0

Головна » 2015 » Серпень » 26 » Деревльов приносить перемогу "Вересу" ВІДЕО
12:48
Деревльов приносить перемогу "Вересу" ВІДЕО

Дубль новачка РФК "Верес" Костянтина Деревльова приносить рівненській команді чергову мінімальну перемогу в Чемпіонаті України серед команд другої ліги.

Свого часу Костянтин Деревльов викликався в молодіжну збірну України, подавав великі надії. Хороші роки провів у білоцерківському Арсеналі, з яким виходив в першу лігу, багато забивав і був справжнім лідером тієї команди. Однак і сам клуб пережив не найкращі часи, опустившись в нижчий професійний дивізіон, і сам футболіст увійшов в ветеранський вік, граючи в аматорських турнірах.

Однак цього літа 32-річний атакуючий півзахисник вирішив «згадати молодість» і після трисезонної перерви повернувся на професійний рівень. Він міг поповнити Буковину, але опинився в Вересі. І, думається, після цього матчу всім стало зрозуміло, що шкодувати про вибір рівнянам не довелося.

Матч проти білоцерківців - молодої команди з числа слабеньких середнячків - Верес почав активно і вже в дебюті кілька разів потривожив оборону суперників. В одному з моментів Скоцькій опинився на досить перспективній позиції, але його удар все-таки не досяг мети. Хоча господарі в дебюті багато атакували, білоцерківці цілком могли в першій же атаці створити їм великі неприємності. Але коли швидкий Федосов вискочив на воротаря рівнян, Рябой кинувся йому в ноги і забрав м`яч. Незадоволений «охолодженням» гри, Лутков провів першу заміну ще наприкінці першої півгодини гри - на поле вийшов стрімкий Лакуста.

Втім, гра залишалася досить спокійною, і оживили її не небезпечні моменти, а серія сутичок перед перервою. Спершу бойовий дебютант рівнян Носарєв в центрі поля зчепився з Литвиненком. Потім Катрюк впав у боротьбі з Гальчуком. А апогей послідував після штрафного, на подачу якого до чужих воріт підтягнувся досвідчений захисник гостей Шеремет. У боротьбі з суперником він опинився на газоні (рівнянин намагався вибити м`яч через себе і, ймовірно, ногою зачепив обличчя Білоцерківця), і згодом Шеремета довелося замінювати.

Гості оточили арбітра, і, як здалося, що підбігший до бровки Розгон був готовий виводити команду з поля. Рефері ж видалив головного тренера «канонірів», і гра продовжилася лише через декілька довгих хвилин сперечань і суперечок з фонтаном карток. На перерву, тим не менш, суперники пішли за мінімальної переваги господарів. Хвилині на 43-й Гальчук вкинув аут, і Лакуста вже збирався йти з м`ячем і прострілювати, але впав на газон у боротьбі з Андрєєвим. Підсумок - попередження порушнику і пенальті. Деревльов впевнено розвів м`яч і воротаря по різних кутах - 1: 0.

У другому таймі гості прогнозовано понеслися відіграватися. Непоганий удар Федосова заблокував Гальчук, було ще кілька випадів. У той же час, Верес намагався контратакувати, і кілька разів це призводило до неприємностей для гостей із Київщини. Філіпенко з великими труднощами відбив прицільний удар Деревльова, але №10 господарів заробив небезпечний штрафний майже по центру воріт, піймавши на фінт Подколзина. М`який удар Деревлєва точно в кут - 2: 0. А незабаром черговий фол Подколзина на герої матчу завершився видаленням, що взагалі полегшило, здавалося б, задачу Вересу.

Намагався зміцнити рахунок Жовтюк (удар головою повз), було кілька непоганих за задумом, але не доведених до логічного завершення атак. Але навіть у меншості Арсенал-Київщина не збирався здаватися без бою. Коба довгою передачею запустив по правому флангу Федосова, той класно «продавив» захист і низовим ударом з кута воротарського переправив м`яч у сітку - 2: 1. Останні хвилини при слизькому рахунку дарували гостям шанс на порятунок, і вони заробили відразу кілька стандартів, на які в чужу площадку ходила майже вся команда білоцерківців (але без особливо небезпечних ударів).

Останні шанси «канонірів» вичерпалися, коли досвідчений Антонюк на правому фланзі оборони прикро оступився і під пресингом Деревльова впав рукою на м`яч. Повторне попередження, подвійна меншість - хоча і не без нервування, але Верес все-таки довів справу до домашньої перемоги. Дякувати потрібно, в першу чергу, ветерану Деревльову, який видав справжній бенефіс у матчі проти своєї колишньої команди. Рівняни набирають 9 очок і поділяють 3-5 місця з Кристалом і Барсою. Скала, в матчі-відкритті туру обіграла Енергію, опускається на шосту позицію. Решта матчів 5-го туру відбудуться 26-27 серпня.

Верес (Рівне) - Арсенал-Київщина (Біла Церква) - 2: 1 Голи: Деревльов, 43, 70 - Федосов, 83

Верес: Рябой, Білоус, Жовтюк, Носарєв, Гальчук, Цурупін, Овчар, Деревльов, Дністрян, Шутов, Скоцький. Запасні: Нагірний, Голубка, Лакуста, Дугіенко, Лазар, Бурдіян, Коблюк. Тренер: Олег Лутков.

Арсенал-Київщина: Філіпенко, Шеремет, Гетьман, Андрєєв, Подколзин, Антонюк, Литвиненко, Швець, Федосов, Катрюк, Шваб. Запасні: Скворцов, Мелюшках, Куба, Ахалая, Тутаров, Пилипенко. Тренер: Віталій Розгон.

На 80 хв. видалений Подколзин, на 90 + 3 - Антонюк (обидва - А. , Повторні попередження). Також на 45 хв. видалений з технічної зони Розгон (А.)

18:00. Рівне. Стадіон «Авангард».

Арбітр: Денис Резніков (Дніпропетровська обл.)

Асистенти: Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Андрій Ющишин (Тернопіль).

Резервний арбітр: Роман Новосад (Рівненська область).

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)