Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Меморіал Володимира Шморгуна 2016
16:28 Меморіал Володимира Шморгуна 2016 |
Меморіал Володимира Шморгуна 2016
Учасники змагань |
Група "А" |
Група "Б" |
ФК «ОДЕК» смт Оржів |
ФК «Малинськ» Березнівський р-н |
«Садове» Гощанський р-н |
ФК «Агат-Гоща» Гоща |
ФК«Млинів» |
«Калина» Бугрин |
«Водник» Рівне |
ФК «Коливань» Клевань |
ФК «Симонів» |
ФК «Сатурн» Дядьковичі |
ДЮСШ «Верес» Рівне |
КОЛІФКС-Верес Костопіль |
Календар ігор
Дата |
Час |
1 тур |
5 березня |
9:00 |
"ОДЕК" |
5 : 0 |
"ДЮСШ-Верес" |
5 березня |
10:30 |
"Малинськ" |
2 : 1 |
"КОЛІФКС" |
5 березня |
12:00 |
"Садове" |
3 : 0 |
"Симонів" |
5 березня |
13:30 |
"Агат-Гоща" |
0 : 0 |
"Коливань" |
5 березня |
15:00 |
"Калина" |
2 : 0 |
"Сатурн" |
5 березня |
16:30 |
"Млинів" |
0 : 1 |
"Водник" |
Дата |
Час |
2 тур |
6 березня |
15:00 |
"КОЛІФКС" |
1 : 0 |
"Сатурн" |
6 березня |
9:00 |
"ДЮСШ-Верес" |
1 : 0 |
"Водник" |
6 березня |
12:00 |
"Коливань" |
0 : 3 |
"Малинськ" |
6 березня |
13:30 |
"Садове" |
3 : 0 |
"Млинів" |
6 березня |
10:30 |
"Агат-Гоща" |
2 : 0 |
"Калина" |
6 березня |
16:30 |
"Симонів" |
1 : 2 |
"ОДЕК" |
Дата |
Час |
3 тур |
12 березня |
9:00 |
"Садове" |
6 : 0 |
"ДЮСШ-Верес" |
12 березня |
10:30 |
"Сатурн" |
0 : 3* |
"Малинськ" |
12 березня |
12:00 |
"ОДЕК" |
1 : 0 |
"Водник" |
12 березня |
13:30 |
"КОЛІФКС" |
0 : 1 |
"Агат-Гоща" |
12 березня |
15:00 |
"Коливань" |
0 : 3 |
"Калина" |
12 березня |
16:30 |
"Млинів" |
0 : 2 |
"Симонів" |
Дата |
Час |
4 тур |
13 березня |
9:00 |
"Водник" |
0 : 3 |
"Садове" |
13 березня |
10:30 |
"Симонів" |
2 : 1 |
"ДЮСШ-Верес" |
13 березня |
12:00 |
"Калина" |
2 : 3 |
"Малинськ" |
13 березня |
13:30 |
"Коливань" |
0 : 4 |
"КОЛІФКС" |
13 березня |
15:00 |
"Агат-Гоща" |
2 : 0 |
"Сатурн" |
13 березня |
16:30 |
"ОДЕК" |
3 : 1 |
"Млинів" |
Дата |
Час |
5 тур |
19 березня |
9:00 |
"Водник" |
0 : 0 |
"Симонів" |
19 березня |
10:30 |
"Сатурн" |
5 : 2 |
"Коливань" |
19 березня |
12:00 |
"Садове" |
2 : 0 |
"ОДЕК" |
19 березня |
13:30 |
"Малинськ" |
0 : 0 |
"Агат-Гоща" |
19 березня |
15:00 |
"КОЛІФКС" |
2 : 1 |
"Калина" |
19 березня |
16:30 |
"Млинів" |
1 : 0 |
"ДЮСШ-Верес" |
Дата |
Час |
Чвертьфінали |
20 березня |
10:00 |
"Садове" |
0 : 0
п. 3 : 2 |
"Калина" |
20 березня |
11:30 |
"Малинськ" |
4 : 0 |
"Водник" |
20 березня |
13:00 |
"ОДЕК" |
5 : 0 |
"КОЛІФКС" |
20 березня |
14:30 |
"Агат-Гоща" |
1 : 0 |
"Симонів" |
Дата |
Час |
Півфінали |
26 березня |
11:00 |
"Садове" |
3 : 1 |
"Агат-Гоща" |
26 березня |
12:30 |
"Малинськ" |
2 : 1 |
"ОДЕК" |
Дата |
Час |
Матч за третє місце |
27 березня |
11:00 |
"ОДЕК" |
0 : 0
п. 7:6 |
"Агат-Гоща" |
Дата |
Час |
Фінал |
27 березня |
12:30 |
"Малинськ" |
2 : 0 |
"Садове" |
!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті
Турнірна таблиця
Група "А"
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
«Садове» Гощанський р-н |
5 |
5 |
0 |
0 |
17-0 |
15 |
2 |
ФК «ОДЕК» смт Оржів |
5 |
4 |
0 |
1 |
11-4 |
12 |
3 |
ФК «Симонів» |
5 |
2 |
1 |
2 |
5-6 |
7 |
4 |
«Водник» Рівне |
5 |
1 |
1 |
3 |
1-5 |
4 |
5 |
ФК«Млинів» |
5 |
1 |
0 |
4 |
2-9 |
3 |
6 |
ДЮСШ «Верес» Рівне |
5 |
1 |
0 |
4 |
2-14 |
3 |
Група "Б"
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ФК «Малинськ» Березнівський р-н |
5 |
4 |
1 |
0 |
11-3 |
13 |
2 |
ФК «Агат-Гоща» Гоща |
5 |
3 |
2 |
0 |
5-0 |
11 |
3 |
КОЛІФКС-Верес Костопіль |
5 |
3 |
0 |
2 |
8-4 |
9 |
4 |
«Калина» Бугрин |
5 |
2 |
0 |
3 |
8-7 |
6 |
5 |
ФК «Сатурн» Дядьковичі |
5 |
1 |
0 |
4 |
5-10 |
3 |
6 |
ФК «Коливань» Клевань |
5 |
0 |
1 |
4 |
2-15 |
1 |
|
|
Категорія: Різне |
Переглядів: 1281 |
Додав: almoraz
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|