0

Головна » 2013 » Листопад » 23 » Феєрія голів і попереджень
22:19
Феєрія голів і попереджень

Третьої поразки у чемпіонаті Екстра-ліги і другої у сезоні на власному паркеті зазнав МФК «Кардинал-Рівне». У матчі десятого туру команда Сергія Піддубного програла «Урагану» - 3:5.

Тону протистоянням «Кардинала» та «Урагана» у нинішньому сезоні гравці обох команд задали ще у грі першого кола. Тоді, в Івано-Франківську, саме рівняни першими відкрили рахунок і, у підсумку зуміли відстояти нічию – 1:1.

До звітного матчу суперники підійшли у різному функціональному і психологічному стані. «Ураган» тиждень тому обіграв «Енергію» - 4:2. Рівняни ж через перенесений матч із «Локомотивом» - тренувалися і розім’ялися у товариській зустрічі з ковельським «Апперкотом» - 6:1.

Незважаючи на відновлення після травми Сергія Тригубця, останнього у першій четвірці «Кардинала» замінив Михайло Волянюк. Четвірці Піддубний – Волянюк – Танський – Чернієнко протистояв квартет івано-франківців Валенко – Сімка – Шотурма – Будняк.

Уже за перші три хвилини зустрічі суперники встигли набрати по два командних фоли. Першого ж забитого голу вдалося чекати значно довше. Відкрив рахунок у матчі Андрій Сімка. Гравець «Урагану» зорієнтувався у хаосі біля воріт «Кардинала» і спрямував м’яч у ворота. Іван Гурко моменту удару не бачив, з напрямом стрибка не вгадав і у підсумку м’яч від ноги воротаря опинився у сітці – 0:1.

Гостей забитий гол дещо заспокоїв. Рівняни ж навпаки – на емоціях перебрали фолів і пропустили вдруге. Десятиметровий дабл-пенальті реалізував Сергій Якунін – 0:2.

Гол у відповідь рівненського клубу на фоні психологічної впевненості «ураганівців» виглядав не зовсім логічно. Після розіграшу кутового Андрій Чернієнко упіймав відскок і низом завдав удару по воротах суперника. Ципун постріл відбив, але просто перед собою. На добиванні ж першим опинився Михайло Волянюк – 1:2.

До завершення першого тайму рівняни мали одразу декілька шансів, щоб зрівняти рахунок. Кирило Ципун відбив непрості удари у виконанні Маринюка та Піддубного. А найреальнішу нагоду змарнував Басіч. Після передачі Маринюка з правого флангу Олександр не зміг перекинути м’яча через голкіпера, який вже лежав на майданчику.

Сталася у першому таймі і ще одна спірна ситуація. За рахунку – 0:2 Сергій Піддубний виходив віч-на-віч із воротарем «Урагану», втім його зупинили недозволеним прийомом. Арбітри матчу в епізоді фолу останньої надії не побачили.

Після перерви активніше заграли «кардиналівці». Захвилюватися гостей мали би змусити два поспіль попередження. Жовті картки побачили перед собою Ільдар Макаєв та Сергій Якунін. При чому останній – за суперечки з арбітрами.

Втім, у слушний момент івано-франківців виручив польський легіонер Павел Будняк. Після проходу правим флангом він зумів точно пробити над Гурком – 1:3.

Ще за дві хвилини «Ураган» зміцнив свою перевагу в рахунку. Рівняни забули Євгена Валенка поблизу власних воріт. А той технічно обіграв воротаря – 1:4.

Після четвертого пропущеного м’яча Івана Гурка у Воротах «Кардинала» замінив Віталій Дєнюжкін. Польові ж гравці рівненського клубу продовжили безуспішно намагатися пробити Кирила Ципуна.

Голкіпер «Урагана» відбивав усе, що летіло у ворота. В одному з епізодів він врятував свою команду відбивши м’яча обличчям.

Проте, навіть Ципун не міг відбити красивий постріл Сергія Тригубця. Зігравши розігравши «стіночку» із Мар’яном Маринюком вісімдесятий номер «Кардинала» влучив точнісінько у правий верхній кут воріт «Урагана» - 2:4.

Наприкінці гри суперники знову обмінялися голами. Впродовж однієї хвилини спершу дубль оформив Євген Валенко, а потім після удару Сергія Тригубця м’яч вже у порожні ворота добив Олександр Басіч – 3:5.

Заключну хвилину матчу «Кардинал» провів із п’ятим польовим гравцем, роль якого виконував спершу Віталій Дєнюжкін, а потім і Віталій Танський. Втім, змінити рахунок на табло кількісна більшість в атаці – не допомогла. Рівняни зазнали третьої поразки у чемпіонаті Екстра-ліги.

«Кардинал-Рівне» - «Ураган» - 3:5 (1:2)

Голи: Андрій Сімка (14), Сергій Якунін (15), Михайло Волянюк (16), Павел Будняк (23), Євген Валенко (25, 34), Сергій Тригубець (29), Олександр Басіч (34).

Попередження: Євген Валенко (16), Сергій Якунін (23), Ільдар Макаєв (23).

«Кардинал-Рівне»: Гурко (Дєнюжкін, 26) – Танський, Піддубний, Волянюк, Чернієнко, Тригубець, Маринюк, Басіч, Ситник, Фаренюк.

«Ураган»: Ципун – Валенко, Сімка, Шотурма, Будняк, Якунін, Макаєв, Роніньйо, Кіндратів, Кордоба.

Роман Свирида спеціально для Офіційного сайту МФК "Кардинал-Рівне"

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)