7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2014 » Серпень » 21 » Обидві рівненські команди вилетіли з Кубку України
15:48
Обидві рівненські команди вилетіли з Кубку України

Відбулися повторні матчі попередньої стадії Кубку України з футболу серед аматорських команд.

На цьому етапі турніру виступали два рівненські клуби. Так ФК "Малинськ" після домашньої нічиєї з "Авангардом" з Новоград-Волинський 1:1, на виїзді на житомирщині поступився з рахунком 2:1. Гол у рівнян забив Віталій Брикса, щоправда на 86 хвилині і вже при рахунку 2:0. До того ж представники рівненщини з 35 хвилини грали у меншості. За фол останньої надії з поля був вилучений капітан команди Олександр Гергелюк. Тож ФК "Малинськ", як і попереднього року не зміг здолати попередній етап Кубку України серед аматорських команд.

Інший представник рівненщини "Ізотоп-РАЕС" з Кузнецовська приймав ФК "Коростень" у себе на полі. Атомникам необхідно було відігратися за мінімальну поразку на виїзді 1:2. Як розповів головний тренер команди Борис Коток, розвиток подій на полі для його команди був сприятливий, і це вилилось у гол Федіни. Щоправда все стало з ніг на голову після вилучення Романа Бельця на останній хвилині першого тайму. Це дало можливість гостям зрівняти рахунок та мати ігрову перевагу. Незважаючи на те, що на 90+1 хвилині матчу кількісний склад футболістів обох команд на полі зрівнявся, кузнецовцям не вистачило часу для того, щоб забити такий потрібний гол. Нічия 1:1, і в наступний раунд змагань пройшов ФК "Коростень".

Нагадаємо, що з "основного" етапу змагань Кубку України серед аматорів стартуватиме ФК "ОДЕК", і його першим суперником буде столичний "Євробіс".

Кубок України серед аматорів 2014

Попередній етап

20 серпня (середа). Матчі-відповіді

«Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.) — «Зарінок» (Тисовець Чернівецької обл.) 1-1 (1-1)

(Юрчак, 11 — Солом’ян, 36)

100 глядачів Стадіон «Юність» (Збруч)

Перший матч — 3:0

Волочиськийй "Збруч", про якого ми нещодавно писали в рубриці "Аматорські імена", після впевної перемоги в першому матчі без зайвих надзусиль забезпечив для себе прийнятний результат у домашньому поєдинку.

«Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської обл.) — ФК «Малинськ» (Рівненська обл.) 2-1 (0-0)

(Іщук, 56; Костюк, 66 — Брикса, 86)

600 глядачів Стадіон «Авангард» (Новоград-Волинський)

Вилучення: Гергелюк, 35 (М), фол останньої надії

Перший матч — 1:1

«Олімпік» (Петриківка Дніпропетровської обл.) — «Колос» (Зачепилівка Харківської обл.) 2-2 (0-1)

(Жуков, 79; Уліцький, 83 — Котенко, 23; Тарасенко, 62)

Жданов (К) на 82 не реалізував пенальті

200 глядачів Стадіон «Буревісник»(Дніпродзержинськ)

Перший матч — 1:0

«Арсенал-Київ» (Київ) — АФ «П’ятихатська» (Володимирівка Кіровоградської обл.) 1-0 (0-0)

(Журба, 56)

Бриль (П) на 39 не реалізував пенальті.

800 глядачів Стадіон «Княжа Арена» (Щасливе)

Перший матч — 0:2

«Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.) — «ВПК-Агро» (Шевченківка Дніпропетровської обл.) 3-1 (0-1)

(Слабишев, 50; Запорожець, 80 з пен.; Прокопченко, 81 — Тарнов, 23)

Вилучення: Мухін,65 (В) повторне попередження

300 глядачів Стадіон «Таврія-Скіф» (Роздол)

«Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ Рівненської обл.) — СК «Коростень» (Житомирська обл.) 1-1 (1-0)

(Федина 38 — Омелянчук, 63)

Вилучення: Белець, 45 (І), Тосіч, 90+1 (К), обоє повторне попередження.

300 глядачів Стадіон «Ізотоп» (Кузнецовськ)

Перший матч — 1:2

20 серпня (середа). Перший матч

ФК «Вінниця» — «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.) 0-2 (0-1)

(Олексієнко, 44; 66)

Вилучення: Костюк, 45+1(В) небезпечна атака; Наконечний, 48 (Є) повторне попередження

1100 глядачів Центральний міський стадіон

Матч-відповідь в цій парі відбудеться 27 вересня.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)