7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2012 » Листопад » 6 » "ОДЕК" - "Нове життя" 1:2. Сюжет телеканалу "РТБ"
16:15
"ОДЕК" - "Нове життя" 1:2. Сюжет телеканалу "РТБ"

Оржівський "ОДЕК", як і 9 років тому, не зміг вибороти Кубок України з футболу серед аматорів

Цього разу чемпіону Рівненщини завадив це зробити клуб "Нове життя" з села Андріївка. Перша гра на Полтавщині завершилась - 1:1. Усе найцікавіше у матч-відповіді в Оржеві відбулося, починаючи з середини другого тайму.

Вивів господарів вперед Олександр Гергелюк, який реалізував одинадцятиметровий. Через п'ять хвилин арбітр із Прем'єр-ліги Юрій Можаровський призначив ще один пенальті. Цього разу у ворота оржівців. Граючий тренер гостей Олександр Мелащенко рахунок зрівняв. Супершанс подарувати своєму клубу Кубок України на 80-й хвилині мав все той же Гергелюк, але вдруге переграти воротаря полтавчан з "точки" він не зміг. Не забиваєш ти, забивають тобі. За дві хвилини до завершення вже додаткового часу "Нове життя" змогло таки вирвати перемогу, додавши таким чином до звання чемпіона України серед аматорів ще й титул володаря Кубка. Представники "ОДЕКа" коментувати поразку не захотіли, натомість наставник переможців розповів за рахунок чого його команді вдалося вирвати перемогу.

Ігор Сіренко, тренер команди "Нове життя": "За рахунок бажання. Першу гру ми зіграли - 1:1, тому змушені були або перемагати, або грати в результативну нічию. Перед нами стояло завдання здобути цей трофей, і я радий, що ми його виконали."

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)