0

Головна » 2014 » Липень » 21 » Суперники зіграли "як треба". ВІДЕО
02:00
Суперники зіграли "як треба". ВІДЕО

Після "холодного душу" для "Славії" у перший ігровий день Чемпіонату України серед ветеранів, дуже багато що залежало від матчу в якому рівняни не грали. Незважаючи на те, що все ще закінчено, і "пазл" склався саме так як треба було для "Славії", залишати без уваги поєдинок ветеранів Тернополя та Луцька не варто. Гра видалася цікавою, напруженою, з багатьма видовищними ігровими моментами та голами, а також тримала в напружені усіх присутніх на стадіоні, особливо вболівальників та футболітів "Славії".

Але про все попорядку. Тож, у попередньому матеріалі, ми роздумували, відносно найбільш вдалих результатів для "Славії" у матчі суперників. Зійшлося все на тому, що максимально прийнятний рахунок - це перемога волинян у більше ніж один м'яч (хоча б у два). Щодо суперників, то однозначно тернополян влаштовував будь-який результат, крім поразки, тоді - спокійна дорога додому, і підготовка до фінальної частини. Щодо луччан, то їм ще щось "прораховувати" було рано, бо вони грали тільки перший матч, звісно, що налаштовуватись на поразку ніхто не збирався.

Слід зважати на те, що тернопільські футболісти грали відразу наступного дня після виснажливого поєдинку із "Славією", а волиняни були зовсім "свіжі", забігаючи наперед скажу, що по ходу гри саме цей фактор був дуже помітним у діях обох команд, якщо не сказати, що він став вирішальним.

Але "веселіше" розпочали саме тернополяни. Вже на десятій хвилині вони добилися результату. Стрімка контратака супроводжувалася вальяжними поверненням в оборону деяких захисників, і в підсумку, Володимир Пятничко метрів з одинадцяти не надто сильно пробив майже по центру воріт. Кіпер би справився з цим ударом без особливих проблем, якби не коліно партнера по команді Ігоря Барабаша - 1:0 за Тернополем. Не надто приємний початок матчу для рівненських вболівальників, які, все ж таки тримали в голові підсумкову перемогу волинян у два м'ячі.

Проте, запал тернопільських ветеранів поступово гаснув, і почала даватися в знаки втома. Цим дуже добре користувалися волиняни. Їх ігрова перевага поступово ставала відчутно. Одна з атак, і Альберт Шахов отримав м'яч майже на лінії штрафного майданчику, скориставшись повільністю захисника, волинянин прицільно та несильно пробив по воротам, м'яч ефектною дугою влетів у дальню дев'ятку - 1:1.

Такий результат все ще повністю влаштовував лише тернополян, але не будемо лукавити, сказавши, що ті грали на відбій та на утримання рахунку. Команди по черзі будували свої атаки, але в першому таймі досягнти успіху жодному із суперників не вдалося.

А другий тайм можна назвати бенефісом капітана волинян, добре відомого у Рівноому граючого тренера МФК "Кардинал-Рівне" Сергія Піддубного. Його три результативні передачі подарували "Славії" максимально "потрібний" для них рахунок у цьому матчі.

На 48-й хвилині матчу Сергій Піддубний на лівому фланзі нападу скинув м'яча на лінію штрафного майданчику Віктору Мацюку, той, здавалося, вже "загубив" момент, але якось зумів вже в падінні дотягнутися до м'яча і виконати щось на зразок удару. Це стало повною несподіванкою для кіпера, який не встиг за цим біль'ярдним ударом у самісінький кут воріт 2:1. І вболівальники "Славії" на трибунах відчутно пожвавішали.

Зовсім стало хороше на душі, на 57 хвилині. Коли той же Віктор Мацюк спершу в центрі поля сварився, чи то з кимось із суперників, чи зі своєї лави запасних, але відразу забув про конфлікт коли з глибини поля Сергій Піддубний закинув м'яча через усю лінію захисників. Сольний прохід, вихід сам на сам з кіпером, і 3:1.

Вболівальники "Славії" "самодовольно" та єхидно посміхалися, потираючи руки, і вже придумували як і скільки забиватимуть завтра "Волині", але на 72 хвилині стався справжній "облом". Віталій Гоцалюк абсолютно повністю повторив гол півгодинної давнини від Альберта Шахова. Прийнявши м'яча на фланзі, він "прибрав" замахом захисника змістився до лінії штрафної, і прицільним ударом верхом закинув м'яча за шиворот кіперу, прямісінько у дальню дев'ятку - 3:2, і рівненські вболівальники подумки чортихнулися, а хто може навіть матюкнувся.

Не довго довелося "чухати потилицю" рівнянам. Вже на 74 хвилині матчу знову Сергій Піддубний з м'ячем дістався майже кутового прапорця, і зробив простріл вздовж воріт. Віталій Лищук, який перед цим за свою гру отримав "смачну порцію" критики в свою адресу від партнерів по команді, зіграв на випередження і невідпорно пробив над воротарем, майже з метру - 4:2.

Більше волиняни собі не дозволяли розслаблятися, а тернополяни вже і не мали сил для фінального штурму, тож матч так і закінчився 4:2 на користь команди "Ветеран Лучеськ" з міста Луцька. Тернопільські футболісти, збираючись додому, зізнавалися, що не вірять у те, що на наступний день станеться диво, і "Славія" з волинянами зіграють на їх користь.

"Ветеран Лучеськ" (Луцьк) - "Ветеран Креатор Буд" (Тернопіль) 4:2 (1:1)

Чемпіонат України серед ветеранів 35+. 2 тур.

м. Рівне. ст. "Авангард". 19 липня. Початок 17:00.

Оцінка поля 4, 28 С*. Освітлення природнє.

Арбітри: Юрій Холявко (Львів), Микола Мондик (Іршава), Богдан Кулібабенко (Київ).

"Ветеран Лучеськ": 1. Юрій Волошин, 2. Сергій Піддубний -К, 18 Юрій Бенько, 3 Ігор Мосурець, 56 Андрій Петров, 41 Ігор Чорнуха, 53 Ігор Барабаш, 57 Володимир Лукашук, 17 Михайло Сомик, 32 Альберт Шахов, 54 Віктор Мацюк. На заміну виходили: 28 Юрій Демус, 51 Андрій Шевчук, 4 Василь Кохановський, 55 Віталій Лищук, 36 Костянтин Масицький, 33 Ігор Калюжний, 5 Юрій Ващук. Головний тренер: Василь Кохановський.

"Ветеран-Креатор Буд": 1 Руслан Рожук, 12 Матвій Николайчук, 3 Віктор Кучерас, 17 Ігор Твардовський, 5 Михайло Забитівський, 10 Віталій Гоцалюк, 4 Руслан Хома, 7 Олег Горенчук, 6 Ігор Бадло-К, 8 Віталій Коломієць, 18 Володимир Пятничко. На заміну виходили: 22 Іван Матлах, 9 Богдан Іванців, 11 Євген Безубко, 16 Руслан Книш, 13 Вадим Кушнерчук, 14 Ігор Гуда, 15 Віктор Павлович. Головний тренер: Віталій Гоцалюк.

Голи: Альберт Шахов 29, Віктор Мацюк 48, 57, Віталій Лищук 74 - Володимир Пятничко 10, Віталій Гоцалюк 72.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)