслав Середюк (1967), Ігор Пархомчук (1972), Олександр Колос (1977), Роман Максимюк (1974).
Головний тренер Роман Байрашевський.
Президент ФК «Славія»  Горислав Літвінчук.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)