0

Головна » 2017 » Червень » 21 » “ОДЕК” мінімально переміг учасника другої професійної ліги (ВІДЕО)
09:07
“ОДЕК” мінімально переміг учасника другої професійної ліги (ВІДЕО)

Перед матчем останнього туру групового етапу Чемпіонату України серед аматорських команд оржівський “ОДЕК” ще мав примарні надії зачепитися за медалі змагань. Але все закінчилось не почавшись. Ще в п’ятницю “Ковель-Волинь” своєю відмовою їхати на виїзний матч до Києва забезпечив “Чайці” друге місце, а остаточно інтрига за медалі вмерла в суботу після матчу у Підгір’ї, де “Оскар” влаштував футбольну “перестрілку” з “Чортків-Педуніверситет”, завершивши гру перемогою 6:3 і забронював за собою третє місце. Тож в неділю у двох матчах, які відбувалися паралельно на Рівненщині визначався володар четвертого місця турнірної таблиці.

“ОДЕК” приймав ФК “Львів”, команду, яка в цьому чемпіонаті серед аматорів посіла десяте місце з одинадцяти команд, але до Оржева їхала вже “де-факто” в статусі професійного клубу. Федерації футболу України, а саме їх комітетам, які займаються ліцензуванням та атестацією клубів вже давно не звикати до порушень своїх же вимог та норм, а також ігнорування будь-якого спортивного принципу при переведенні команд з ліги в лігу та надання статусу професійного клубу тощо. Незважаючи на те, що згідно регламенту та атестаційних умов, право підвищитись у класі та перейти з аматорів до профі мають лише ті клуби, які посіли в чемпіонаті Аматорської ліги місце не нижче шостого, ФК “Львів” в порушення цієї вимоги за декілька днів до матчу, вже отримали всі необхідні документи на участь в другій лізі. Тож, “ОДЕК”, фактично грав вже з професійною командою.

Незважаючи на те, що “ОДЕКу” медалі вже “не світили”, програвати перед власними уболівальниками команда аж ніяк не збиралася, тому на поле оржівці вийшли в найсильнішому складі.

На відміну від гри першого кола, коли у Львові “ОДЕК” без проблем переміг 4:0, у “матчі-відповіді” молоді львів’яни вже виглядали набагато сильнішими та міцнішими. Господарі поля більше контролювали центр поля та подовгу володіли м’ячем, але атаки зазвичай захлиналися на підступах до штрафного майданчику. Львів’яни намагались відповідати гострими контратаками, але найбільш небезпечно обидві команди виглядали при виконанні стандартних положень. Коли перший тайм вже завершувався, гості далеко кинули аут, майже у воротарський майданчик володінь Юрія Кособуцького, і лише диво та реакція нашого досвідченого воротаря врятувала команду від неминучого голу. Перший тайм так і завершився нічийним рахунком 0:0.

В другій половині матчу атаку господарів очолив Павло Таргоній. Частіше йому доводилось грати “стовпа”, щоб виграти м’яча у боротьбі та віддати комусь гостру передачу, але декілька разів і сам він був на вістрі атаки. І все-таки настирність оржівців принесла свої плоди на 77 хвилині. Довгу діагональ на дальній стійці підібрав та в один дотик продовжив вздовж воріт Микола Коляда, туди саме встиг Павло Таргоній, завершивши цей простріл ударом ні рукою, ні ногою, ні головою а… і це 1:0.

До честі гостей, які, в принципі в цьому матчі ні за що не боролися, вони не склали зброї, а пішли відігруватись, і останні хвилини матчу біля воріт Юрія Кособуцького було гаряче, але “ОДЕК” відбився та завершив матч і чемпіонат перемогою.

В інших матчах останнього туру ніяких приємних несподіванок для “ОДЕКа” не сталося. Усі фаворити перемогли, в тому числі і “Рочин”, який обіграв на виїзді ФК “Малинськ”.

ГРУПА 1, 22 тур

Нива (Тернопіль) – Нива (Теребовля) – 0:1 (0:1)

17.06. 15.00. Стадіон с. Великі Гаї

Оскар – Чортків-Педуніверситет - 6:3 (5:1)

17.06. 17.00. Стадіон "Маяк" (Підгір’я)

ОДЕК – ФК Львів - 1:0 (0:0)

18.06. 16.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів)

ФК Малинськ – Рочин - 1:3 (1:1)

18.06. 16.00. Стадіон "Ліон" (Малинськ)

Тож в підсумковій турнірній таблиці “ОДЕК” посів четверте місце, команді не вистачило якихось трьох очків, щоб фінішувати другим, залишається лише передивлятися календар та згадувати ті ігри, і гадати, де ж ці три очки треба було взяти. Хоча, разом з тим, вже знаючи, чим завершився фінальний матч Чемпіонату України серед аматорів між “Агробізнесом” та “Металіст 1925”, то напрошується висновок, що добре, що “ОДЕК” туди не потрапив.

11 20 3 3 14 17 54 -37 12

Тепер в “ОДЕКа” перерва у всеукраїнських змаганнях, і команда може зосередитись на іграх Чемпіонату області, де на оржівців чекають заключні та відповідальні матчі першого кола. Вже сьогодні “ОДЕК” зіграє у Радивилові проти “Сокола”, який йде третім у турнірній таблиці. Матч на місцевому стадіоні “Колос” розпочнеться о 18:00.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)