Офіційний сайт Футбольного клубу "Славія" (Рівне)
null

Найближча гра
Чемпіонат області
Ветерани
Фінал
22 жовтня. Початок 12:00
м. Рівне. ст. "Водник-НУВГП"

-

Іква - Славія
 
Футзал
Матчі
5 тур
Славія
3:2
Граніт
Квартал
2:6
Феміда
Рівнеобленерго
0:0
Рівнегаз
Хімік
1:3
К-Сервіс
П-Центр
7:2
Ребелс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
К-Сервіс
5
13
2
Славія
4
12
3
Феміда
4
9
4
П-Центр
5
9
5
Граніт
5
7
6
Квартал
5
4
7
Рівнеобленерго
4
4
8
Рівнегаз
5
3
9
Хімік
5
3
10
Ребелс
4
1
 
Ветерани
Матчі
Фінал
22 жовтня
Славія
9:0
Іква
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
30 жовтня
Калина
+:-
Зеніт
Горинь
3:2
Городище
Квасилів
3:0
Арсенал-Факел
Рівес
1:3
Сатурн
Славія
8:0
ПТГО
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
18
52
2
Сатурн
18
37
3
Горинь
18
36
4
Квасилів
18
32
5
ПТГО
18
29
6
Калина
18
24
7
Арсенал-Факел
18
21
8
Городище
18
15
9
Рівес
18
12
10
Зеніт
18
0
 
Кубок району
Матчі
Фінал
11 вересня
Клевань-1
1:0
Арсенал-Факел
 
м. Молчановського
Матчі
Фінал
3 квітня
Славія
0:0
п.5:4
Продторг
За 3-є м.
Горинь
2:3
Крокус
Турнірна таблиця
Гр.А
М
Команда
І
О
1
Продторг
6
16
2
Горинь
6
13
3
Імпульс
6
9
4
Рівес
6
8
5
Тинне
6
6
6
Горбаків
6
4
7
Чайка
6
4
Гр.Б
М
Команда
І
О
1
Славія
5
13
2
Крокус
5
12
3
Синів-Гоща
5
8
4
Полісся
5
7
5
Ветеран
5
3
6
Надія
5
0
 
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
не розумію, а які претензії до Славії???

заявіться на \шкіряний мяч\ там буде по 20-0

в мене претензії не до Славії а до Олександра Мрозовича, який вже не вперше показує те, що вигідно йому особисто або клубу, а не показує того, що інколи кидає тінь на інші моменти. На рахунок помилився-непомилився. Якраз в цьому випадку боковий арбітр-гравець ФК Славія жодним чином не помилився, він зафіксував положення поза грою усвідомлено, з паузою, лише після того як зрозумів що нападник костопільчан втікає і цим самим виходить віч-на-віч з голкіпером гостей.

я все і показую... ніде нічого не вирізано, дивиться відео матчу, і там все є... от і питайте Саваріна, чому він з нами їхав, Славія його силою в машину не садила, а відмовляти просто навіть з людської точки зору якось було б неправильно. 
Якщо Вам не подобається, то зніміть самі, зробіть огляд, і викладіть, ми навіть на сайті Славії розмістимо... Власне, які можуть бути питання до Славії??? Єдина команда, яка знімає усі свої матчі і домашні і виїзні, і якби не було цього відео, то Ви б ніколи не побачили б, і не дізналися б про помилку арбітра... Вам не соромно ще й наїжджати на команду за це??? 
Йдіть у федерацію, питайте Хахльова, чому на матчі чемпіонату області серед ветеранів немає бокових арбітрів... Робіть як Славія, яка на домашні матчі запрошує і оплачує роботу бокових арбітрів, я не розумію, як у Вас язик ще повертається пред'являти якісь претензії Славії загалом, і в цьому матчі зокрема????

це була забаганка Саваріна, який їхав з вами. Ти ж журналіст вроді, то показуй все а не то що вигідно

Реклама
Пошук
Головна » 2015 » Липень » 3 » Рівненський "Верес" отримав календар
18:35
Рівненський "Верес" отримав календар

Разом з атестатом Професійного клубу, рівненський "Верес" дізнався своїх перших суперників у Кубку та у другій лізі Чемпіонату України.  

Як повідомив Президент ПФЛ України керівництво Рівненського клубу звернулося з проханням провести перші поєдинки на виїзді, для того, щоб усунути недоліки, зробити косметичний ремонт, на стадіоні "Авангард", і привести його до вимог ПФЛ. І, якщо в матчах чемпіонату - такий початок сезону дуже навіть вигідний, то в кубкових баталіях, де раунд складається з одної гри - це де-факто подарунок для суперників, адже ігри на власному полі за підтримки власних уболівальників - це набагато більше стимулює футболістів для результату, ніж поєдинок на виїзді.

Тож дебют "Вереса" у всеукраїнських змаганнях відбудеться 22 липня у Києві, де в 1/32 фіналу Кубку рівняни поміряються з місцевим "Арсеналом". Вже за чотири дні, тобто 26 липня, на "Верес" чекає перший матч у чемпіонаті, і він теж буде на виїзді у Стрию, із командою "Скала". На перше серпня у рівнян запланований виїзд в Петрове, де відбудеться матч із командою "Інгулець", і лише восьмого серпня рівняни нарешті зможуть побачити свою команду на власні очі. В цей день в третьому турі "Верес" прийматиме команду "Нікополь-НПГУ". Повний календар другої ліги Чемпіонату України з футболу Вашій увазі.

 

