7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2014 » Жовтень » 21 » "Маяк" - ФК "Садове" 1:1. Результат, який не задовольнив обидві команди. ВІДЕО
13:35
"Маяк" - ФК "Садове" 1:1. Результат, який не задовольнив обидві команди. ВІДЕО

Поєдинок у Сарнах однозначно став центральним матчем сімнадцятого туру Чемпіонату області з футболу. На таке звання претендувала також гра в Кузнецовську, але там не склалося. А от "Маяк" та ФК "Садове" сповна потішили любителів футбольної інтриги.

Якщо перед туром поглянути на турнірну таблицю, то ставало зрозумілим, що в цьому матчі поступатися ніхто не збирається, адже "Маяк" все ще женеться за "ОДЕКом" в боротьбі за перше місце, а ФК "Садове" все ще не втратив нагоди зачепитися хоч за якісь медалі.

Як годиться господарям вони почали гру активніше, але помаленьку ФК "Садове" переломило хід поєдинку, і вже біля воріт Олександра Симоновича почали виникати небезпечні моменти. В грі було багато боротьби, але відкрити рахунок у першому матчі командам не судилося.

На початку другого тайму "Маяк" несподівано відкрив рахунок, чи точніше гості "привезли" собі гол. Андрій Мозеров вибив м'яча подалі від воріт, а от півзахисники якось зовсім флегматично зіграли на підборі. Сарненчани в два дотики розіграли не хитру комбінацію, і Ігор Хлібович вже опинився сам на сам з голкіпером ФК "Садове". Нападник вирішив не ризикувати та зіграв прагматично і холоднокровно 1:0.

Після пропущеного голу ФК "Садове" не знітилося, а продовжувало шукати шляхи до воріт суперника. І успіху вони досягли на 78 хвилині. Контратака - простріл, і Ігор Сергійчук зрізав м'яча у власні ворота 1:1.

"Маяк" кинувся відіграватися, але футболісти із Садового цим дуже вдало користувалися. За ті 12 хвилин часу, що залишились вирвати перемогу більше можливостей мали саме гості. Просто неймовірний момент змарнували на пару Олександр Малиновський та Тарас Стельмащук, цей епізод, напевно, ще довго буде снитися їм у нічних кошмарах.

В заключні хвилини нерви здали у найдосвідченішого гравця матчу. Захисник ФК "Садове" Олег Шандрук "психанув", і отримав за хвилину дві жовті картки. "Маяк" так і не зміг скористатися чисельною перевагою, адже часу було занадто мало.

Тож підсумковий рахунок 1:1, який, в принципі, не влаштував жодну з команд. ФК "Садове" втратило будь-які шанси на медалі, і гра останнього туру "Ізотопом" для них стане просто "тренуванням з підвищеною відповідальністю". Щодо "Маяка", то їм залишається сподіватися на те, що "ОДЕК" не зможе набрати три турнірні очки в матчах із "Соколом" та "Волинь-Цементом", що, самі розумієте, більше відноситься до категорії фантастики, хоча... м'яч круглий, поле нерівне все може бути, тож інтрига за золоті нагороди Чемпіонату області з футболу триває.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)