7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Червень » 17 » ФК “Малинськ” втратив перші очки в Чемпіонаті Рівненщини 2019
18:06
ФК “Малинськ” втратив перші очки в Чемпіонаті Рівненщини 2019

Програму 10 туру Чемпіонату Рівненської області сезону 2019 року відкривав матч на рівненському стадіоні “Водник”, у якому ФК “Малинськ” приймав “Коливань”. Клеванська команда, котра в минулому році була одним з аутсайдерів, у нинішньому сезоні демонструє зовсім іншу гру, вже створила декілька сенсацій та виявилася близькою до найгучнішої з них – малинчанам у грі з земляками ОДЕКа вдалося врятуватися від поразки лише на останній компенсованій хвилині.

Вже перша атака номінальних господарів у звітному поєдинку мала завершуватися голом у ворота Павла Котюка. Юрій Яструб на 3-й хвилині зустрічі знайшов у карному майданчику “забутого” захисниками Василя Штандера, який з близькою відстані “розстріляв” ворота, але “Коливань” у цьому епізоді виручила бокова стійка і м’яч відлетів у поле.

У наступній стрімкій атаці лівим флангом ФК “Малинськ” знову отримав шанс забити. Простріл Штандера на ближню штангу замикав Микола Гайдучик, проте м’яч після його удару лише трішки розминувся з дальньою стійкою.

А от відповідь гостей, хоч й відбулася з затримкою, проте виявилася ефективною. Два гравці “Клевані” обігралися в стінку в центральній зоні і, в підсумку, Олексій Попик опинився тет-а-тет з Михайлом Грицалем та холоднокровно реалізував свій шанс – 0:1 на 7-й хвилині. Так гравці ФК “Малинськ” уперше в поточному Чемпіонаті області опинився в ролі доганяючих.

Наступні півтори години ігрового часу пройшли за одним сценарієм. Малинчани атакували, клеванчани масово оборонялися, але не забуваючи при цьому ходити в небезпечні контратаки. Моментів для взяття воріту суперника у ФК “Малинськ” як до перерви, так і в другому таймі не бракувало. Проте виникла серйозна проблема з завершальним ударом – він або виявлявся неточним, або прямо в руки голкіпера суперника.

Забити малинчани зуміли лише на п’ятій доданій до основного часу хвилині завдяки стандарту. Артем Корольчук заробив вільний удар прямо по центру воріт за 25 метрів від цілі. Роман Дацюк відкинув кулю Віталію Бриксі, котрий потужно пробив. Павло Котюк зумів парирувати цей постріл, але прямо перед собою. На добивання йшли відразу три гравці ФК “Малинськ”, але першим на м’ячі опинився Микола Гайдучик, який і відправив сферу до сітки воріт – 1:1.

Гравці “Клевані” встигли після цього лише розіграти м’яч з центру поля, як пролунав фінальний свисток, котрий зафіксував завершення зустрічі та обірвав переможну серію ФК “Малинськ” у Чемпіонаті області з восьми ігор поспіль. Враховуючи минулий сезон, загальна серія з перемог склала аж 16 ігор і почалася вона якраз домашнім поєдинком 12 вересня 2018 року проти “Коливані”, коли малинчани без проблем здолали суперника з рахунком 6:2…

Сарненський “Маяк” на власному полі у звітному турі обіграв ФК “Рафалівка”, який у поточному сезоні “кульгає на обидвів ноги” і скоротив відрив від ФК “Малинськ” на два залікові пункти, тепер відстаючи від малинчан лише на три. Другий з найближчих переслідувачів – ФК “Садове” – свій матч проти ФК “Гоща-РІТТЕР” не провів, перенісши його аж на 11 серпня.

Радивилівський “Сокіл” у рідних стінах зумів преграти СФК “Іква”, який на рівні з “Коливанню” став ще одніє несподіванкою поточного Чемпіонату. Нарешті, зуміла вдруге виграти у новому сезоні “Калина”, щоправда очікувати на інший результат у зустрічі з головним невдахою змагань – “Локомотивом” – було б важко.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)