1-й Тур
Дата Команди
26.07.2015 Мир - Інгулець
26.07.2015 Барса - Арсенал-Київ
26.07.2015 Кремінь - Енергія НК
26.07.2015 Колос - Арсенал-Київщина
26.07.2015 Кристал - Буковина
26.07.2015 Реал Фарма - Нікополь-НПГУ
26.07.2015 Скала - Верес
2-й Тур
Дата Команди
01.08.2015 Мир - Барса
01.08.2015 Нікополь-НПГУ - Скала
01.08.2015 Буковина - Реал Фарма
01.08.2015 Арсенал-Київщина - Кристал
01.08.2015 Енергія НК - Колос
01.08.2015 Арсенал-Київ - Кремінь
01.08.2015 Інгулець - Верес
3-й Тур
Дата Команди
08.08.2015 Барса - Інгулець
08.08.2015 Кремінь - Мир
08.08.2015 Колос - Арсенал-Київ
08.08.2015 Кристал - Енергія НК
08.08.2015 Реал Фарма - Арсенал-Київщина
08.08.2015 Скала - Буковина
08.08.2015 Верес - Нікополь-НПГУ
4-й Тур
Дата Команди
15.08.2015 Мир - Колос
15.08.2015 Барса - Кремінь
15.08.2015 Буковина - Верес
15.08.2015 Арсенал-Київщина - Скала
15.08.2015 Енергія НК - Реал Фарма
15.08.2015 Арсенал-Київ - Кристал
15.08.2015 Інгулець - Нікополь-НПГУ
5-й Тур
Дата Команди
26.08.2015 Кремінь - Інгулець
26.08.2015 Колос - Барса
26.08.2015 Кристал - Мир
26.08.2015 Реал Фарма - Арсенал-Київ
26.08.2015 Скала - Енергія НК
26.08.2015 Верес - Арсенал-Київщина
26.08.2015 Нікополь-НПГУ - Буковина
6-й Тур
Дата Команди
30.08.2015 Мир - Реал Фарма
30.08.2015 Барса - Кристал
30.08.2015 Кремінь - Колос
30.08.2015 Арсенал-Київщина - Нікополь-НПГУ
30.08.2015 Енергія НК - Верес
30.08.2015 Арсенал-Київ - Скала
30.08.2015 Інгулець - Буковина
7-й Тур
Дата Команди
05.09.2015 Колос - Інгулець
05.09.2015 Кристал - Кремінь
05.09.2015 Реал Фарма - Барса
05.09.2015 Скала - Мир
05.09.2015 Верес - Арсенал-Київ
05.09.2015 Нікополь-НПГУ - Енергія НК
05.09.2015 Буковина - Арсенал-Київщина
8-й Тур
Дата Команди
12.09.2015 Мир - Верес
12.09.2015 Барса - Скала
12.09.2015 Кремінь - Реал Фарма
12.09.2015 Колос - Кристал
12.09.2015 Енергія НК - Буковина
12.09.2015 Арсенал-Київ - Нікополь-НПГУ
12.09.2015 Інгулець - Арсенал-Київщина
9-й Тур
Дата Команди
19.09.2015 Кристал - Інгулець
19.09.2015 Реал Фарма - Колос
19.09.2015 Скала - Кремінь
19.09.2015 Верес - Барса
19.09.2015 Нікополь-НПГУ - Мир
19.09.2015 Буковина - Арсенал-Київ
19.09.2015 Арсенал-Київщина - Енергія НК
10-й Тур
Дата Команди
27.09.2015 Мир - Буковина
27.09.2015 Барса - Нікополь-НПГУ
27.09.2015 Кремінь - Верес
27.09.2015 Колос - Скала
27.09.2015 Кристал - Реал Фарма
27.09.2015 Арсенал-Київ - Арсенал-Київщина
27.09.2015 Інгулець - Енергія НК
11-й Тур
Дата Команди
03.10.2015 Реал Фарма - Інгулець
03.10.2015 Скала - Кристал
03.10.2015 Верес - Колос
03.10.2015 Нікополь-НПГУ - Кремінь
03.10.2015 Буковина - Барса
03.10.2015 Арсенал-Київщина - Мир
03.10.2015 Енергія НК - Арсенал-Київ
12-й Тур
Дата Команди
10.10.2015 Мир - Енергія НК
10.10.2015 Барса - Арсенал-Київщина
10.10.2015 Кремінь - Буковина
10.10.2015 Колос - Нікополь-НПГУ
10.10.2015 Кристал - Верес
10.10.2015 Реал Фарма - Скала
10.10.2015 Інгулець - Арсенал-Київ
13-й Тур
Дата Команди
17.10.2015 Скала - Інгулець
17.10.2015 Верес - Реал Фарма
17.10.2015 Нікополь-НПГУ - Кристал
17.10.2015 Буковина - Колос
17.10.2015 Арсенал-Київщина - Кремінь
17.10.2015 Енергія НК - Барса
17.10.2015 Арсенал-Київ - Мир
14-й Тур
Дата Команди
24.10.2015 Верес - Скала
24.10.2015 Нікополь-НПГУ - Реал Фарма
24.10.2015 Буковина - Кристал
24.10.2015 Арсенал-Київщина - Колос
24.10.2015 Енергія НК - Кремінь
24.10.2015 Арсенал-Київ - Барса
24.10.2015 Інгулець - Мир
15-й Тур
Дата Команди
01.11.2015 Барса - Мир
01.11.2015 Кремінь - Арсенал-Київ
01.11.2015 Колос - Енергія НК
01.11.2015 Кристал - Арсенал-Київщина
01.11.2015 Реал Фарма - Буковина
01.11.2015 Скала - Нікополь-НПГУ
01.11.2015 Верес - Інгулець
16-й Тур
Дата Команди
26.03.2016 Мир - Кремінь
26.03.2016 Нікополь-НПГУ - Верес
26.03.2016 Буковина - Скала
26.03.2016 Арсенал-Київщина - Реал Фарма
26.03.2016 Енергія НК - Кристал
26.03.2016 Арсенал-Київ - Колос
26.03.2016 Інгулець - Барса
17-й Тур
Дата Команди
02.04.2016 Кремінь - Барса
02.04.2016 Колос - Мир
02.04.2016 Кристал - Арсенал-Київ
02.04.2016 Реал Фарма - Енергія НК
02.04.2016 Скала - Арсенал-Київщина
02.04.2016 Верес - Буковина
02.04.2016 Нікополь-НПГУ - Інгулець
18-й Тур
Дата Команди
09.04.2016 Мир - Кристал
09.04.2016 Барса - Колос
09.04.2016 Буковина - Нікополь-НПГУ
09.04.2016 Арсенал-Київщина - Верес
09.04.2016 Енергія НК - Скала
09.04.2016 Арсенал-Київ - Реал Фарма
09.04.2016 Інгулець - Кремінь
19-й Тур
Дата Команди
16.04.2016 Колос - Кремінь
16.04.2016 Кристал - Барса
16.04.2016 Реал Фарма - Мир
16.04.2016 Скала - Арсенал-Київ
16.04.2016 Верес - Енергія НК
16.04.2016 Нікополь-НПГУ - Арсенал-Київщина
16.04.2016 Буковина - Інгулець
20-й Тур
Дата Команди
23.04.2016 Мир - Скала
23.04.2016 Барса - Реал Фарма
23.04.2016 Кремінь - Кристал
23.04.2016 Арсенал-Київщина - Буковина
23.04.2016 Енергія НК - Нікополь-НПГУ
23.04.2016 Арсенал-Київ - Верес
23.04.2016 Інгулець - Колос
21-й Тур
Дата Команди
30.04.2016 Кристал - Колос
30.04.2016 Реал Фарма - Кремінь
30.04.2016 Скала - Барса
30.04.2016 Верес - Мир
30.04.2016 Нікополь-НПГУ - Арсенал-Київ
30.04.2016 Буковина - Енергія НК
30.04.2016 Арсенал-Київщина - Інгулець
22-й Тур
Дата Команди
07.05.2016 Мир - Нікополь-НПГУ
07.05.2016 Барса - Верес
07.05.2016 Кремінь - Скала
07.05.2016 Колос - Реал Фарма
07.05.2016 Енергія НК - Арсенал-Київщина
07.05.2016 Арсенал-Київ - Буковина
07.05.2016 Інгулець - Кристал
23-й Тур
Дата Команди
14.05.2016 Реал Фарма - Кристал
14.05.2016 Скала - Колос
14.05.2016 Верес - Кремінь
14.05.2016 Нікополь-НПГУ - Барса
14.05.2016 Буковина - Мир
14.05.2016 Арсенал-Київщина - Арсенал-Київ
14.05.2016 Енергія НК - Інгулець
24-й Тур
Дата Команди
20.05.2016 Мир - Арсенал-Київщина
20.05.2016 Барса - Буковина
20.05.2016 Кремінь - Нікополь-НПГУ
20.05.2016 Колос - Верес
20.05.2016 Кристал - Скала
20.05.2016 Арсенал-Київ - Енергія НК
20.05.2016 Інгулець - Реал Фарма
25-й Тур
Дата Команди
27.05.2016 Скала - Реал Фарма
27.05.2016 Верес - Кристал
27.05.2016 Нікополь-НПГУ - Колос
27.05.2016 Буковина - Кремінь
27.05.2016 Арсенал-Київщина - Барса
27.05.2016 Енергія НК - Мир
27.05.2016 Арсенал-Київ - Інгулець
26-й Тур
Дата Команди
01.06.2016 Мир - Арсенал-Київ
01.06.2016 Барса - Енергія НК
01.06.2016 Кремінь - Арсенал-Київщина
01.06.2016 Колос - Буковина
01.06.2016 Кристал - Нікополь-НПГУ
01.06.2016 Реал Фарма - Верес
01.06.2016 Інгулець - Скала
Категорія: Різне | Переглядів: 330 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Результати ОНЛАЙН
Суперкубок області
Суперкубок Рівненської області
12 листопада. Початок 14:00.
смт. Млинів. ст. "Колос"

