7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2015 » Січень » 25 » Генеральна репетиція кубкового чвертьфіналу ВІДЕООГЛЯД
13:07
Генеральна репетиція кубкового чвертьфіналу ВІДЕООГЛЯД

Емоційне, непоступливе, пристрасне... Щоб охарактеризувати календарний матч чемпіонату Екстра-ліги між «кардиналом» та «Енергією» - можна добирати безліч синонімів. Але таку гру варто бачити своїми очима. Так, команди не порадували любителів каскаду голів, чи феєрії гольових моментів. Але цієї суботи і «Енергія» і, що найголовніше, «Кардинал» провели гру достойну претендентів на медалі. Гру, яку справжні любителі тактики, стратегії і спортивної витримки смакуватимуть упродовж усього найближчого тижня.

Не варто, мабуть, пояснювати, що годі й шукати більш принципового суперника для рівненського «Кардинала», аніж «Енергія». Львів’яни вже стільки разів «переходили» дорогу команді Сергія Піддубного, що тому і мотивувати своїх гравців додатково не треба. Чого варта лише зустріч цих команд у фіналі Кубка України. А був іще матч минулого сезону, коли «енергетики» вирвали перемогу у Рівному на останніх секундах завдяки Євгену Рогачову. Можна згадати ще поєдинки у Львові, коли рівняни неодноразово і не безпідставно програючи нарікали на лояльність суддів до «Енергії»...

Словом у звітного матчу була ще та передісторія. І, забігаючи наперед, скажемо: очікування виправдали себе.

Поєдинок команди розпочали без поспіху, планомірно шукаючи слабкі місця в обороні один одного. Перший небезпечний момент створили гості. Це Андрій Федюк опинився практично віч-на-віч із Віталієм Дєнюжкіним, втім програв дуель воротарю.

Рівняни в перші хвилини гри помітно нервували – вочевидь давалася взнаки величезна відповідальність за результат. Вже у перші п’ять хвилин гри команда Сергія Піддубного заробила три фоли. Гості ж намагалися цей фактор використати на свою користь. На сьомій хвилині непоганий шанс відкривати рахунок мав Микола Грицина – господарів знову врятував Віталій Дєнюжкін.

Тут же небезпечно пробивав Степан Струк – повз ворота.

Свій перший момент господарі створили в середині тайму. Дмитро Ситник непогано пробивав після розіграшу штрафного, але надійно зіграв голкіпер «Енергії».

Гол у ворота «Енергії» прийшов після стандарту. Віталій Танський виконав кутовий і після рикошету м’яч відскочив до Мар’яна Маринюка, який з метра головою відправив сферу у вже порожні ворота – 1:0.

Забитий м’яч додав «кардиналу» впевненості. Рівняни вирішили не полювати за журавлем у небі, а обмежитися синицею у руках. При можливості вони намагали банально контролювати м’яч і тягнути час, граючи практично без загострень.

«Енергетиків» така гра не лише виснажувала фізично, але й морально. Тепер вже гості почали нервувати, відчуваючи, що заповітні три очки щохвилини віддаляються все далі.

До перерви суперники створили усього по одному моменту. У львів’ян небезпечно пробивав Микола Грицина – мимо. А у рівнян мав шанс забити спершу Олександр Басіч (його удар потягнув Кардаш), а потім Михайло Волянюк на добиванні не влучив у ворота.

Після перерви у хід пішла «дальня артилерія». Передачу Кардаша через увесь майданчик не зумів завершити Ярослав Писько (який до речі свого часу міг опинитися у «Кардиналі»), а біля протилежних воріт аналогічний момент не використав Михайло Волянюк.

Після «перестрілки» знову пішла гра нервів. «Кардинал» боявся помилитися і намагався грати якнайпростіше. «Енергія», вже програючи, боялася помилитися ще більше, бо другий гол міг стати фатальним.

В’язка гра з обмаллю гольових моментів точилася до середини другого тайму. Поки «стара гвардія» львівського клубу не організувала практично з нічого гол у відповідь. Тарас Кузь завдав потужного удару із середньоїдистанції, досі надійний Віталій Дєнюжкін відбив м’яча перед собою, а найспритнішим на добиванні опинився Роман Кордоба – 1:1.

Нічия в очному протистоянні не влаштовувала ні «Кардинал», ні «Енергію». Тому обережно, але команди почали атакувати все більше.

Небезпечного діагонального удару справа завдавав Андрій Федюк – мимо. Тут же Віталій Танський опинився віч-на-віч із воротарем, але Кардаш зіграв надійно. Ще хвилина і чудову комбінацію організували Кручок і Басіч. Удар останнього знову потягнув Кардаш.

У відповідь «енергія» провела атаку, яка голом не завершилася дивом. Андрій Федюк на паузі обіграв суперника і без замаху пробив у дальній кут. Як цей удар ногою зумів відбити Віталій Дєнюжкін – мабуть не може зрозуміти він сам.

Гра поволі йшла до нічиєї. І кожен гольовий момент був на ціну золота. Один із таких зіпсував Євген Ланко. Отримавши м’яча зліва від Віталія Танського, він міг замикати комбінацію ударом в дотик. Втім, Євген надто довго обробляв пас і голкіпер гостей загрозу ліквідував.

Наприкінці матчу «Енергія» здорово притисла рівнян до власних воріт. Свої моменти мали Тарас Кузь і вже Михайло Грицина... Але забили господарі. «Кардиналу» за півтори хвилини до кінця вдалося втекти в контратаку. Михайло Волянюк поміж двох опонентів віддав пас у розріз на хід Сондаку, а Володимир чітко пробив під Кардашем – 2:1.

Заключні приблизно вісімдесят секунд «Енергія» провела граючи з п’ятим польовим. Втім, відігратися вже не встигла.

«Кардинал» що називається «на жилах» виграв надпринциповий матч і, мабуть, вперше в історії обійшов «Енергію» у турнірній таблиці чемпіонату.

ВІДЕООГЛЯД:

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – 2:1 (1:0).

«Кардинал»: Віталій Дєнюжкін - Олександр Басіч, Артем Фаренюк, Віталій Танський, Володимир Кручок, Володимир Сондак, Владислав Гарбарук, Дмитро Ситник, Євген Ланко, Максим Новосад, Мар’ян Маринюк, Михайло Волянюк, Сергій Піддубний.

«Енергія»: Володимир Кардаш - Андрій Федюк, Богдан Стефанків, Віталій Багряк, Максим Павленко, Михайло Грицина, Микола Грицина, Роман Кордоба, Степан Струк, Тарас Кузь, Ярослав Писько.

Голи: Мар’ян Маринюк (16), Володимир Сондак (39) - Роман Кордоба (27).

Роман Свирида, спеціально для Офіційного сайту МФК "Кардинал-Рівне"

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)