0

Головна » 2016 » Червень » 17 » Нова форма і несподіване закінчення першого кола. ВІДЕО
04:29
Нова форма і несподіване закінчення першого кола. ВІДЕО

Всього два з половиною тижні тривав весняно-літній сезон для ветеранів рівненського футбольного клубу "Славія". Перший матч команда зіграла 28 травня, а вже 15 червня футболісти пішли у літню відпустку тривалістю трохи більше двох місяців. Такі реалії цьогорічного календаря у Чемпіонаті Рівненської області з футболу серед ветеранів. До слова, Євро-2016 триватиме і то більше (рівно місяць), хоча, звісно, не для української збірної.

Цього року організаторам є чим похвалитися, адже у ветеранському чемпіонаті області беруть участь чи не найбільша кількість команд за останні роки, аж 15. От тільки, судячи з вищеописаного з системою розіграшу та календарем щось пішло не так. Адже, після надкороткого першого кола, команди аж восени розпочнуть другу половину чемпіонату, а потім гратимуть в плей-офф, загалом же на чемпіона та учасника фіналу тоді очікуватиме ще десять поєдинків, а фінал традиційно проходитиме в "собачий холод" аж 22 жовтня.

Це ще буде не скоро, а тим часом, "Славія", як і рівно два роки тому у Костополі представила свою нову форму на сезон. У 2014 - це була жовта, а відтепер команда виступатиме в голубих кольорах. До обновки футболісти звикали близько 10 хвилин останнього матчу першого кола проти костопільчан. Господарі навіть встигли провести небезпечну контратаку. Після цього рівненські футболісти розпочали "облогу" воріт суперника. Вже на 18 хвилині Вадим Васильєв скористався помилкою голкіпера і відкрив рахунок. Не пройшло й хвилини, як одна з нечастих атак суперника завершується штрафним ударом і голов у ворота Юрія Шамича - 1:1. На 24 хвилині Вадим Васильєв знову на вістрі атаки, і вкотре результативно 1:2. Незважаючи на тотальну перевагу нечисленні місцеві глядачі до завершення матчу побачили лише один гол. Герой матчу Вадим Васильєв зробив навіс зі штрафного, і Юрій Гриценко ударом головою завершив цю коротку комбінацію - 1:3.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

Тож, після першого кола групового етапу чемпіонату "Славія" вже за традицією зі стовідсотковим результатом посідає перше місце у турнірній таблиці своєї відбіркової групи. Наступні ігри команди проведуть 20 серпня.

Дата Час 5 тур
11 червня 16:00 Дубровицький р-н 2 : 1 Володимирецький р-н
11 червня 16:00 "Маяк" 1 : 2 "Ізотоп-РАЕС"
11 червня 16:00 "Іква" 11 : 0 Дубенський р-н.
11 червня 16:00 "Автоленд" 2 : 1 "Сокіл"
11 червня 16:00 ФК "Дубно" 3 : 0 ФК "Здолбунів"
15 червня 18:00 Костопільський р-н. 1 : 3 "Славія"

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті

На першому етапі команди розподілені по трьом групам за спортивно-територіальним принципом і зіграють між собою в два кола (вдома і на виїзді). До другого етапу вийдуть команди, які посядуть 1-2 місця в своїх групах, а також дві найкращі команди, що займуть 3 місця - і ця "вісімка" надалі змагатиметься за олімпійською системою (також матчі вдома і на виїзді).

5 Саша Воробей
в мене претензії не до Славії а до Олександра Мрозовича, який вже не вперше показує те, що вигідно йому особисто або клубу, а не показує того, що інколи кидає тінь на інші моменти. На рахунок помилився-непомилився. Якраз в цьому випадку боковий арбітр-гравець ФК Славія жодним чином не помилився, він зафіксував положення поза грою усвідомлено, з паузою, лише після того як зрозумів що нападник костопільчан втікає і цим самим виходить віч-на-віч з голкіпером гостей.

3 Саша Воробей
це була забаганка Саваріна, який їхав з вами. Ти ж журналіст вроді, то показуй все а не то що вигідно

4 almoraz
0
я все і показую... ніде нічого не вирізано, дивиться відео матчу, і там все є... от і питайте Саваріна, чому він з нами їхав, Славія його силою в машину не садила, а відмовляти просто навіть з людської точки зору якось було б неправильно.
Якщо Вам не подобається, то зніміть самі, зробіть огляд, і викладіть, ми навіть на сайті Славії розмістимо... Власне, які можуть бути питання до Славії??? Єдина команда, яка знімає усі свої матчі і домашні і виїзні, і якби не було цього відео, то Ви б ніколи не побачили б, і не дізналися б про помилку арбітра... Вам не соромно ще й наїжджати на команду за це???
Йдіть у федерацію, питайте Хахльова, чому на матчі чемпіонату області серед ветеранів немає бокових арбітрів... Робіть як Славія, яка на домашні матчі запрошує і оплачує роботу бокових арбітрів, я не розумію, як у Вас язик ще повертається пред'являти якісь претензії Славії загалом, і в цьому матчі зокрема????

1 Саша Воробей
Мрозович, ти постав в огляд 11 хвилину, коли ваш судєйка флажок пыдняв з мыфычним офсайдом, чи СОРОМНО?

2 almoraz
0
Є відео всього матчу! Дивись собі, і балдей з цього моменту! Ну, помилився суддя, буває... не до Славії питання, чому нашому воротареві довелося замість воріт, стояти на боковій лінії з прапорцем... На скільки я знаю, то команда господарів має забезпечити бокових арбітрів, а не просити суперника дати гравця... на домашній іграх Славії такой херні ніколи не буває...

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)