-

ФК "Малинськ" - "ОДЕК"
 
Перша ліга
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
ОДЕК
18
49
2
Малинськ
18
44
3
Маяк
18
39
4
АГАТ
18
28
5
Садове
18
25
6
Сокіл
18
23
7
Млинів
18
23
8
Случ
18
15
9
Ізотоп
18
12
10
В-Цемент
18
-2
 
Друга ліга. Північ
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рафалівка
12
29
2
Колос
12
29
3
Горинь
12
24
4
Полісся
12
16
5
Костопіль
12
16
6
Енергія
12
4
7
Граніт
12
3
 
Друга ліга Південь
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Водник
18
39
2
Імпульс
18
38
3
Сокіл
18
38
4
Калина
18
29
5
Коливань
18
26
6
Острог
18
23
7
Вельбівно
18
21
8
Агат
18
21
9
Стир
18
12
10
Зоря
18
7
 
Юнаки
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Маяк
18
43
2
Случ
18
38
3
Садове
18
37
4
Млинів
18
31
5
Ізотоп
18
30
6
Сокіл
18
29
7
ОДЕК
18
18
8
Надія
18
15
9
Агат
18
12
10
В-Цемент
18
1
 
Кубок області
Кубок Рівненської області
ФІНАЛ
24 серпня. Початок 16:00.

-

ФК "Малинськ" 0:0
д.ч. 1:2
"ОДЕК"
 
м. Шморгуна
Матчі
За третє місце
27 березня
ОДЕК
0:0
п.7:6
Гоща
Фінал
Малинськ
2:0
Садове
Турнірна таблиця
Гр.А
М
Команда
І
О
1
Садове
5
15
2
ОДЕК
5
12
3
Симонів
5
7
4
Водник
5
4
5
Млинів
5
3
6
ДЮСШ-Верес
5
3
Гр.Б
М
Команда
І
О
1
Малинськ
5
13
2
Гоща
5
11
3
КОЛІФКС
5
9
4
Калина
5
6
5
Сатурн
5
3
6
Коливань
5
1
 
Реклама
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Зробити безкоштовний сайт з uCoz