7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Вересень » 13 » Новий рекорд районного футболу: «Славія» втретє поспіль володар Кубка (ВІДЕО)
21:45
Новий рекорд районного футболу: «Славія» втретє поспіль володар Кубка (ВІДЕО)

2017, 2018 та уже 2019 – це роки, коли Кубок Рівненського району над своєю головою піднімали футболісти великоомелянської «Славії». До них тричі поспіль цього не робив ніхто.

У 2017 році «Славія» обіграла у фінальному матчі ХФК "Надію" 3:1, а у 2018 були сильнішими за ФК "БМ Маяк" - 3:0.

Цьогоріч на шляху «Славії» до чергового тріумфу став непоступливий ФК «ЛМЗ-Квасилів», команда, котра на один заліковий пункт випереджає великоомелянців у Чемпіонаті Рівненського району. Нав'язати боротьбу квасилівцям, все ж таки вдалося, правда лише у першому таймі.

Перший небезпечний момент виник поблизу воріт «Славії». Оборонці загубили на дальній стійці суперника, правда останній у цьому моменті вибачив – пробив із воротарської зони над поперечкою. Відразу згодом ФК «ЛМЗ-Квасилів» не використав помилку оборонців та не реалізував вихід один в один.

Після стартової активності квасилівців забила «Славія», проте гол не зарахували – лайсмен зафіксував офсайд.

Третя помилка в обороні «Славії» була результативною. Вихід сам на сам нападника із Юрієм Шамичем завершився голом. ФК «ЛМЗ-Квасилів» вийшов уперед -0:1.

Зрівняти рахунок великоомелянці могли відразу у наступній атаці проте чудову можливість не вдалося реалізувати, як і 3 наступних. Проте до перерви Євген Білий повернув рівність на табло – влучно пробивши з-за меж штрафного майданчика – 1:1.

По перерві, як виявилося, із бажанням перемогти на поле вийшла лише одна команда. За 45 хвилин «Славія» забила ще п'ять м’ячів. На влучні удари Олексія Грицака, двічі Юрія Гриценка, Віктора Каращенка та Юрія Гуменюка гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів» не змогли відповісти навіть ударом у площину.

Фінальний свисток засвідчив два рекордних досягнення: три перемоги поспіль у Кубку Рівненського району та перемога з найбільшим рахунком у фінальному маті Кубка. І вони належать великоомелянській «Славії».

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)