7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2018 » Червень » 18 » "Славія" перемогла в дербі +підсумки футбольного туру у Рівненському районі
17:31
"Славія" перемогла в дербі +підсумки футбольного туру у Рівненському районі

Футбольний клуб "Славія" ще на два очки збільшим свою перевагу над найближчим суперником у Чемпіонаті Рівненського району. Після шести турів гандикап великоомелянців становить шість очок. Сталося це після упевненої перемоги над принциповим суперником на виїзді у дербі в Дядьковичах з "Сатурном", який, якраз в турнірній таблиці перед очною зустріччю йшов на другому місці.

Під завісу першого тайму Юрій Гордійчук мав відкривати рахунок, але не реалізував пенальті. І все ж на перерву "Славія" пішла ведучи в рахунку, в компенсований арбітром час відзначився Володимир Момоток. У другому таймі напругу в матчі зняв Олексій Грицак, який за сімнадцять хвилин (66' та 73') оформив дубль. Щодо господарів, то вони собі підсолодили поразку лише голом престижу на 89 хвилині, в підсумку - 1:3.

ФОТОРЕПОРТАЖ з гри, Ви можете переглянути на Офіційній сторінці ФК "Славія" у соцмережі Фейсбук

В шостому турі також поступилась і третя команда турнірної таблиці, ЛМЗ-Квасилів на власному полі програв БМ "Маяк" з рахунком 1:2, і змарнував нагоду вийти на друге місце. Натомість, не втратили нагоду очолити когорту переслідувачів "Продторгобладнання", який у Заборолі обіграв "Альянс" - 4:2.

Результати усіх матчів та технічні дані туру.

ВИЩА ЛІГА
«Продторгобладнання» – «Альянс» – 4:2 (2:1).
17 червня. 11.30. Забороль. Сільський стадіон. 30 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: В. Присяжнюк(Здолбунів), О. Воробей(Костопіль), С. Кральковський(Гощанський р-н).
Забороль: Гордійчук, Білецький(Ткачук,58), Бондаренко(Ларіонов,80), Горецький, Максимчук, Нездюр(Грипич,62), Павелків(Кузьмич,31), Ухнальов-Ярошевич(Жинський,65), А. Федас, П.Федас(Михальчук,71), Шевчук(Грищук,75).
Б.Криниця:  Левчук, Андрощук(Рахильчук,59), Безбородов, Вакулюк, Горецький, Зубік, Козяр, О.Кривко, Микитин(Вітошко,65), Хропатий(Лебедь,71), Юрчук(Хоровець,75).
Голи: Горецький(14,35,82), Білецький(46) – О.Кривко(18), Безбородов(56).
Попередження: Горецький(40), Гордійчук(76), Шевчук(87) – Микитин(10), Горецький(59), Рахильчук(69), Зубік(90+2).
Юнаки: 1:6 В. Фінчук(17), Гончаров(25, автогол) – Кривко(16), Солтис(28), Поліщук(33), Боровець(57), Кундеус(63).

«ЛМЗ-Квасилів» – Будмаркет «Маяк» – 1:2 (1:1).
17 червня. 12.00. Квасилів. Сільський стадіон. 120 глядачів. Оцінка поля – 4.
Арбітри: М. Буднік(Обарів), Ю. Кукса(Рівне), В. Ярчук(Рівне).
Квасилів: Кондрашин, Мартинюк, В. Мельниченко, Р.Мельниченко, Назарук, О.Онищук, Ю.Онищук, Ошманін(Мельнічук,66), Перець, Ткачук, Чурок.
Колоденка:  Самков, Гуменюк, Данилюк, Каращук, Вол.Коровай, Мічуда(Мосійчук,46), Попрожук, Присяжнюк, Романчук, Самсонюк, Ткачук.
Голи: О.Онищук(5,77, не реалізував пенальті) – Каращук(21), Самсонюк(50).
Попередження: В. Мельниченко(40), Ю.Онищук(62), Перець(82).
Юнаки: 1:4 Борисюк(40), Беркута(53, не реалізував пенальті) – Плитус(8), Гуменюк(28), Гах(31), Павелко(55, з пенальті).

«Сатурн» – «Славія» – 1:3 (0:1).
17 червня. 14.00. Дядьковичі. Сільський стадіон. 120 глядачів. Оцінка поля – 5.
Арбітри: А. Менько(Здолбунів), М. Рудика(Смига), О. Мазурук(М.Шпаків).
Дядьковичі: Случак, Голяка, Задорожний(Абрамович,80), Захожий, А.Каранюк(Букайло,46), П.Каранюк, Оніщук, Степчук, Чичук, Юхименко, Ярощук.
В.Омеляна:  Матвійчук, Волох, Гордійчук(Блінов,77), Грицак, Гуменюк(Бречко,46), Д.Давидюк(Гурський,72), А.Давидюк(Удодік,70), Момоток, Пуц(Семенчук,67), Скляр, Шипуков.
Голи: Чичук(89) – Гордійчук(39, не реалізував пенальті), Момоток(45+1), Грицак(56,73).
Попередження: А.Каранюк(35), Задорожний(56) – Скляр(32), Д.Давидюк(61), Гордійчук(65), Момоток(90+4).
Юнаки: 1:7 Юзюк(25) – Мороз(9), Антонюк(12), Кириченко(23,31), Бартосевич(52,60), Капілюшник(70+2).

«Горинь» – РОКО – 1:2 (0:0).
17 червня. 14.00. Кустин. Сільський стадіон. 70 глядачів. Оцінка поля – 4.
Арбітри: о. Воробей(Костопіль), С. Кральковський(Гощанський р-н), В. Тимощук(Бронники).
Кустин: Горецький, Вакулін, В.Гаврилюк, Давидюк(О.Кухарчук,78), Довгий, Кузьмич, П.Кухарчук, Стельмах, Форманюк, Шахрайчук(Круліковський,67), Яковець.
Городок: Антонюк, Алексейчик, Боряк, Вольвін(Захаров,64), Малиш, Паламарчук, Поліщук, Почтовий(Ткач,85), Прищепа, Рибак, Цимбалюк.
Голи: Форманюк(89, з пенальті) – Цимбалюк(47,71).
Попередження: П.Кухарчук(70) – Цимбалюк(41), Алексейчик(69).
Юнаки: 1:0 Стрілецький(2).

«Інтеркарс» – ФК «Обарів» – 3:5 (1:0).
17 червня. 14.00. Бармаки. Сільський стадіон. 25 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: В. Левчик(Рівне), Ю. Кукса(Рівне).
Бармаки: Димар, Баланчик, Вашай, Давидов, Дмитрук, Котович, Кучмій, Овчарук, Семенюк, Хаймець, Циганков.
Обарів: Стасюк, Богдан, Валігун, Веремчук, Виговський, Захарук, Іванчук, Ігнатюк, Кідун, Кірчук, Мороз.
Голи: Кучмій(45), Вашай(78), Семенюк(80) – Ігнатюк(55), Виговський(60,88), Кірчук(70,76).

10 Інтеркарс 6 1 2 3 5 12 -7 5

Не відстають від старших колег і юнаки ФК "Славія-2". У своєму чемпіонаті вони не залишили каменя на камені від однолітків у Дядьковичах. Перемога 7:1 голи забивали: Юзюк(25) – Мороз(9), Антонюк(12), Кириченко(23,31), Бартосевич(52,60), Капілюшник(70+2). і діючий Чемпіон Рівненського району серед юнаків продовжує триматися в когорті лідерів турнірної таблиці.

10 Сатурн-2 7 0 0 7 4 47 -43 0

Надзвичайно важкими видались матчі шостого туру для лідерів першої ліги. Одноосібний лідер "Оріон" з Грабова, таки здобув свою шосту перемогу у шести матчах, але, навряд чи місцеві уболівальники очікували, що в грі з останньою командою турнірної таблиці "Зенітом", господарі заб'ють переможний гол аж на 81 хвилині та вирвуть мінімальну перемогу 2:1. У Малому Шпакові було ще веселіше. Місцева "Злагода" та "Стандарт" влаштували справжню гольову перестрілку, і хоч фаворит матчу "Стандарт" жодного разу не відігрувався, але, коли на 87 хвилині господарі поля зробили рахунок 4:5, то заключні хвилини цієї гри, напевне були вельми цікавими. Судячи з вищеописаних ігор, напевне найпростіше було ХФК "Надія", яка без особливих проблем розібралася з "Вікторією" 4:1. Тож у першій районній лізі, наразі чітко вималювалися три лідери турнірної таблиці.

