0

Головна » 2012 » Травень » 4 » Кому посміхнеться фортуна?
16:17
Кому посміхнеться фортуна?

Анонс повторного матчу чвертьфіналу Кубку України між МФК "Кардинал-Рівне" та "Ураган" (Івано-Франківськ). Нагадаємо, що гра відбудеться 5 травня у Рівному у спорткомплексі ДЮСШ-4. Початок матчу о 13:00.

До чвертьфіналу Кубка України пробилися чотири представники екстра-ліги і команди, які представляють першу лігу, плюс аматори - київський «Епіцентр К3». Оскільки в кубковому турнірі передбачений сліпий жереб, тому після жеребкування було цікаво дізнатися чи зійдуться між собою на цій стадії команди найвищого дивізіону. Потрібно констатувати, що в одній восьмій фіналу така участь спіткала два колективи. Серед усіх пар на цій стадії лише дві команди з екстра-ліги звела доля в очній зустрічі між собою. МФК «Кардинал-Рівне» вивів із подальшої боротьби – луганське «ЛТК».

Яким же було розчарування рівненських вболівальників, коли вони дізналися, що і в чвертьфіналі з усіх можливих суперників рівнянам випав не представник нижчого дивізіону, а знову команда екстар-ліги.

Ну що тут скажеш, окрім того, кардиналівцям дістався не простий суперник, а претендент на бронзові нагороди – івано-франківський «Ураган». Отже «Ураган» і МФК «Кардинал-Рівне» мають всі підстави поскаржитися на неприхильність фортуни, яка їх і звела в чвертьфіналі, адже серед всіх команд екстра-ліги лише їм, серед усіх колективів вищого дивізіону доведеться в очних поєдинках поборотися за вихід до «Фіналу чотирьох», який до речі відбудеться в Івано-Франківську. Але що сталося те сталося.

Рівнянам щастило минулого сезону, коли вони без ігор у чвертьфіналі і в півфіналі вийшли до фіналу. Тому цього року жереб відігрався на них у повній мірі. А ось «Урагану», господарю фіналу чотирьох, справді не пощастило, адже кардиналівці, які вже втратили надії на нагороди в чемпіонаті, не приховують надій на потрапляння до «Фіналу чотирьох». А екс-чемпіони країни які в цьому сезоні втратили надії не лише на золото, а й на срібло, розраховують на неабияку допомогу рідних стін у разі потрапляння до фіналу чотирьох і звичайно на більш вдалий виступ ніж в чемпіонаті. Тому складно уявити цей турнір без участі господарів.

І ось тут потрібно зазначити, що найшла коса на камінь. Хоча якщо брати ігри чемпіонату, то рівнянам так і не вдалося жодного разу, в чотирьох матчах, здолати «Ураган». Проте лише в одній зустрічі перемога івано-франківців виглядала переконливою – 7:2. Три інших гри проходили в запеклій боротьбі і тримали вболівальників у напруженні до заключних секунд, закінчившись з мінімальною перевагою ураганівців відповідно - 4:2, 2:1, 5:3. А як відомо поранений звір ще більше небезпечний, тому серія поразок в матчах із «Ураганом» повинна колись перерватися, чому б цьому не статися в кубкових матчах, адже більшого стимулу ніж здобуття кубку годі чекати…

Тому гра в Івано-Франківську, а за жеребом, якраз «Ураган» першим приймав суперника, повинна була дати відповідь, чи насправді рівняни готові до двобою, чи заяви головного тренера лише пусті балачки. Як показала гра Сергій Піддубний слово стримав, рівняни дали справжній бій супернику і не виглядали слабшими за господарів, а в другому таймі навіть більше часу володіли ініціативою і навіть скоротили відставання до одного голу. Проте футбольна фортуна виявилася на боці господарів, їм вдалося збільшити перевагу. У підсумку перед грою відповіддю вони мають три голи переваги. Як для великого футболу, то це досить суттєво і ліквідувати майже не реально.

Але у футзалі на це зовсім інші погляди, тому навіть три м'ячі не дають можливості спокійно почуватися перед повторним поєдинком. Окрім того гру в Рівному пропускатимуть два ураганівських бразильці - Сержао і Карліньос. У матчі в рідних стінах вони отримали по четвертій жовтій картці. Натомість головний тренер рівнян Сергій Піддубний сподівається на допомогу всіх своїх основних виконавців. Після пропущених ігор, через отриману в грі червону картку, до команди знову приєднається Басич. Є також надія, що і інші гравці, які через епідемію травм не могли допомогти команді в окремих матчах, цього разу таки вийдуть на майданчик.

Отже після цікавого і захоплюючого двобою, свідками, якого стали івано-франківські вболівальники, не менш захоплюючим обіцяє бути і двобій у Рівному, насолоду від якого вже отримають місцеві любителі футзалу. Напевно додасть колориту грі і традиційний приїзд групи ураганівських фанатів, які зазвичай влаштовують імпровізовану суперечку з рівненськими фанами, що звісно додає особливого колориту грі і ще більше підбадьорює футболістів до активних дій. Гра викликає великий інтерес не лише серед вболівальників команд, а й серед їхніх суперників, яких звичайно цікавить не менш важливе питання: «Чи візьмуть участь у «Фіналі чотирьох» господарі майданчика?».

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)