null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського р-н, ІІІ тур
с. Велика Омеляна
26 травня, 13:00

9:3

Славія 9:3 Обарів
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2013 » Серпень » 23 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2013
11:44
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2013

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2013


Учасники змагань
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)"Сокіл" (Радивилів)
"Автоленд" (Здолбунів)ХФК "Надія" (Рівне)
"Маяк" (Сарни)"Гоща-АМАКО" (Гоща)
"ОДЕК" (Оржів)"Енергія" (Володимирець)
"Случ" (Березне)"Стандарт" (Зоря)
"Сокіл" (Рівне)

Друге коло

ДатаЧас 12 тур
25 серпня13:30ОДЕК0 : 2Случ
25 серпня13:30Маяк5 : 0Сокіл (Рад)
????Сокіл (Рів)1 : 3ХФК "Надія"
25 серпня13:30Енергія1 : 1Ізотоп-РАЕС
25 серпня13:30Стандарт3 : 3ФК "Гоща-АМАКО"
Автоленд - вихідний
Статистика
ДатаЧас 13 тур
31 серпня14:30Сокіл (Рад)4 : 2Случ
1 вересня13:30ХФК "Надія"2 : 2ОДЕК
20 вересня13:30ФК "Гоща-АМАКО"3 : 2Сокіл (Рів)
31 серпня13:30Ізотоп-РАЕС1 : 0Автоленд
1 вересня13:30Енергія1 : 0Стандарт
Маяк- вихідний
Статистика
ДатаЧас 14 тур
8 вересня13:30Автоленд1 : 0Енергія
9 жовтня12:30Маяк3 : 1Ізотоп-РАЕС
8 вересня13:30ОДЕК5 : 2ФК "Гоща-АМАКО"
8 вересня13:30Сокіл (Рад)2 : 3ХФК "Надія"
перенос13:30Сокіл (Рів)0 : 1Стандарт
Случ - вихідний
Статистика
ДатаЧас 15 тур
15 вересня13:30Сокіл (Рів)3 : 0Енергія
15 вересня13:30ФК "Гоща-АМАКО"6 : 1Сокіл (Рад)
31 жовтня--Ізотоп-РАЕС2 : 1Случ
15 вересня13:30Маяк5 : 0Автоленд
14 вересня13:30Стандарт2 : 3ОДЕК
ХФК "Надія" - вихідний
Статистика
ДатаЧас 16 тур
22 вересня13:30Енергія0 : 3Маяк
29 жовтня13:30ОДЕК5 : 2Сокіл (Рів)
перенос13:30Случ0 : 0Автоленд
22 вересня13:30ХФК "Надія"1 : 1Ізотоп-РАЕС
21 вересня13:30Стандарт2 : 2Сокіл (Рад)
ФК "Гоща-АМАКО" - вихідний
Статистика
ДатаЧас 17 тур
29 вересня13:30ОДЕК5 : 0Енергія
29 вересня13:30Ізотоп-РАЕС1 : 0ФК "Гоща-АМАКО"
29 вересня13:30Автоленд1 : 0ХФК "Надія"
28 вересня13:30Сокіл (Рів)1 : 2Сокіл (Рад)
11 жовтня??Маяк3 : 0Случ
Стандарт - вихідний
Статистика
ДатаЧас 18 тур
9 жовтня12:30Енергія0 : 0Случ
6 жовтня12:30Сокіл (Рад)2 : 1ОДЕК
6 жовтня12:30ХФК "Надія"0 : 6Маяк
6 жовтня12:30ФК "Гоща-АМАКО"1 : 1Автоленд
6 жовтня12:30Ізотоп-РАЕС6 : 1Стандарт
Сокіл (Рів) - вихідний
Статистика
ДатаЧас 19 тур
13 жовтня12:30Сокіл (Рад)3 : 0Енергія
13 жовтня12:30Сокіл (Рів)0 : 5Ізотоп-РАЕС
13 жовтня12:30Маяк2 : 0ФК "Гоща-АМАКО"
15 жовтня12:30Случ4 : 1ХФК "Надія"
13 жовтня12:30"Автоленд"1 : 0Стандарт
ОДЕК - вихідний
Статистика
ДатаЧас 20 тур
20 жовтня12:30Енергія1 : 2ХФК "Надія"
29 жовтня12:30ФК "Гоща-АМАКО"3 : 0Случ
20 жовтня12:30Ізотоп-РАЕС3 : 3ОДЕК
20 жовтня12:30Сокіл (Рів)0 : 3Автоленд
19 жовтня12:30Стандарт0 : 2Маяк
Сокіл (Рад) - вихідний
Статистика
ДатаЧас 21 тур
27 жовтня12:30Маяк3 : 0Сокіл (Рів)
27 жовтня12:30ОДЕК0 : 1Автоленд
27 жовтня12:30Сокіл (Рад)2 : 0Ізотоп-РАЕС
27 жовтня12:30ХФК "Надія"1 : 5ФК "Гоща-АМАКО"
29 жовтня12:30Случ1 : 0Стандарт
Енергія - вихідний
Статистика
ДатаЧас 22 тур
3 листопада12:30Енергія0 : 1ФК "Гоща-АМАКО"
3 листопада12:30Автоленд2 : 0Сокіл (Рад)
5 листопада12:30Сокіл (Рів)0 : 4Случ
3 листопада12:30Маяк3 : 0ОДЕК
3 листопада12:30Стандарт4 : 1ХФК "Надія"
Ізотоп-РАЕС - вихідний
Статистика

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1 "Маяк" (Сарни) 20 17 1 2 66-10 52
2 "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 20 12 6 2 58-23 42
3 "ОДЕК" (Оржів) 20 11 4 5 51-32 37
4 "Случ" (Березне) 20 10 4 6 32-20 34
5 "Автоленд" (Здолбунів) 20 10 4 6 35-26 34
6 "Гоща-АМАКО" (Гоща) 20 10 3 7 44-31 33
7 "Сокіл" (Радивилів) 20 8 4 8 42-42 28
8 ХФК "Надія" (Рівне) 20 7 2 11 39-60 23
9 "Енергія" (Володимирець) 20 4 3 13 18-45 15
10 "Стандарт" (Зоря) 20 2 3 15 25-64 9
11 "Сокіл" (Рівне) 20 2 0 18 17-74 6
Категорія: Юнаки | Переглядів: 1200 | Додав: almoraz | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ІІ тур
25 травня
Горизонт 1:0 Енергія
Ізотоп 1:3 Автоплюс
Понеділок 2:0 Ф-2
Полісся -:- Славія
Експрес 0:1 Колос
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Автоплюс 1 3
2 Понеділок 1 3
3 Горизонт 1 3
4 Колос 1 3
5 Славія 0 0
6 Полісся 0 0
7 Маяк 0 0
8 Енергія 1 0
9 Експрес 1 0
10 Ф-2 1 0
11 Ізотоп 1 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
3 тур
26 травня
Славія
9:3
Обарів
Оріон
1:0
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
3:1-
ХФК Надія
Продторг
-:-
БМ Маяк
Інтеркарс
-:-
РОКО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Інтеркарс 3 7
3 Оріон 3 7
4 БМ Маяк 2 6
5 Славія 2 3
6 РОКО 3 3
7 Продторг 1 1
8 ХФК Надія 3 1
9 Горинь 3 0
10 ФК Обарів 3 0
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz