null

Найближчі ігри
Чемпіонат області. Ветерани. 14 тур

м. Здолбунів 20 жовтня, 11:00

-

Експрес - Славія
 
Чемпіонат району. Вища ліга. 18 тур

с. Обарів 21 жовтня, 13:00

-

Обарів - Славія
 
Чемпіонат району. Юнаки. 18 тур
20 жовтня
с. Обарів

-

Обарів-Ю - Славія-2
 
Футзал
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
25
2
Комфорт-С
9
23
3
Хімік-Граніт
9
19
4
Рівнегаз
9
18
5
Квартал
9
11
6
Феміда
9
9
7
Горбаків
9
9
8
Північ-Центр
9
9
9
Рівнеобленерго
9
6
10
Горинь
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама
Головна » 2016 » Червень » 14 » Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016. Ветерани 35+
18:30
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016. Ветерани 35+
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016 
Ветерани 35+
Учасники змагань
Група "Північ" Група "Центр" Група "Південь"
Дубровицький р-н. "Славія" (Рівне) "Іква" (Млинів)
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) "Зеніт слави" (Гощанський р-н.) "Автоленд" (Здолбунів)
Володимирецький р-н. ФК "Дубно" "Сокіл" (Радивилів)
"Маяк" (Сарни) "Старко" (Здолбунів) "Тинне-Городок"
"Полісся" (Рокитне) Костопільський р-н. Дубенський р-н.
Дата Час 1/4 фіналу
24 вересня 16:00 "Сокіл" 1 : 1 "Славія"
24 вересня 16:00 "Ізотоп-РАЕС" 2 : 1 "Автоленд"
24 вересня 16:00 "Маяк" 1 : 4 "Іква"
24 вересня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 0 "Зеніт Слави"
1 жовтня 16:00 "Славія" + : - "Сокіл"
1 жовтня 16:00 "Іква" + : - "Маяк"
1 жовтня 16:00 "Зеніт Слави" 1 : 0
п.1:4
Дубровицький р-н.
1 жовтня 16:00 "Автоленд" 0 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
Дата Час 1/2 фіналу
8 жовтня 13:00 "Славія" 6 : 0 Дубровицький р-н.
8 жовтня 15:00 "Іква" 4 : 2 "Ізотоп-РАЕС"
15 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. - : + "Славія"
15 жовтня 16:00 "Ізотоп-РАЕС" 0 : 2 "Іква"
Дата Час ФІНАЛ
22 жовтня ??:?? "Славія" 9 : 0 "Іква"
Друге коло
Дата Час 6 тур
перенос 16:00 "Маяк" 1 : 0 Дубровицький р-н.
20 серпня 15:00 "Полісся" 2 : 1 Володимирецький р-н.
20 серпня 16:00 "Автоленд" 1 : 1 "Іква"
20 серпня 16:00 Дубенський р-н. 2 : 4 "Тинне-Городок"
20 серпня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 2 ФК "Дубно"
20 серпня 16:00 "Зеніт Слави" 1 : 0 "Старко"
Дата Час 7 тур
27 серпня 15:00 Володимирецький р-н. 0 : 1 "Маяк"
27 серпня 15:00 "Ізотоп-РАЕС" 0 : 0 "Полісся"
27 серпня 16:00 Дубенський р-н. 0 : 3 "Автоленд"
27 серпня 16:00 "Сокіл" 0 : 1 "Тинне-Городок"
27 серпня 16:00 "Старко" 1 : 3 Костопільський р-н.
27 серпня 16:00 "Славія" 6 : 0 "Зеніт Слави"
Дата Час 8 тур
