7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Липень » 7 » ФК «Славія» вдома помстилася за прикру поразку у минулорічному фіналі Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів (ВІДЕО)
15:34

Команди, котрі щороку борються за першість у Чемпіонаті серед ветеранів зійшлися у принциповій грі. ФК «Автоплюс» їхав із Млинова до Великої Омеляни із однаковою кількістю залікових балів  із «Славією». В обох колективів було по 15 очок та жодної поразки. Піднімало градус напруги й те, що минулого року у фінальному матчі за Чемпіонство саме млинвіський «Автоплюс» був сильнішим, перегравши рівненську «Славію», ще тоді на стадіоні «Авангард», із рахунком 2:1. Це, нагадаємо, була єдина перемога у протистояннях між цими командами. У минулому сезоні двічі колективи грали між собою унічию, а сильнішого виявили лише у фіналі.

Також ще минулого року Чемпіонат команди грали у дві групи «Північ» та «Південь», а потім по два найсильнишіх колектива грали стикові матчі уже безпосередньо за Чемпіонство. Цього року поділ на групи відмінили. Усе вирішиться по завершенню двох кіл Чемпіонату, тому перемога над прямим конкурентом давала хорошу  перевагу.

Цю перевагу й отримала «Славія». Команда із перших хвилин насіла на ворота гостей. Кілька хороших швидких атак могли б завершитися раннім голом, але не склалося. Натомість хорошу атаку в середині першого тайму результативно завершив Віктор Каращенко після ідеальної передачі із кута штрафного майданчика від Юрія Гриценка.

Після забитого голу натиск «Славія» не послабила і уже під завершення першого тайму схожий до першого гол забив уже Вадим Васільєв. Його удар головою із воротарського майданчика виявився недосяжним для голкіпера гостей – 2:0.

Мали можливість відквитати один гол у першій половині гри й гості, але із ударом з-за меж штрафного майданчика впорався голкіпер «Славії» Юрій Шамич.

Друга половина зустрічі пройшла без голів. Господарі більше контролювали мяч, а щастя біля чужих воріт шукали здебільшого на контратаках. Проте, збільшити своєї переваги не вдалося. Матч так і закінчився 2:0.

ФК "Славія" 2:0 ФК "Автоплюс"

огляд матчу

весь матч

Опісля цієї гри «Славія» одноосібно очолює турнірну таблицю маючи за шість зіграних матчів максимум очок. Також команда лідирує й за кількістю забитих, у «Славії» уже 22 результативних удара і всього один мяч пропущено.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)