7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Квітень » 2 » “ОДЕК” ЕФЕКТНО ПОВЕРНУВ КУБОК ЗАВАЦЬКОГО В ОРЖІВ (ВІДЕО)
09:51
“ОДЕК” ЕФЕКТНО ПОВЕРНУВ КУБОК ЗАВАЦЬКОГО В ОРЖІВ (ВІДЕО)

Після дворічної перерви Кубок за перше місце міжобласного турніру пам’яті Віктора Завацького знову повернувся до Оржева. Цього разу “ОДЕК” здобув його ефектно переконливо та без шансів для суперників. За дві гри у турнірі “ОДЕК” забив рівно десять м’ячів, по п’ять в кожному матчі.

Першою жертвою оржівців став “Ковель-Волинь”. На перерву в матчі команди пішли за мінімальної переваги “ОДЕКа” 1:0, відзначився Павло Таргоній. А в другій половині гри волиняни ще чотири рази розпочинали з центру поля. Голами порадував Михайло Трофімчук, Іван Мучак (з пенальті), Тарас Варварук та Олег Кошка.

В іншому півфіналі луцький “ЛСТМ” мінімально обіграв діючих чемпіонів області – “Маяк”. Тож, рівненського дербі у фіналі не вдалося.

У фінальній грі команди подарували уболівальникам справжній голепад. Вже в дебюті гри “ЛСТМ” відкрили рахунок з пенальті. Андрій Фесенко відновив рівновагу, але знову суперники “ОДЕКа” зуміли вийти вперед. Але ще до перерви Олег Кошка та Юрій Капустинський дозволили команді йти на перерву переможцями – 3:2.

В другому таймі уболівальники побачили ще три голи. Юрій Капустинський оформив дубль, а також свій гол під завісу гри забив Павло Таргоній. Волиняни відповіли лише одним взяттям воріт. Тож, перемога “ОДЕКа” у фіналі з рахунком 5:3.

Відео усіх голів в матчах за участі ФК “ОДЕК” Вашій увазі. Крім того, декілька фото з останнього дня змагань

Нагадаємо, що одинадцятиразовий Чемпіон Рівненської області ФК “ОДЕК” вперше з 2001 року не братиме участь у Чемпіонаті області. Причиною стало рішення виконкому РОФФ у грудні минулого року про те, що обласні змагання матимуть пріоритет перед всеукраїнськими. Тобто, ігри Чемпіонату України серед аматорських команд, де грає “ОДЕК” не будуть аргументом для переносу матчів Чемпіонату області. Ініціативу РОФФ підтримали і більшість учасників цьогорічного Чемпіонату області. Тож, для участі в обох змаганнях, фактично, необхідно було б тримати ще одну додаткову команду. ФК “ОДЕК” таких фінансових можливостей не має, а тому керівництву довелося визначитись з пріоритетом, яким став Чемпіонат України.

Нагадаємо, що весняна частина Чемпіонату України серед аматорських команд повинна розпочатися вже 7 квітня. В цей день, “ОДЕК”, який очолює турнірну таблицю своєї групи, зіграє на виїзді проти команди, що йде на другому місці, а це ФК “Малинськ”.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)