ПЕРША ЛІГА
«Фаворит» – «ДіАна» – 1:0 (0:0).
17 червня. 11.00. Колоденка. Сільський стадіон. 60 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: О. Оверчук(Рівне), О. Гавлитюк(Тайкури), А. Шинкарук(Рівне).
Колоденка: Яремчук, Бондарець, Виговський, Грушинець(Савчук,59), Залоєць, Конончук, Кордиш(Ногачевський,52), Марчук, Федчук, Янковський, Яцко.
Зоря:  Делідон, Р.Будзатий, Гунько, Ковалевич, С.Ковтунець, Курсик, Мулявчик, Павленко, Тимощук, Шкорбот, Макарчук.
Голи: Залоєць(64).
Попередження: Ногачевський(74), Савчук(79) – Ковалевич(82).

«Рівес» – ФК «Тинне» – 2:1 (0:0).
17 червня. 11.00. Великий Олексин. Стадіон «Колос». 80 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: М. Таргонський, М. Яковець, М. Полюхович (усі Рівне).
В.Олексин: І.Гищук, Бесащук(Малиновський,90), Гриб, Грищук, Дрикін, Г.Кулініч(О.Онищук,75), Лещук(Полюхович,60), Першко, Симончук, Тимощук, Хеленюк(Лисюк,20).
Вересневе:  Самчук, Годинюк(Вельган,60), Григорук, Журавський, Лашевич, Мацюк, Мащук, Редько, Руда(Ярошевич,46), Троцьковець(Назарчук,80), Шикіло.
Голи: Симончук(90+2, з пенальті, 90+4) – Шикіло(56).
Попередження: Симончук(65).

«Оріон» – «Зеніт» – 2:1 (1:0).
17 червня. 11.00. Грабів. Сільський стадіон. 90 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: С. Яремчук(Оржів), М. Степура(Оржів), Д. Пастушок(Оржів).
Грабів: Лавренчук, Ігнатчук, Каніболоцький(Блінов,78), Кішенчук, Ковальчук, Наконечний, Оліфер, Тимощук, Фізик, Чорнобай, П.Юзюк.
Шубків:  Соботюк, Бондарчук, Каховський, Козловець, Крук, Никитюк, Писарчук, Н.Тіт, А.Тіт, Хасу, Янчук.
Голи: Оліфер(24), Фізик(81) – Хасу(65).
Попередження: Тимощук(35), Лавренчук(41), П.Юзюк(49), Кішенчук(67).

«ГолДар» – «Олімпік» – 1:0 (0:0).
17 червня. 14.00. Голишів. Сільський стадіон. 50 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: П. Строк(Рівне), О. Очко(Рівне), Т. Гаврилюк(Клевань).
Голишів: Петренко, Бєлка(Балакірев,78), Гвоздецький(Д.Ярмолюк,72), Герасимович, Крижовець, Медвідь(Корсюк,46), А.Поддубняк, Ревут, Ройчук(Мазуркевич,88), Стебельський, Фінчук.
Олександрія:  Кухарчук, Глухих, Дейнер, Мельничук, І.Наконечний(М.Наконечний,67), Парфенюк, Романюк, Степанюк(Огороднійчук,85), Хмиров, А.Щербук(Фабіян,68), В.Щербук.
Голи: Стебельський(79).

ХФК «Надія» – «Вікторія» – 4:1 (3:0).
17 червня. 16.30. Бармаки. Сільський стадіон. 20 глядачів. Оцінка поля – 3.
Бармаки: Гуранець, Гусак, Кадепський, Казмірук, Новак, Озарчук, Солонько, Тарасюк, Тивончук, Юхимчук, Яремчук.
Кустин:  Колесник, Волошин, Гончарук, Жук, Луцюк, Нестерчук, Ніколайчук, Остапюк, Поліщук, Примоченко, Семенович.
Голи: Казмірук(10,15), Гусак(30), Тарасюк(72) – Ніколайчук(55).

«Злагода» – «Стандарт» – 4:5 (1:2).
17 червня. 16.30. Дядьковичі. Сільський стадіон. 35 глядачів. Оцінка поля – 4.
Арбітри: А. Менько(Здолбунів), О. Мазурук(М.Шпаків), Я. Пророк(В.Омеляна).
М.Шпаків: А.Дацюк(Маринич,57), Васильєв(Шевчук,64), В.Дацюк, Денисюк, Джурко, Дмитрук, Козакевич, Міщук, Овдіюк, Симончук, Щербачук.
Тайкури:  Коваль, Бойко(Мельник,46), Герасимчук, Годун, Грицюк(Тороп.64), Гулюк(Воронін,60), Зіневич(Січкар,72), Матящук. Строїнський, Червук, Ющук(Никорович,60).
Голи: Симончук(35), Міщук(67, не реалізував пенальті,67,73), В.Дацюк(87) – Зіневич(22,27), Герасимчук(47,53), Мельник(60).

12 Зеніт 6 1 0 5 4 17 -13 3

У другій районній лізі продовжує лідирувати ФК "Дядьковичі", у шостому турі на власному полі вони обіграли "Переможець". Господарі відкрили рахунок вже на 8 хвилині, здавалося, що на суперника очікує розгром, але, як виявилось в підсумку - це і був єдиний та переможний гол в цьому матчі. Намагається не відставати від лідера ФК "Понебель". Це єдина команда ліги, яка в цьому шостому турі зуміла перемогти на виїзді. Засмученими виявились вболівальники колоденської "Спарти" - 1:3. Тож ФК "Дядьковичі" та ФК "Понебель" наразі відірвалися від переслідувачів та упевнено очолюють турнірну таблицю.

ФК «Дядьковичі» – «Переможець» – 1:0 (1:0).
17 червня. 10.00. Дядьковичі. Сільський стадіон. 50 глядачів. Оцінка поля – 4.
Арбітри: М. Рудика(Смига), О. Мазурук(М.Шпаків), Я. Пророк(В.Омеляна).
Дядьковичі: Д.Михальчук, Бітюк, Груздєв, Клічук(Процик,90+2), Матвійчук, Мирун, Н.Михальчук, О.Оладько, Теребійчук, Ткачук, Царик.
Грушвиця:  Мисюкевич, Баранчук(Вишневський,61), Деркач, Мартинюк, Марчук, О.Оласюк, В.Оласюк(Серветник,64), Онисімчук(М.Хомич,64), Повшук, Принкевич, Сидорук.
Голи: Бітюк(8).
Попередження: Груздєв(37), О.Оладько(39), Мирун(82) – Марчук(49), М.Хомич(87), Повшук(90).

ФК «Новожуків» – ФК «Любомирка» – 1:1 (0:1).
17 червня. 11.00. Клевань. Сільський стадіон. 25 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: О.Очко(Рівне), П. Строк(Рівне), Т. Гаврилюк(Клевань).
Новожуків: Кукава, Бебко(Боярчук,68), Ю.Давидчук, Дмитриєвцев, Кравчук, Кулик(Д.Давидчук,75), Кушнірчук, Луцик, Москалик, Сава, Субота.
Н.Любомирка:  Івченко, Ахкамов, Богдан, Брикса(Стрілець,65), Захаров, Я.Коваль, Колінський, Маринін, Пінас, Саливонюк(Гаврилюк,71), Яковець.
Голи: Дмитриєвцев(71) – Саливонюк(38, з пенальті).
Попередження: Кулик(13), Боярчук(71).

«Спарта» – ФК «Понебель» – 1:3 (1:1).
17 червня. 13.30. Колоденка. Сільський стадіон. 70 глядачів. Оцінка поля – 3.
Колоденка: Сістук, Блищик(Юрковський,74), Гнатишин(Мальчевський,69), Голуб, Лепко, Маринчук, Остапчук, Вол.Пасечнюк, Семенченко, Теслюк, Цехместрук.
Понебель:  Мокійчук, Брикайло, Вашай, Главацький, Кіцера(Верещако,72), Корзунецький, Кулик, Павленчик(Янушевський,46), Полюхович, Рожко, Шпаковець.
Голи: Семенченко(36) – Рожко(24), Янушевський(62), Брикайло(78).
Попередження: Сістук(61), Блищик(73), Теслюк(79), Цехместрук(84) – Рожко(21), Янушевський(72).
Вилучення: Рожко(47, друга жовта).

ФК «Шпанів» – «Сокіл» – 3:1 (1:1).
17 червня. 14.00. Шпанів. Стадіон «Колос». 80 глядачів. Оцінка поля – 3.
Арбітри: М. Таргонський(Рівне), М. Яковець(Рівне), В. Качуровський(Шпанів).
Шпанів: Зданевич(Грабар,85), Висоцький(Семенюк,70), Голубчиков, Горовий(Кушнір,70), Ковалюк, Максимчук, Л.Мамро, Петрицюк(Торчило,46), Самохвал, О.Якубець, Д.Якубець.
Карпилівка:  Демчук, Ващук, Герасимчук, Домбровський, Ілючок, Кейдич, С.Кушнірук(Гетманчук,60), Примич, Сергійчук, Б.Яковчук, О.Яковчук(Гаськевич,75).
Голи: Голубчиков(16), Висоцький(70), О.Якубець(78) – Кейдич(21).
Попередження: О.Якубець(60), Д.Якубець(89).

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)