null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського району
м. Рівне, стадіон "Хімік"
24 лютого, 11:30

:

Олександрія : Славія
Зимовий чемпіонат
Турнірні таблиці
"Група А"
    І О
1 "Оріон" 2 6
2 Інтеркарс 2 6
3 РОКО 3 6
4 ГолДар 3 6
5 Понебель 3 4
6 БМ Маяк 3 3
7 ХФК "Надія" 3 3
8 Вікторія 2 1
9 Спарта 3 0
"Група Б"
    І О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Злагода 4 7
3 "Ювентус" 3 6
4 Тинне 3 6
5 ОТГ Клевань 2 4
6 ФК "Славіія" 2 3
7 ФК "Олександрія" 3 3
8 Єдність 3 0
9 Гоща-АТО 3 0
 
Зимова першість
Турнірна таблиця
Група А
    І О
1 Калина 6 18
2 Коливань 6 15
3 Понеділок 6 15
4 Горинь 6 9
5 Сатурн 6 9
6 Продторг 6 2
7 ФК "Межиричі" 6 1
8 ДЮСШ"Верес"U-16 4 1
Група Б
    І О
1 ФК "Садове-2" 6 16
2 "Граніт" 5 13
3 ДЮСШ"Верес"U-17 6 7
4 "Агат" 6 6
5 "Волинь"U-19 5 6
6 Ріверс 6 5
7 Гоща-Агат 6 4
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2018 » Червень » 16 » "Славія" зіграє на "Авангарді" та у Дядьковичах +розклад матчів
09:31
"Славія" зіграє на "Авангарді" та у Дядьковичах +розклад матчів

Команди Футбольного клубу "Славія" цього вікенду традиційно проведуть три матчі у своїх чемпіонатах. Розпочнуть ветерани, які у суботу 16 червня о 16:00 на стадіоні "Авангард" в своєму чемпіонаті прийматимуть здолбунівський "Експрес". У неділю 17 червня "Славія" гратиме дербі у Дядьковичах проти "Сатурна", юнаки розпочнуть о 12:00, а дорослі о 14:00. Розклад футбольного вікенду Вашій увазі. 

Чемпіонат України серед аматорських команд вже вийшов на фінішну пряму. До плей-оф пробився лише "ОДЕК" і вже сьогодні, о 17:00 гратиме чвертьфінал у Кривому Розі проти "Дружби" з Новомиколаївки. 

У Першій лізі Чемпіонату області команди гратимуть восьмий тур, звісно, що через участь "ОДЕКа" у Чемпіонаті України їх матч з радивилівським "Соколом" перенесений на пізніший термін. Претенденти на найвищі місця турнірної таблиці "Маяк", свій матч проведе у суботу Млинові проти "Вілії", а ФК "Малинськ" у неділю на власному полі прийматиме ФК "Рафалівка". 

Матчі 16 червня:
"Садове" - "Колос" (Кричильськ)
16:00, селищний стадіон (Садове)
Арбітр - Віктор Самков, асистенти - Володимир Остимчук, Юрій Карпович, 4-й арбітр - Юрій Возьний, спостерігач арбітражу - Микола Васюта.
Дискваліфікація:
Павло Грушицький "Садове" - 1 матч - рішення КДК від 08.06.2018 р.
Тарас Драганчук "Колос" (Кричильськ) - 1 матч - 4 попередження
"Вілія" (Млинів) - "Маяк" (Сарни)
16:00, стадіон "Колос" (Млинів)
Арбітр - Сергій Милян, асистенти - Олексій Гладков, Радіон Никорович, 4-й арбітр - Андрій Корецький, спостерігач арбітражу - Юрій Сось.
Дискваліфікація: Микола Клевака "Маяк" (Сарни) - до 06.11.18 - рішення КДК від 21.12.2017 р.
"Полісся" (Рокитне) - "Калина" (Бугрин)
16:00, стадіон "Ювілейний" (Рокитне)
Арбітр - Олександр Ганіченко, асистенти - Владислав Дрикін, Ігор Серветник, 4-й арбітр - Володимир Кулай, спостерігач арбітражу - Валерій Гладков
Матчі 17 червня:
"Малинськ" - "Рафалівка"
16:00, стадіон "Ліон" (Малинськ)
Арбітр - Володимир Дзюра, асистенти - Сергій Свірідов, П.Федюра, 4-й арбітр - Тарас Штинь, спостерігач арбітражу - Іван Коваль.
"АГАТ" (Гоща) - "Коливань" (Клевань)
16:00, стадіон ДЮСШ (смт Гоща)
Арбітр - Наталя Мамчур, асистенти - Тарас Кир’янчук, Сергій Швидун, 4-й арбітр - Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу - Валерій Криницький.
Дискваліфікація: Андрій Левчук "Коливань" (Клевань) - 1 матч - 4 попередження

У другій обласній лізі цього вікенду відбудуться лише два перенесені матчі у Рачині та Володимерці:

Матч 5 туру 16 червня:
16:00 - "Колос" (Рачин) - "Сокіл" (Осова).
Арбітр - Андрій Ганіченко, асистенти - Юрій Пархомчук, Сергій Швидун.
Матч 3 туру 17 червня:
15:00 - "Енергія" (Володимирець) - "Експрес" (Здолбунів).
Арбітр - Микола Штинь, асистенти - Сергій Печончик, Валерій Штинь.

У ветеранському чемпіонаті, окрім гри у Рівному між "Славією" та "Експресом", у Млинові має грати головний конкурент рівнян "Автоплюс", щоправда, незрозуміло де відбудеться цей матч, адже на ту саму годину на єдиному млинівському стадіоні "Колос" запланована гра першої обласної ліги між "Вілією" та "Маяком". 

Матчі 16 червня:
16:00 - "Славія" (Рівне) - "Експрес" (Здолбунів) - арбітр - Тарас Кир`янчук, асистенти - Максим Шибунька, Оксана Мазурук
16:00 - "Фіалка" (Зоря) - "ПриГОЩАйся" - арбітр - Наталя Мамчур
16:00 - "Autoplus" (Млинів) - "Радивилів-Броди" - арбітр - Сергій Милян, асистенти - Олексій Гладков, Радіон Никорович.
18:00 - "Колос" (Березне) - "Володимирецький р-н" - арбітр - Інна Вакулко.
Матч 20 червня:
17:00 - "Полісся" (Рокитне) - "Дубровиця" - арбітр - Інна Вакулко. 

У всіх лігах Рівненського району цієї неділі відбудеться шостий тур. Як ми вже писали вище, на "Славію" очікує принциповий матч у Дядьковичах проти "Сатурна", окрім того, що це гратимуть перші дві команди турнірної таблиці, ігри між командами сусідніх сіл Великої Омеляни та Дядьковичів завжди носять принциповий характер та називаються не інакше, як "ДЕРБІ". Загалом же, майже у всіх матчах туру між собою гратимуть сусіди турнірної таблиці, наприклад у Заборолі, "четвертий" "ПТГО" прийматиме "п'ятий" "Альянс". Така ж сама ситуація буде і в матчах у Кустині та Бармаках, де відповідно зіграють "Горинь" - "РОКО" та "Інтеркарс" - ФК "Обарів".

ВИЩА ЛІГА
17 червня (неділя)
«Продторгобладнання» (Забороль) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.30.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: С. Кральковський, О. Воробей.
«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) –  12.00.
Арбітр: О. Гудима, асистенти: Ю. Остаповець, І. Зайчук.
«Сатурн» (Дядьковичі) – «Славія» (В.Омеляна) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Буднік, О. Мазурук.
«Горинь» (Кустин)  –  РОКО (Городок) – 14.00.
Арбітр: О. Воробей, асистенти: С. Кральковський, В. Тимощук.
«Інтеркарс» (Бармаки) –  ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Ю. Кукса, О. Самолюк.

У першій лізі, одноосібний лідер "Оріон" з Грабова прийматиме останню команду турнірної таблиці "Зеніт" з Шубкова.  

ПЕРША ЛІГА
17 червня (неділя)
«Фаворит»(Колоденка) –  «ДіАна» (Зоря)  – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Гавлитюк, В. Балда.
«Рівес» (В.Олексин) –  ФК «Тинне» (Вересневе) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: С. Бородавкін, М. Яковець.
«Оріон» (Грабів)  – «Зеніт» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: В. Ярчук, А. Герасимчук.
«ГолДар» (Голишів) – «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: О. Очко,  асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.
ХФК «Надія»(Бармаки) –  «Вікторія» (Кустин) – 16.30.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Марчук, С. Самолюк.
«Злагода» (М.Шпаків) –  «Стандарт» (Тайкури) – 16.30.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Буднік, Я. Пророк.

ДРУГА ЛІГА
17 червня (неділя)
ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Переможець» (Грушвиця) – 10.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Мазурук, Я. Пророк.
ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 11.00.
Арбітр: О. Очко, асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.
«Спарта» (Колоденка) – ФК «Понебель» (Понебель) – 13.30.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Гавлитюк В. Балда.
ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: С. Бородавкін, М. Яковець.

ЮНАЦЬКА ЛІГА
17 червня (неділя)
 ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів)  – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.
«Горинь-2» (Кустин) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 12.00.
Арбітр: В. Тимощук.
«Сатурн-2» (Дядьковичі) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 12.00.
Арбітр: О. Мазурук.
«Комета» (В.Житин) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 12.00.
Арбітр: Ю. Кукса.
ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «Верес» (Б.Криниця) – 13.30.
Арбітр: В. Присяжнюк.

Переглядів: 111 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі

День добрый!!!
Нужна помощь! Нужно срочно прогнать лишних 15 кг за 3 месяца до свадьбы.
Может кто даст дельный совет как это сделать без печальных последствий.

variant4

http://yuzhniiclub.ru/phpBB3/index.php
http://www.gterb.com/forums/index.php
http://latamchangepain.com/latam/es/registro/?register-errors=campos_requeridos
https://www.pickup-mania.com/agora/index.php
http://rpg.harrypotterhaven.net/index.php

variant4

http://www.udon-expat-living.net/UELbb/index.php
http://www.sinhhocvietnam.com/forum/index.php
http://fororonda.andaluciainformacion.es/index.php
http://devilx.ro/forum/index.php
http://www.3d-sphere.com/forum/


Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz