null

Найближча гра
Чемпіонат області
Ветерани
20 жовтня. Початок 16:00
м. Рівне. ст. "Авангард"

-

Славія - Полісся
 
Ветерани
Матчі
Півфінали
13 жовтня
Полісся
0:3
Славія
14 жовтня
Іква
0:0
Ізотоп-РАЕС
21 жовтня
Славія
-
Полісся
Ізотоп-РАЕС
-
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
27
2
К-Сервіс
9
22
3
Феміда
9
16
4
П-Центр
9
16
5
Граніт
9
15
6
Хімік
9
9
7
Квартал
9
8
8
Рівнегаз
9
7
9
Рівнеобленерго
9
7
10
Ребелс
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2015 » Травень » 2 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2015
13:16
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2015
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2015
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2015
 
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 13:30 "Сокіл" 0 : 3 "Ізотоп-РАЕС"
2 травня 13:30 ФК "Вельбівно" 1 : 4 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
6 травня 16:00 "Случ" 8 : 1 ХФК "Надія"
3 травня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 2 "Волинь-Цемент"
3 травня 13:30 "ОДЕК" 0 : 1 "Маяк"
Дата Час 2 тур
10 травня 13:30 "Маяк" 1 : 0 "Сокіл"
10 травня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 6 : 0 ФК "Вельбівно"
перенос -:- ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 2 : 0 "Случ"
10 травня 13:30 ХФК "Надія" 1 : 5 ФК "Гоща-АМАКО"
10 травня 13:30 "Волинь-Цемент" 1 : 1 "ОДЕК"
-
Дата Час 3 тур
16 травня 13:30 ФК "Вельбівно" 2 : 5 "Сокіл"
перенос -:- "Случ" 3 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
17 травня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 1 : 4 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
17 травня 13:30 "ОДЕК" 2 : 1 ХФК "Надія"
17 травня 13:30 "Волинь-Цемент" 0 : 2 "Маяк"
Дата Час 4 тур
24 травня 13:30 "Маяк" 2 : 0 ФК "Вельбівно"
пер., 8 липня -:- "Сокіл" 0 : 3 "Случ"
24 травня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 10 : 0 ФК "Гоща-АМАКО"
24 травня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 3 : 3 "ОДЕК"
24 травня 13:30 ХФК "Надія" 2 : 4 "Волинь-Цемент"
-
Дата Час 5 тур
Перенос ??:?? "Случ" 4 : 0 ФК "Вельбівно"
31 травня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 2 : 4 "Сокіл"
31 травня 13:30 "ОДЕК" 1 : 1 "Ізотоп-РАЕС"
31 травня 13:30 "Волинь-Цемент" 2 : 1 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
Перенос ??:?? ХФК "Надія" 0 : 10 "Маяк"
-
Дата Час 6 тур
7 червня 13:30 "Маяк" 3 : 1 "Случ"
7 червня 13:30 ФК "Вельбівно" 3 : 3 ФК "Гоща-АМАКО"
7 червня 13:30 "Сокіл" 2 : 2 "ОДЕК"
7 червня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 6 : 0 "Волинь-Цемент"
6 червня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 7 : 0 ХФК "Надія"
-
Дата Час 7 тур
14 червня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 3 "Случ"
14 червня 13:30 "ОДЕК" 1 : 1 ФК "Вельбівно"
14 червня 13:30 "Волинь-Цемент" 4 : 1 "Сокіл"
14 червня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 9 "Ізотоп-РАЕС"
13 червня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 4 : 1 "Маяк"
-
Дата Час 8 тур
21 червня 13:30 "Маяк" 4 : 0 ФК "Гоща-АМАКО"
21 червня 13:30 "Случ" 2 : 0 "ОДЕК"
20 червня 13:30 ФК "Вельбівно" 2 : 0 "Волинь-Цемент"
21 червня 13:30 "Сокіл" 7 : 1 ХФК "Надія"
21 червня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 0 : 2 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
-
Дата Час 9 тур
28 червня 13:30 "ОДЕК" 6 : 0 ФК "Гоща-АМАКО"
27 червня 13:30 "Волинь-Цемент" 0 : 4 "Случ"
27 червня 13:30 ХФК "Надія" 1 : 7 ФК "Вельбівно"
28 червня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 5 : 0 "Сокіл"
28 червня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 1 : 1 "Маяк"
-
Друге коло
Дата Час 10 тур
30 серпня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 1 : 3 "Сокіл"
29 серпня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 10 : 0 ФК "Вельбівно"
30 серпня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 3 "Случ"
30 серпня 13:30 "Волинь-Цемент" 5 : 3 ФК "Гоща-АМАКО"
30 серпня 13:30 "Маяк" 4 : 0 "ОДЕК"
-
Дата Час 11 тур
6 вересня 13:30 "Сокіл" 0 : 2 "Маяк"
5 вересня 13:30 ФК "Вельбівно" 0 : 3 "Ізотоп-РАЕС"
6 вересня 13:30 "Случ" 1 : 1 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
6 вересня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 1 : 0 ХФК "Надія"
6 вересня 13:30 "ОДЕК" 0 : 0 "Волинь-Цемент"
-
Дата Час 12 тур
12 вересня 13:30 "Сокіл" 4 : 0 ФК "Вельбівно"
18 вересня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 1 "Случ"
12 вересня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 9 : 0 ФК "Гоща-АМАКО"
9 жовтня 17:00 ХФК "Надія" 0 : 2 "ОДЕК"
13 вересня 13:30 "Маяк" 3 : 0* "Волинь-Цемент"
* - технічний результат
Дата Час 13 тур
18 вересня 13:30 ФК "Вельбівно" 0 : 5 "Маяк"
20 жовтня 13:30 "Случ" 3 : 0* "Сокіл"
20 вересня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
перенос 13:30 "ОДЕК" 1 : 4 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
20 вересня 13:30 "Волинь-Цемент" 1 : 3 ХФК "Надія"
-
Дата Час 14 тур
6 жовтня 13:30 ФК "Вельбівно" 0 : 6 "Случ"
27 вересня 13:30 "Сокіл" 5 : 1 ФК "Гоща-АМАКО"
27 вересня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 0 "ОДЕК"
26 вересня 13:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 15 : 1 "Волинь-Цемент"
27 вересня 13:30 "Маяк" 5 : 1 ХФК "Надія"
-
Дата Час 15 тур
4 жовтня 12:30 "Случ" 0 : 4 "Маяк"
3 жовтня 12:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 1 ФК "Вельбівно"
4 жовтня 12:30 "ОДЕК" 1 : 3 "Сокіл"
4 жовтня 12:30 "Волинь-Цемент" 0 : 2 "Ізотоп-РАЕС"
3 жовтня 12:30 ХФК "Надія" 1 : 5 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
-
Дата Час 16 тур
11 жовтня 12:30 "Случ" 7 : 1 ФК "Гоща-АМАКО"
11 жовтня 12:30 ФК "Вельбівно" 1 : 1 "ОДЕК"
11 жовтня 12:30 "Сокіл" 9 : 0 "Волинь-Цемент"
11 жовтня 12:30 "Ізотоп-РАЕС" 1 : 0 ХФК "Надія"
11 жовтня 12:30 "Маяк" 1 : 1 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
-
Дата Час 17 тур
18 жовтня 12:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 5 "Маяк"
18 жовтня 12:30 "ОДЕК" 0 : 4 "Случ"
17 жовтня 12:30 "Волинь-Цемент" 2 : 1 ФК "Вельбівно"
18 жовтня 12:30 ХФК "Надія" 0 : 2 "Сокіл"
17 жовтня 12:30 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" 3 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
-
Дата Час 18 тур
25 жовтня 12:30 ФК "Гоща-АМАКО" 1 : 0 "ОДЕК"
25 жовтня 12:30 "Случ" 3 : 0* "Волинь-Цемент"
25 жовтня 12:30 ФК "Вельбівно" 1 : 1 ХФК "Надія"
25 жовтня 12:30 "Сокіл" 1 : 1 ФК "Садове-ДЮСШ-Верес"
25 жовтня 12:30 "Маяк" 4 : 1 "Ізотоп-РАЕС"
-

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Маяк" (Сарни) 18 15 2 1 57-9 47
2 ФК "Cадове-ДЮСШ-Верес" (Садове) 18 13 4 1 81-15 43
3 "Случ" (Березне) 18 13 1 4 56-15 40
4 "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 18 10 3 5 50-18 33
5 "Сокіл" (Радивилів) 18 10 2 6 46-32 32
6 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 18 6 2 10 22-58 20
7 "ОДЕК" (Оржів) 18 3 7 8 21-33 16
8 ФК "Вельбівно" 18 3 4 11 20-58 13
9 ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща) 18 3 2 13 18-69 11
10 ХФК "Надія" 18 1 1 15 13-80 4
Категорія: Юнаки | Переглядів: 1264 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (10)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (5)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (13)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (11)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (4)
Останні коментарі
lineage 2 interlude


Lineage 2 Classic 2.5 zaken saviors l2 europa club usano
http://l2classica.com/ 43325264

lineage classic
скачать lineage

interlude сервера

ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be




Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz