7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2017 » Березень » 26 » Поразка за яку несоромно. МФК "Кардинал-Рівне" програв "ХІТу"
23:30
Поразка за яку несоромно. МФК "Кардинал-Рівне" програв "ХІТу"

МФК «Кардинал-Рівне» поступився у першому матчі чвертьфінального протистояння серії плей-офф чемпіонату Екстра-ліги столичному «ХІТу» - 3:4. Рівняни мали достатньо шансів, аби обіграти переможця регулярної першості, втім, дотиснути суперника так і не змогли. А наприкінці гри Максим Мануйленко навіть не реалізував дабл-пенальті. Наступна зустріч серії, яка триватиме до двох перемог однієї з команд – відбудеться за тиждень у Києві.

МФК «Кардинал-Рівне» - «ХІТ» - 3:4 (2:3)

25 березня 2017 року, Рівне, ДЮСШ-4, 13-00

Чемпіонат Екстра-ліги, плей-офф, перший матч

МФК «Кардинал-Рівне»: Дурбан – Фаренюк, Концеба, Лазикін, Мануйленко, Новак, Піддубний, Кручок, Басич, Дармовіс. Запасні: Мозеров, Свинарчук, Зелінський, Філь.

Головний тренер: Сергій Піддубний.

«ХІТ»: Лисенко – Журба, Чепорнюк, І.Борсук, Шувалов, Корнійчук, Шевченко, Колесников, А.Борсук, Дзюба, Школьний, Юнаков.

Головний тренер: Олег Лук’яненко.

Голи: Басич (7, 26), Новак (20) - Шувалов (7), Журба (13, 26), Мануйленко (17, автогол).

Попередження: Піддубний (12), Новак (20) – Журба (21), І.Борсук (27), Шевченко (28).

На 37-й хвилині Максим Мануйленко не реалізував дабл-пенальті.

Багатою на небезпечні моменти, голи, та попередження виявилася перша чвертьфінальна гра серії плей-офф чемпіонату Екстра-ліги між МФК «Кардинал-Рівне» та столичним «ХІТом».

Гості розпочали гру жвавіше. Вже на першій хвилині поєдинку Сергій Чепорнюк у боротьбі з Микитою Лазикіним наважився на удар з гострого кута і після рикошету від гравця «зелено-жовтих» м’яч влучив у поперечину воріт Миколи Дурбана.

Практично одразу Артем Фаренюк «подарував» м’яча Дмитру Шувалову. Той опинився віч-на-віч із Миколою Дурбаном, але програв мікро-дуель голкіперу.

Господарі зуміли оговтатися від стартового натиску суперника і вже невдовзі заробили дуже небезпечний штрафний. Втім, Сергій Піддубний пробив значно вище воріт.

Ще декілька секунд і диво реакції продемонстрував голкіпер МФК «Кардинал-Рівне» Микола Дурбан, який у цьому матчі вперше вийшов на майданчик у стартовому складі після пережитого два місяці тому серйозного перелому носа. Воротар парирував удар впритул від Сергія Чепорнюка після передачі Ігоря Борсука.

Майже одразу гості організували ще одну атаку. Дмитро Шувалов підхопив м’яча і пробивав метрів з 15-ти низот точно у дальній кут – Микола Дурбан парирував удар ногою.

Рівняни у відповідь організували два дуже небезпечні випади. Перший зіпсував Максим Мануйленко, перед порожніми воротами не зумівши замкнути простріл Микити Лазикіна. А другу  - результативно завершив Олександр Басич. Він на дальній стійці відгукнувся на передачу Сергія Піддубного – 0:1!

Варто відзначити, що гол у ворота «ХІТа» Сергій Піддубний і Олександр Басич організували без допомоги партнерів. Вони вибороли м’яча у Олександра Корнійчука, вони й розіграли атаку до логічного завершення.

Втім, щоб відігратися гостям вистачило декількох секунд. Як і трьома хвилинами раніше Сергій Чепорнюк знайшов пасом Дмитра Шувалова, а той із середньої дистанції невідпорно пробив низом у дальній кут воріт. Цього разу Микола Дурбан не допоміг – 1:1.

Забивши, «ХІТ» продовжив тиск на ворота господарів. Хороший момент після «стіночки» із Школьним мав Шевченко – удар прийшовся у воротаря. Не зуміли переграти Миколу Дурбана Чепорнюк та Журба.

І все ж кияни досягли свого. Сергій Журба на лівому фланзі «обікрав» Павла Концебу і пробив повз Миколу Дурбана – 1:2.

Рівняни у цей час опинилися у невеликому нок-дауні і могли пропустити ще. Сергій Чепорнюк ніби на велосипеді об’їхав декількох опонентів і пробив по воротах – поперечина! Тут же Микола Дурбан рятує команду після удару з льоту від Ігоря Борсука – кутовий. Після подачі з кута майданчика голкіпер МФК «Кардинал-Рівне» відбив удар Сергія Журби. Втім першим на підборі був Євген Юнаков. Намагаючись перервати простріл останнього Максим Мануйленко зрізав м’яча у власні ворота – 1:3.

Максим Мануйленко дуже швидко міг виправитися. Він повинен був реалізовувати чистий вихід віч-на-віч із Владиславом Лисенком після прекрасної розрізної діагоналі від Артема Фаренюка – проте не зумів приборкати м’яч.

Черговий шанс на позитивний підсумок матчу господарі отримали на останній хвилині тайму. Сергій Піддубний вкотре «вигриз» м’яча у суперника у центральному колі, продерся до воріт і видав передачу повз Лисенка на вільного Богдана Новака – удар і це 2:3!

Ще веселіше гра пішла після перерви. Красиву комбінацію рівнян мав завершувати голом Володимир Кручок. Втім, Владислав Лисенко кинувся у ноги супернику і чисто вибив м’яч.

Здавалося, ось-ось «Кардинал-Рівне» дотисне суперника. Натомість, рівняни знову пропустили. Після розіграшу кутового господарі майданчика забули на дальній стійці Сергія Журбу, який у повній самотності забивав у порожні ворота – 2:4.

Цього разу вже «зелено-жовтим» знадобилося дев’ять секунд (!), аби відповісти власним точним ударом. Сергій Журба на правому фланзі не допрацював проти Олександра Басича і капітан рівнян застав зненацька Владислава Лисенка – 3:4! Автором результативної передачі цього разу став Богдан Новак.

Забивши сім м’ячів на двох, команди не збиралися зупинятися, створюючи один небезпечний момент за іншим. А емоції, що вирували на майданчику, декілька разів перетворювалися на жовті картки.

Прекрасний момент зрівняти рахунок наприкінці матчу мав Павло Концеба. Його удар низом зі штрафного Владислав Лисенко з труднощами перевів на кутовий.

Згодом гості напрацювали і на шостий фол. Олександр Басич на фланзі «обікрав» Ігоря Борсука, тікав у контратаку і змусив суперника сфолити. Арбітри втім вирішили пошкодувати капітана «ХІТа», для якого жовта картка могла б стати вже другою у матчі. Пошкодував гостей і Максим Мануйленко, не реалізувавши дабл-пенальті.

Останню хвилину матчу МФК «Кардинал-Рівне» провів у більшості. Миколу Дурбана замінив Богдан Новак. Втім, відігратися рівняни так і не зуміли, поступившись – 3:4.

Другий матч чвертьфінальної серії плей-офф, яка триватиме до двох перемог, відбудеться першого квітня у Києві.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)