7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Серпень » 18 » "Славія" обігрує "Продторгобладнання" граючи половину другого тайму в меншості
18:07
"Славія" обігрує "Продторгобладнання" граючи половину другого тайму в меншості

У першому матчі півфіналу Кубка Рівненського району «Славія» вдома перемогла «Продторгобладнання». Попри розгромний результат – 4:1 – гра виявилась дуже вязкою та багатою на моменти.

На початку зустрічі гострішими були гості. Команда із Забороля двічі пробивала по воротах Юрія Шамича, проте обидва рази невлучно. «Славія» розпочала активно напосідати на ворота суперника уже ближче до середини першого тайму. В одній із позиційних атак захисник великоомелянців Євген Білий, помітивши, що воротар суперника далеко вийшов із воріт, «парашутом» з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку. Наприкінці першого тайму зі штрафногоміг забивати Роман Волох проте мяч на себе прийняла хрестовина. Із рахунком 1:0 команди пішли відпочивати.

Другий тайм розпочався з атак великоомелянців. Уже до 10-ої хвилини другого тайму господарі забили другий гол у зустрічі – автор першого голу Євген Білий на свій рахунок ще й записав результативну передачу. Захисник розрізним пасом вивів сам на сам Юрія Гриценка. Нападник елегантно перекинув через кіпера гостей – 2:0.

Відстаючи на два мячі гості не зупинилися, максимально використавши порушення зі сторони господарів у центрі поля. Невдало на виході зіграв кіпер «Славії» Юрій Шамич відбивши мяч прямо на суперника останній без роздумів пробив по воротам – мяч рикошетом від захисника залетів у ворота – 2:1.

Ситуацію для «Славії» ускладнив і Роман Волох, отримавши в середині другого тайму другу жовту картку. Залишившись вдесятьох «Славія» більше почала контролювати м’яч та активніше діяти в нападі. Швидкість та злагодженість стали супутниками третього забитого у ворота суперника. Євген Білий вкинув мяч із ауту, Юрій Гриценко в дотик відпасував на Юрія Гуменюка, а той не залишив жодних шансів кіперу, вийшовши сам на сам – 3:1.

Після третього відразу забила «Славія» і вчетверте. В одній із атак партнери зробили усю чорнову роботу та викотили на порожні Юрію Гриценку. Нападник не схибив і увігнав мяч у сітку, тим самим оформивши дубль – 4:1.

На останній хвилинах господарі мали ще дві хороші нагоди забити, проте двічі виручив гостей воротар.

ФК «Славія» 4 :1 ФК «Продторгобладнання»

У другому півфінальному матчі «РОКО» вдома поступився ФК «ЛМЗ-Квасилів» 3:4.

Матчі-відповіді відбудуться 28 серпня.

* відоогляд гри очікуйте згодом на нашій сторінці.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)