0

Головна » 2014 » Листопад » 16 » П‘ять голів для лідера +ВІДЕО УСІХ МАТЧІВ
02:17
П‘ять голів для лідера +ВІДЕО УСІХ МАТЧІВ

Рівненський міні-футбольний клуб «Кардинал» у восьмому турі чемпіонату української Екстра-ліги впевнено обіграв луганський «ЛТК» - 5:2.

Лише одного разу в історії зустрічей рівнян та луганчан було забито менше чотирьох м’ячів за гру. Сталося це ще восени 2008-го. Тоді суперники зіграли унічию – 1:1 на майданчику «Кардинала». З тих пір обидві команди радують вболівальників каскадами голів, забиваючи по сім, вісім, а почасти – і десять м’ячів за гру.

Підстав для зменшення результативності у звітній грі – також не було. «ЛТК» до гри з «Кардиналом» підійшов у статусі лідера чемпіонату, не зазнавши до того жодної поразки. Рівняни ж повинні були оговтатися від прикрої поразки у попередній домашній грі від «Спортлідера».

Звичного «карнавального» настрою черговому протистоянню тренерських думок Сергія Піддубного та Романа Ковальчика футзалісти задали вже на третій хвилині гри. Артем Фаренюк, отримавши зручну передачу, точно пробив по воротах метрів з п’яти. Юрій Савенко опинився безсилим – 1:0.

Швидкий пропущений гол не входив до планів гостей на гру. Тому, витримавши паузу луганчани стали все активніше і частіше турбувати Віталія Дєнюжкіна. У середині тайму такі намагання були винагороджені одразу двічі упродовж усього півтори хвилини. Спершу В’ячеслав Кожемяка сильним ударом з лінії карного майданчика застав зненацька рівненського стража воріт. Це – 1:1. І практично тут же «ЛТК» вийшов вперед у рахунку. Прямим ударом зі штрафного відзначився капітан луганського клубу Віталій Дзюба – 1:2.

Від подібного господарі паркету оговталися перед самою перервою. За дві хвилини до сирени рівненська команда заробила право на аут. Сергій Піддубний взяв тайм-аут, а після відновлення гри «Кардинал» розіграв «домашню заготовку». Маринюк, стоячи спиною до воріт, віддав направо на Піддубного і Сергій з гострого кута пробив повз Савенка – 2:2.

Гольова нічия залишала шанси на перемогу обом командам. Втім, на початку другого тайму стався епізод, який вирішив долю зустрічі на користь рівнян. Віталій Дєнюжкін зробив довгу передачу через увесь майданчик, голкіпер «ЛТК» Юрій Савенко грубо помилився на виході, програвши верхову дуель Артему Фаренюку. Останній кивком голови перекинув м’яча над голкіпером – 3:2.

До слова Артем Фаренюк вже забивав аналогічний гол Юрію Савенку у минулому сезоні. У ті ж самі ворота.

Після пропущеного голу гості знову кинулися відігруватися. Юрій Савенко часто перетинав центральну лінію майданчика, допомагаючи партнерам в атаці. Така ініціатива щоправда щораз завершувалася лише втратами м’яча. Лише катастрофічна неточність декілька разів не дозволила рівнянам вразити порожні ворота «ЛТК».

На 36-й хвилині зустрічі Максим Литвинов навмисним фолом зірвав швидку контратаку «Кардинала». І знову зіграла награна комбінація рівнян. Євген Ланко зробив коротку передачу на «п’ятачок» на Мар’яна Маринюка, той звільнився від опіки і пробив над Савенком – 4:2.

Роман Ковальчик, намагаючись вплинути на хід матчу, взяв тайм-аут. Втім,, щойно гра відновилася – гості пропустили знов.

Євген Ланко на фланзі обіграв одразу двох опонентів, обігрався із Маринюком і замкнув передачу останнього на дальній стійці – 5:2.

Поразка у Рівному стала першою для «ЛТК» у нинішньому чемпіонаті. Натомість, «Кардинал» здобув вже п’яту у сезоні перемогу. Після восьми турів у турнірній таблиці команда Сергія Піддубного п’ята і поступається лідеру («ЛТК») усього трьома пунктами.

Гру наступного туру рівняни проведуть сьомого грудня в гостях проти клубу «Титан-Зоря» (Покровське).

«Кардинал-Рівне» - «ЛТК» (Луганськ) – 5:2 (2:2).

Рівне: Віталій Дєнюжкін – Віталій Танський, Євген Ланко, Сергій Піддубний, Мар’ян Маринюк – Віталій Кашуба, Володимир Кручок, Михайло Волянюк, Артем Фаренюк – Дмитро Ситник, Володимир Сондак, Олександр Басіч.

Луганськ: Юрій Савенко – Максим Мануйленко, Микита Лазикін, Віталій Дзюба, Андрій Лисенко – Артем Рось, В’ячеслав Кожемяка, Максим Литвинов, Роман Цапов, - Денис Зеленкевич.

Голи: Артем Фаренюк (3, 23), Сергій Піддубний (19), Мар’ян Маринюк (36), Євген Ланко (37) – В’ячеслав Кожемяка (13), Віталій Дзюба (14).

Попередження: Роман Цапов (30), Максим Литвинов (36).

Роман Свирида, спеціально для Офіційного сайту МФК "Кардинал-Рівне"

"Локомотив" - "Титан-Зоря" 2:0

МФК "Кардинал-Рівне" - "ЛТК" 5:2

"Енергія" - "Ураган" 3:3

"Лукас" - "СумДУ" 8:0

"Приват" - "Спортлідер+" 3:6

Вашій увазі фотоогляд матчу восьмого туру Чемпіонату України з футзалу, що 15 листопада відбувся у Рівному. МФК "Кардинал-Рівне" з рахунком 5:2 переміг лідера турнірної таблиці "ЛТК" з Луганська.

Більше фото з матчу дивіться на Офіційній сторінці МФК "Кардинал-Рівне" у соціальній мережі FACEBOOK

Більше інформації на Офіційному сайті МФК "Кардинал-Рівне"

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)