3 вересня 15:00 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 1 Володимирецький р-н.
3 вересня 15:00 "Полісся" 0 : 1 Дубровицький р-н.
3 вересня 16:00 "Сокіл" + : - Дубенський р-н.
3 вересня 16:00 "Тинне-Городок" 0 : 1 "Іква"
3 вересня 16:00 "Славія" 6 : 1 "Старко"
3 вересня 16:00 ФК "Дубно" 1 : 2 "Зеніт Слави"
Дата Час 9 тур
10 вересня 15:00 "Полісся" 1 : 0 "Маяк"
10 вересня 15:00 Дубровицький р-н. 0 : 1 "Ізотоп-РАЕС"
10 вересня 16:00 "Тинне-Городок" 1 : 5 "Автоленд"
10 вересня 16:00 "Іква" 1 : 1 "Сокіл"
10 вересня 16:00 "Зеніт Слави" 1 : 1 Костопільський р-н
10 вересня 16:00 ФК "Дубно" 0 : 8 "Славія"
Дата Час 10 тур
17 вересня 15:00 Володимирецький р-н 1 : 2 Дубровицький р-н.
17 вересня 15:00 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 1 "Маяк"
17 вересня 16:00 Дубенський р-н. 1 : 8 "Іква"
17 вересня 16:00 "Сокіл" 1 : 0 "Автоленд"
17 вересня 16:00 "Старко" 1 : 1 ФК "Дубно"
17 вересня 16:00 "Славія" 4 : 1 Костопільський р-н.
Перше коло
Дата Час 1 тур
14 травня 16:00 Дубровицький р-н. 2 : 1 "Маяк"
17 червня 16:00 Володимирецькй р-н. 1 : 0 "Полісся"
14 травня 16:00 "Іква" 1 : 1 "Автоленд"
14 травня 16:00 "Тинне-Городок 0 : 0 Дубенський р-н
14 травня 16:00 ФК "Дубно" 1 : 0 Костопільський р-н.
14 травня 16:00 "Старко" 1 : 1 "Зеніт Слави"
Дата Час 2 тур
21 травня 16:00 "Маяк" 1 : 1 Володимирецький р-н.
21 травня 16:00 "Полісся" 1 : 2 "Ізотоп-РАЕС"
21 травня 16:00 "Автоленд" 7 : 1 Дубенський р-н.
21 травня 16:00 "Тинне-Городок" 1 : 1 "Сокіл"
21 травня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 0 "Старко"
11 червня 16:00 "Зеніт Слави" 0 : 5 "Славія"
Дата Час 3 тур
28 травня 16:00 Володимирецький р-н 1 : 0 "Ізотоп-РАЕС"
28 травня 16:00 Дубровицький р-н. 2 : 1 "Полісся"
28 травня 16:00 Дубенський р-н 0 : 4 "Сокіл"
28 травня 16:00 "Іква" 4 : 0 "Тинне-Городок"
28 травня 16:00 "Старко" 1 : 5 "Славія"
28 травня 16:00 "Зеніт Слави" 2 : 1 ФК "Дубно"
Дата Час 4 тур
перенос 16:00 "Маяк" 4 : 1 "Полісся"
4 червня 16:00 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 7 Дубровицький р-н.
4 червня 16:00 "Автоленд" 4 : 1 "Тинне-Городок"
4 червня 16:00 "Сокіл" 0 : 2 "Іква"
4 червня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 2 "Зеніт слави"
4 червня 16:00 "Славія" 1 : 0 ФК "Дубно"
Дата Час 5 тур
11 червня 16:00 Дубровицький р-н 2 : 1 Володимирецький р-н
11 червня 16:00 "Маяк" 1 : 2 "Ізотоп-РАЕС"
11 червня 16:00 "Іква" 11 : 0 Дубенський р-н.
11 червня 16:00 "Автоленд" 2 : 1 "Сокіл"
11 червня 16:00 ФК "Дубно" 3 : 0 "Старко"
15 червня 18:00 Костопільський р-н. 1 : 3 "Славія"

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

На першому етапі команди розподілені по трьом групам за спортивно-територіальним принципом і зіграють між собою в два кола (вдома і на виїзді). До другого етапу вийдуть команди, які посядуть 1-2 місця в своїх групах, а також дві найкращі команди, що займуть 3 місця - і ця "вісімка" надалі змагатиметься за олімпійською системою (також матчі вдома і на виїзді).

Турнірна таблиця
Група "Північ"
М Команда І В Н П М О
1 Дубровицький р-н. 8 6 0 2 16-9 18
2 "Ізотоп-РАЕС" 8 5 1 2 14-12 16
3 "Маяк" 8 3 1 4 10-10 10
4 Володимирецький р-н. 8 2 1 5 7-11 7
5 "Полісся" 8 2 1 5 6-11 7
Група "Центр"
М Команда І В Н П М О
1 "Славія" 8 8 0 0 39-4 24
2 "Зеніт Слави" 8 4 2 2 9-16 14
3 ФК "Дубно" 8 3 1 4 9-16 10
4 Костопільський р-н. 8 2 1 5 9-14 7
5 "Старко" 8 0 2 6 5-21 2
Група "Південь"
М Команда І В Н П М О
1 "Іква" 8 5 3 0 29-4 18
2 "Автоленд" 8 5 2 1 23-7 17
3 "Сокіл" 8 3 2 3 11-7 11
4 "Тинне-Городок" 8 2 2 4 8-17 8
5 Дубенський р-н. 8 0 1 7 4-40 1
Категорія: Ветерани | Переглядів: 1383 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
14 тур
20 жовтня
Експрес 0:2 Славія
Радивилів-Броди 0:3 ПриГОЩАйся
Фіалка 1:2 Автоплюс
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
-
Славія
Інтеркарс
-
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
-
Продторг
Будмаркет
-
Альянс
Сатурн
-
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 17 45
3 ФК ЛМЗ-Квасилів 17 28
5 Продторгобладнання 17 25
2 Сатурн 17 29
4 Будмаркет Маяк 17 26
6 Інтеркарс 17 22
7 РОКО 17 18
8 ФК Обарів 17 16
9 Альянс 17 15
10 Горинь 17 14
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
-
Верес
Обарів-Ю
-
Славія-2
Сатурн-2
-
Горинь-2
Комета
-
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
-
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 17 48
2 Славія-2 17 42
3 БМ “Маяк-юніор” 17 41
4 ФК Забороль-юніор 17 31
5 ЛМЗ-Ю 16 22
6 ФК Обарів-юніор 16 20
7 Сатурн-2 17 15
8 Горинь-2 17 13
9 Комета 17 12
10 ФК Городок-юніор 17 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі



http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Добрый день!

Оформим на частных лиц и сотрудников организаций карточки метро в сеть торговых центров МETRO Cash & Cаrry.

купить-карту-метро.рф

Официально по юридическому договору сделаем на физических лиц и сотрудников учереждений карты metro в сеть немецких тц МЕТРО КЕШ ЭНД КЭРРИ: пропуск в метrо обязательно с вашей фотографией (делается в самом магазине в вашем присутствии), с личным номером, кодом, со специальной магнитной полосой, названием предприятия, от которой вы будете нами оформлены.

Вы можете проводить с собой 2-х человек.

Пропуска в метrо оформляются: на граждан РФ и иностранцев.

Оформление производится без предоплаты, то есть вначале мы регистрируем и оформляем вас, вы получаете пропуска в метро, потом оплачиваете.

Оплата производится в течение 1-го рабочего дня после оформления, немецкие супермаркеты "Метро" работают круглосуточно.

Для оказания этой услуги мы находим фирмы, у которых есть свободные места в этих немецких торговых центрах, и заключаем с ними соответствующие юридические договора, по которым юридические лица обязуются предоставить вам право пользоваться их местами в этих супермаркетах.

Регистрация производятся во всех немецких торговых центрах Metro CASH and CARRY.

Получив карты metro в одном из немецких гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" вы можете ею пользоваться в любых других магазинах этой сети гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" в РФ и за границей.

ПОЖАЛУЙСТА, НЕ ОТВЕЧАЙТЕ НА ЭТО ПИСЬМО, ДЛЯ ЗАКАЗА КАРТ-КЛИЕНТА ИСПОЛЬЗУЙТЕ контакт-форму с сайта купить-карту-метро.рф

ВАШ ЗАКАЗ БУДЕТ ПРИНЯТ И ОБРАБОТАН В ТЕЧЕНИЕ РАБОЧЕГО ДНЯ.

ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗА 2-3 РАБОЧИХ ДНЯ.

ПОЛУЧЕНИЕ В 50 ГОРОДАХ И РЕГИОНАХ РОССИИ:
Adygea, Arxangelsk, Astrakhan, Барнаул, Bryansk, Belgorod, Vladimir, Volgograd, Voljskii, Вологда, Воронеж, Воронежская область, Ekaterinburg, Иваново, Izhevsk, Иркутск, Kazan, Калининград, Kalyga, Кемерово, Киров, Kopeysk, Краснодар, Krasnoyarsk, Kursk, Липецк, Magnitogorsk, Москва, Московская область, Naberezhnye Chelny, Nizhny Novgorod, Nizhny Tagil, Novokuznetsk, Novorossiysk, Новосибирск, Omsk, Orenburg, Орел, Penza, Perm, Пятигорск, Rostov-na-Dony, Рязань, Самара, Санкт-Петербург, Saratov, Serpyxov, Smolensk, Stavropol, Стерлитамак, Surgut, Tver, Toljatti, Томск, Tyla, Tjumen, Yljanovsk, Ufa, Cheboksary, Cheljabinsk, Ярославль, Севастополь, Simferopol.

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz