0

Головна » 2012 » Квітень » 21 » Кожне очко на вагу «золота»
10:36
Кожне очко на вагу «золота»
У суботу 21 квітня рівненський "Кардинал" на своєму майданчику прийматиме претендента на золоті медалі "Екстра-ліги" харківський "Локомотив". Анонс матчу та огляд попередньої гри рівнян у Луганську Вашій увазі.

24 тур. 14 квітня. ЛТК (Луганск) - «Кардинал-Рівне» - 4:1 (0:1).

«ЛТК»: Сухомлинов - Стрелець, Бурдюг, Рось, Разуванов, Бессалов, Литвинов, Цимбаляк, Шпигар, Кузь, Шурак, Заворотний.

«Кардинал-Рівне»: Пітуля, (Дєнюжкін, 21) - Басич, Паршиков, Кручок, Сондак, Маринюк, Дармовіс, Прислупський.

Голи: Разуванов (30, 38), Рось (32), Стрелець (40) - Дєнюжкін (20).

Попередження: Бессалов (26).

Вилучення: Басич (40) - фол останньої надії.

Шоста в сезоні зустріч «ЛТК» і МФК «Кардинал-Рівне» мала велике значення для обох команд, оскільки суперники ведуть боротьбу за п'яту сходинку чемпіонату. Адже закінчувати сезон в екстра-лізі на останньому місці нікому не хочеться.

З різних причин у рівнян не прибули на гру: Танський, Бондар, Когут і граючий головний тренер Сергій Піддубний. Натомість, Роман Ковальчик, чи не вперше за останні поєдинки міг розраховувати на абсолютно всіх гравців команди.

Гості розпочали матч активніше, але атака за атакою завершувалася не кращим чином, тобто влучність підводила футболістів.

В середині тайму, для збереження командних сил, «Кардинал-Рівне» взяв тайм-аут. Заключні п'ять хвилин тайму місце в воротах у кардиналівців зайняв Дєнюжкін, який за потреби виконував роль п'ятого польового гравця. І ось за кілька секунд до свистка на перерву, Дєнюжкін несподівано пробив з правого флангу, і м'яч влетів у сітку воріт Сухомлинова – 0:1.

На другу половину зустрічі луганчани вийшли з ще більшим настроєм. У ворота «Кардинал-Рівне» повернувся Пітуля. До середини другого тайму «ЛТК» ніяк не міг забити, але після того, як у ворота рівнян повернувся Дєнюжкін два голи побували у їхніх воротах. Спочатку Разуванов після передачі з кутового від Шурака потужно пробив здалеку – 1:1. Після цього Литвинов заробив штрафний удар, і Рось прямим ударом з 15-ти метрів вивів «ЛТК» вперед – 2:1.

Після пропущених голів кардиналівці граючи з п'ятьма польовими гравцями, став більше часу проводити в атаці. Але змінити рахунок так і не змогли, а ось господарі на 38-й хвилині збільшили перевагу. Сухомлинов швидко ввів м'яч в гру, Бессалов зробив передачу по лівому флангу Кузю, який втік від Паршикова і віддав пас Разуванову, який в один дотик оформив дубль – 3:1.

А на останній хвилині матчу Разуванов, відібрав м'яч в центрі поля у гравшого останнім Басича, примусивши опонента порушити правила. Але Кузь все ж таки переправив м'яч в порожні ворота, проте арбітри зупинили гру і Басич побачив перед собою червону картку. До фінальної сирени «ЛТК» встигла реалізувати чисельну перевагу: Стрелець перехопив передачу гостей з аута і пробив по порожнім воротам – 4:1.

Матчі між рівнянами і харків'янами завжди проходять у запеклій непередбачуваній боротьбі, красномовним підтвердженням цьому є рахунки матчів. Так лише в двох іграх залізничникам вдалося здобути перемоги з великим рахунком, у двох матчах перевага «Локомотиву» була мінімальною, а в одній грі, теж з мінімальним рахунком, сильнішими в гостях виявилися кардиналівці.

Ні для кого не секрет, що останнім часом рівненську команду переслідує справжня епідемія травм і хвороб. Так бувають матчі коли головний тренер Сергій Піддубний має в своєму розпорядженні лише 6-7 виконавців. Ось і в грі з «Локомотивом» не зможе допомогти команді Олександр Басич, який пропускатиме гру через червону картку отриману в попередній грі. Також не вийдуть на майданчик травмовані Дмитро Ситник і Тарас Прислупський. Всі інші гравці брали участь у тренуванні на передодні гри і їхня участь у матчі залежатиме від тренерського рішення.

До завершення сезону залишилося чотири тури, «Локомотив» зіграє чотири гри: в Рівне з МФК «Кардинал-Рівне», в Єнакієво з «Єнакієвцем», в Харкові з «Енергією» і в Лугнаську з «ЛТК», а ось рівнянам залишилося зіграти всього дві з «Локомотивом» і знову ж таки в рідних стінах з «Єнакієвцем», ще три очки кардиналівці отримають за технічну перемогу над «Монолітом».

Турнірне становище команд зобов'язує перемагати в кожному матчі.

Так харків'яни ще не втратили шанси на здобуття золота і скоріш за все в боротьбі за нього вирішальною буде гра в Харкові з нинішнім лідером «Енергією». Зараз команди розділяє 5 очок, найближчий тур львів'яни пропускають, а значить у разі перемоги залізничників у Рівному різниця скоротиться до двох очок. У 26 турі харків'яни зіграють в Єнакієво з непоступливим «Єнакієвцем», який ще не втратив надій на бронзу, а тому навряд чи даруватиме очки супернику. Не менш складним буде матч і для «Енергії», якій доведеться у Львові протистояти амбітному «Урагану», який хоча вже і втратив надію на срібло, проте бронзу віддавати не збирається, а для цього їм потрібно в трьох матчах здобути ще одну перемогу і нічию (три очки вони здобудуть автоматично за «Моноліт»). В передостанньому турі лідери зіграють у Харкові і скоріш за все перемога в тому матчі може виявитися золотою. У заключному турі харків'яни гратимуть у Луганську з «ЛТК», а «Енергія» прийматиме непокірний «Єнакієвець».

На жаль МФК «Кардинал-Рівне» не може похвалитися претензіями на нагороди, але завершувати сезон на останньому шостому місці кардиналівці навряд чи мають бажання, а тому лише перемоги в заключних матчах дадуть надію на 5 місце. Відставання від «ЛТК», яке посідає 5 місце складає 4 очки, враховуючи те, що обом командам зарахують по три очки за «Моноліт», це доволі суттєва різниця, адже обидва колективи проведуть ще по дві гри і луганчанам для повного щастя потрібно здобути лише одну перемогу, а ось рівняни не мають права на помилку. Кардиналівці зіграють дві гри в рідних стінах з уже згадуваним «Локомотивом» і в передостанньому турі з не менш серйозним суперником «Єнакієвцем». Луганчани ж зіграють в Івано-Франківську з «Ураганом» і в заключному турі прийматимуть «Локомотив». Звичайно складно буде луганчанам боротися за перемогу з лідерами, але і рівняни матимуть не менш складних суперників. Окрім того, незначною перевагою для «ЛТК» буде те, що в заключному турі рівняни не гратимуть, а телефоністи вже знатимуть результат і тому в заключному турі зможуть діяти залежно від ситуації.

Отже з усього цього можна зробити один висновок, що на вболівальників чекає захоплююче завершення сезону.

Стосунки суперників

У попередньому чемпіонаті суперники зустрічалися двічі в регулярному чемпіонаті. У 10 турі 13 листопада 2010 року «Кардинал-Рівне» в рідних стінах поступився з розгромним рахунком - 1:7 (Голи: Волянюк (40) - Журба (5, 8, 22, 26), Федорченко (13, 34), О.Сорокін (37)), а у матчі відповіді в 21 турі 2 квітня 2011 року кардиналівці взяли реванш, здолавши в суху харків'ян із рахунком - 0:2 (Голи: Тригубець (37), Піддубний (40)).

У першому колі екстра-ліги в 4 турі 24 вересня "Локомотив” у рідних стінах переграв "Кардинал-Рівне” з рахунком - 5:1. (Голи: Д. Клочко (12, 26), Кисельов (34), Д. Сорокін (35), Федорченко (37) — Дєнюжкін (з пенальті, 35)). У другому колі в 11 турі 19 листопада рівняни в запеклій боротьбі поступилися в рідних стінах - 0:2. (Голи: О.Сорокін (6), Білоцерківець (35)). У третьому колі в 18 турі 18 лютого в Харкові «Локомотив» переміг з мінімальною перевагою - 1:0 (Гол: Журба (15)).

Отже загалом в 5 матчах кардиналівці здобули одну перемогу, а в чотирьох матчах поступилися харків'янам. Різниця забитих і пропущених – 4:15 на користь «Локомотива». Єдину перемогу рівняни здобули в минулому сезоні в Харкові. Найбільше 5 голів у ворота МФК «Кардинал-Рівне» забив Журба, 3 голи на рахунку Федорченка і по два забили О.Сорокін та Д. Клочко. У рівнян по голу провели Волянюк, Тригубець, Піддубний і Дєнюжкін.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)