7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2015 » Серпень » 28 » "ОДЕК" у драматичній боротьбі здобуває путівку в 1/8 фіналу Кубку України ВІДЕО
19:29
"ОДЕК" у драматичній боротьбі здобуває путівку в 1/8 фіналу Кубку України ВІДЕО

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубку України серед аматорських команд "ОДЕК" здобув перемогу 3:1 над ФК "Миколаїв" з Львівської області. Цього результату виявилось достатньо, щоб оржівський клуб вийшов до наступного раунду змагань. Щоправда, не все було так просто в цьому поєдинку, як говорять сухі цифри.

Гра з ФК "Миколаїв" стала першою офіційною для "ОДЕКа" на власному стадіоні після літньої перерви та під керівництвом нового тренера Олега Шандрука. До цього команда вже встигла зіграти два поєдинки. Успішно виступити у фіналі Кубку області, де перемігши 1:0 ФК "Малинськ" здобула трофей, а також на Львівщині, де зазнала мінімальної поразки від ФК "Миколаїв" 0:1, саме цей результат і треба було відігравати.

З перших хвилин "ОДЕК" доволі потужно натис на суперника, і команда мала забивати "швидкий гол", м'яч декілька разів пролітав повз вже порожні ворота суперника, але заповітну лінію так і не пересік.

Несподівано, але на двадцятій хвилині одна з атак гостей завершилась взяттям воріт. Сергій Шаюк в боротьбі із суперником ніби то зазнав ушкодження, і поки він вирішував, чи потрібна йому допомога, львів'яни швидко ввели м'яч з аута, і в декілька дотиків той опинився у воротах ОДЕКа - 0:1, і рахунок зовсім не той, який бажали собі оржівці, при чому, тепер для виходу в наступний раунд оржівцям необхідно забивати тричі.

На 30 хвилині оборонці миколаєвців помилилися в простій ситуації невдалий пас назад завершився фолом на Роману Савицькому, в результаті червона картка, і як і в матчі в Миколаєві львівська команда залишилась у меншості.

Незважаючи на чисельну перевагу, у першому таймі "ОДЕК" так і не зумів розпечатати ворота гостей. Щоправда, одного разу господарі гол таки забили, але арбітр вирішив, що був фол в атаці.

Нарешті на 57 хвилині "ОДЕК" забив. Контратака, воротар гостей далеко вийшов за межі штрафного майданчика, граючи на перехоплення, але першим на м'ячі був Роман Савицький, який не сильним, але дуже прицільним ударом зрівняв рахунок 1:1.

Вселив надію на позитивний результат Віктор Каращенко, який на 74 хвилині вивів оржівців вперед, він був першим на добиванні після затяжної атаки своїх партнерів по команді. А зірватися з місця чи не усіх уболівальників "ОДЕКа" зумів Віктор Газицький, на 83 хвилині, він ефектним ударом через себе забив такий необхідний третій гол. Як збігали останні хвилини гри другу жовту картку отримав Андрій Колаковський, і хоч кількісно склади команд вирівнялися, але в час, що залишився рахунок матчу не змінився. Тож, "ОДЕК" вийшов до 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд. На цій стадії оржівці зіграють з добре відомим своїм суперником по виступам на всеукраїнській арені - це ФК "Вінниця". Ігри пройдуть 2 вересня у Вінниці, і 9 вересня в Оржеві.

Нагадаємо, що в Кубку України серед аматорських команд Рівненщину представляли три команди, якщо ФК "Малинськ" за сумою двох матчів не зумів пройти минулорічного фіналіста цього турніру СКК "Демня", то "Маяк" після несподіваної домашньої поразки 1:3 від "Збруча" на повторний поєдинок не поїхав, таким чином завершивши виступи в цьому турнірі.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)