null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського р-н, ІІІ тур
с. Велика Омеляна
26 травня, 13:00

9:3

Славія 9:3 Обарів
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2013 » Серпень » 23 » Ліга Чемпіонів 2013
12:20
Ліга Чемпіонів 2013

Ліга Чемпіонів 2013

Груповий етап

Учасники змагань

Група "А"
«Лісівник» с.Масевичі, Рокитнівський р-н.
ФК «Зарічне» смт. Зарічне, Зарічненський р-н.
«Моноліт» м. Кузнецовськ
«Горинь» с. В. Цепцевичі, Володимирецький р-н.
Календар матчів
17 серпняЗарічне3:4Моноліт
24 серпняГоринь5:1Зарічне
31 серпняЛісівник2:2Горинь
8 вересняМоноліт+:-Лісівник
14 вересняЗарічне+:- Лісівник
14 вересняГоринь3:0Моноліт
Статистика + ВІДЕО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Горинь"
3
2
1
0
10-3
7
2
"Моноліт"
3
2
0
1
7-6
6
3
"Зарічне"
3
1
0
2
7-9
3
4
"Лісівник"
3
0
1
2
2-8
1

 

Група "Б"
«Славія», Рівненський р-н
«Рівес», Рівне
ФК «Костопіль», Костопільський р-н.
«Колос» с. Кричильськ, Сарненський р-н.
Календар матчів
24 серпняКолос3:0Костопіль
31 серпняРівес1:4Колос
31 серпняКостопіль5:4Славія
7 вересняРівес1:0Костопіль
11 вересняСлавія4:1Рівес
14 вересняСлавія2:0Колос
Статистика + ВІДЕО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Славія"
3
2
0
1
10-6
6
2
"Колос"
3
2
0
1
7-3
6
3
"Костопіль"
3
1
0
2
5-8
3
4
"Рівес"
3
1
0
2
3-8
3

 

Група "В"
«Жадківка», Корецький р-н.
«Звиса» с. Мощаниця, Острозький р-н.
«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.
Календар матчів
24 серпняЖадківка+:-Звиса
31 серпняЗвиса-:+
Вікторія
14 вересняВікторія3:4Жадківка
Статистика + ВІДЕО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Жадківка"
2
2
0
0
7-3
6
2
"Вікторія"
2
1
0
1
6-4
3
3
"Звиса"
2
0
0
2
0-6
0

 

Група "Г"
«Смордва-Береги» с. Смордва, Млинівський р-н.
«Захід-соя» с. Дружба, Радивилівський р-н.
Календар матчів
7 вересняЗахід-Соя5:1Смордва-Береги
Статистика + ВІДЕО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Захід-Соя"
1
1
0
0
5-1
3
2
"Смордва-Береги"
1
0
0
1
1-5
0

Чвертьфінали

28 вересня
"Моноліт" (Кузнецовськ)4:1"Славія" (В. Омеляна)
5 жовтня
"Славія" (В. Омеляна)-:+"Моноліт" (Кузнецовськ)
28 вересня
«Колос» с. Кричильськ, Сарненський р-н.0:0«Горинь» с. В. Цепцевичі, Володимирецький р-н.
5 жовтня
«Горинь» с. В. Цепцевичі, Володимирецький р-н.1:1«Колос» с. Кричильськ, Сарненський р-н.
28 вересня
«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.2:0«Захід-соя» с. Дружба, Радивилівський р-н.
5 жовтня
«Захід-соя» с. Дружба, Радивилівський р-н.0:2«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.
28 вересня
«Смордва-Береги» с. Смордва, Млинівський р-н.1:2«Жадківка», Корецький р-н.
5 жовтня
«Жадківка», Корецький р-н.+:-«Смордва-Береги» с. Смордва, Млинівський р-н.

Півфінали       

12 жовтня
«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.1:0«Колос» с. Кричильськ, Сарненський р-н.
12 жовтня
"Моноліт" (Кузнецовськ)0:2«Жадківка», Корецький р-н.
19 жовтня
«Колос» с. Кричильськ, Сарненський р-н.1:1«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.
19 жовтня
«Жадківка», Корецький р-н.0:3"Моноліт" (Кузнецовськ)
 

Фінали       

26 жовтня
«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.0:1"Моноліт" (Кузнецовськ)
2 листопада
"Моноліт" (Кузнецовськ)3:0«Вікторія» с. Копитків, Здолбунівський р-н.
Категорія: Славія | Переглядів: 1747 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 Фан  
Рівес не може бути на даний момент в турнірній таблиці третій, він переміг Костопіль!

2 almoraz  
спешл, фор ю, міняю... не придав цьому великого значення, адже вирішальні ігри ще попереду!
Дякую за зауваження!

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ІІ тур
25 травня
Горизонт 1:0 Енергія
Ізотоп 1:3 Автоплюс
Понеділок 2:0 Ф-2
Полісся -:- Славія
Експрес 0:1 Колос
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Автоплюс 1 3
2 Понеділок 1 3
3 Горизонт 1 3
4 Колос 1 3
5 Славія 0 0
6 Полісся 0 0
7 Маяк 0 0
8 Енергія 1 0
9 Експрес 1 0
10 Ф-2 1 0
11 Ізотоп 1 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
3 тур
26 травня
Славія
9:3
Обарів
Оріон
1:0
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
3:1-
ХФК Надія
Продторг
-:-
БМ Маяк
Інтеркарс
-:-
РОКО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Інтеркарс 3 7
3 Оріон 3 7
4 БМ Маяк 2 6
5 Славія 2 3
6 РОКО 3 3
7 Продторг 1 1
8 ХФК Надія 3 1
9 Горинь 3 0
10 ФК Обарів 3 0
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz