null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2014 » Травень » 28 » Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014. Ветерани
10:15
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014. Ветерани

Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014. Ветерани

Груповий етап

Учасники змагань

Група "Південь"
Група "Північ"
"Славія" (Рівне)
"Маяк" (Сарни)
Здолбунівський р-н.
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
Рівненський р-н.
Володимирецький р-н.
Радивилівський р-н.
"Полісся" (Рокитне)
Дубенський р-н.
"Ветеран" (Дубровиця)
Костопільський р-н.
 

Перше коло

1 тур
7 липня Дубенський 0 : 4 Радивилівський
31 травня Здолбунівський 1 : 0 Рівненський
5 червня Костопільський 0 : 5 Славія
31 травня Ізотоп 3 : 1 Володимирецький
1 червня Ветеран 2 : 1 Полісся
Маяк - вихідний
2 тур
7 червня Рівненський 4 : 0 Дубенський
7 червня Славія 6 : 0 Здолбунівський
19 липня Радивилівський 2 : 1 Костопільський
7 червня Полісся 1 : 3 Ізотоп
7 червня Володимирецький 1 : 0 Маяк
Ветеран - вихідний
3 тур
14 червня Здолбунівський 0 : 0 Радивилівський
Техн. рез. Костопільський 3 : 0 Дубенський
18 червня Славія 5 : 0 Рівненський
14 червня Ізотоп 1 : 0 Ветеран
14 червня Маяк 0 : 0 Полісся
Володимирецький - вихідний
4 тур
21 червня Дубенський 1 : 6 Здобунівський
21 червня Радивилівський 1 : 3 Славія
21 червня Рівненський 2 : 2 Костопільський
22 червня Маяк 1 : 2 Ізотоп
22 червня Володимирецький 1 : 3 Ветеран
Полісся - вихідний
5 тур
28 червня Славія 11 : 1 Дубенський
28 червня Радивилівський 3 : 1 Рівненський
29 червня Здолбунівський 4 : 0 Костопільський
ПЕРЕНОС Ветеран 2 : 0 Маяк
29 червня Полісся 0 : 1 Володимирецький
Ізотоп - вихідний

Друге коло

6 тур
30 серпня Радивилівський 11 : 2 Дубенський
30 серпня Рівненський 0 : 1 Здолбунівський
3 вересня Славія 4 : 1 Костопільський
24 вересня Володимирецький 1 : 2 Ізотоп
24 вересня Полісся 1 : 0 Ветеран
Маяк - вихідний
7 тур
6 вересня Дубенський 1 : 1 Рівненський
10 вересня Здолбунівський 0 : 4 Славія
6 вересня Костопільський 0 : 2 Радивилівський
перенос Ізотоп 3 : 0 Полісся
6 вересня Маяк 2 : 0 Володимирецький
Ветеран - вихідний
8 тур
13 вересня Радивилівський 0 : 2 Здолбунівський
13 вересня Дубенський 2 : 2 Костопільський
17 вересня Рівненський 0 : 4 Славія
13 вересня Ветеран 0 : 0 Ізотоп
14 вересня Полісся 2 : 0 Маяк
Володимирецький - вихідний
9 тур
20 вересня Здолбунівський 1 : 0 Дубенський
20 вересня Славія 3 : 2 Радивилівський
20 вересня Костопільський 1 : 0 Рівненський
20 вересня Ізотоп 3 : 0* Маяк
20 вересня Ветеран 0 : 0 Володимирецький
Полісся - вихідний
10 тур
30 вересня Дубенський 1 : 6 Славія
27 вересня Рівненський 0 : 1 Радивилівський
27 вересня Костопільський 3 : 6 Здолбунівський
27 вересня Маяк 0 : 1 Ветеран
27 вересня Володимирецький 0 : 1 Полісся
Ізотоп - вихідний

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Славія" м.Рівне
10 10
0
0
51-6
30
2
"Автоленд" Здолбунівський р-н .
10 7 1
2
21-14
22
3
Радивилівський р-н.
10
6
1 3
26-12
19
4
Костопільський р-н.
10
2
2 6
13-27
8
5
Рівненський р-н.
10 1 2 7
8-19
5
6
Дубенський р-н.
10
0
2
8
8-49
2

Група "Північ"

М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Ізотоп-РАЕС"
8 7
1
0
17-4
22
2
"Ветеран"
8 4
2
2
8-4
14
3
"Полісся"
8
3
1
4
6-9
10
4
Володимирецький р-н.
8 2
1
5
5-11
7
5
"Маяк"
8
1
1
6
3-11
4

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА 

Матчі
4 жовтня Славія 8 : 0 Ветеран
4 жовтня Автоленд 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
8 жовтня Ізотоп-РАЕС 1 : 5 Славія
11 жовтня Ветеран 0 : 2 Автоленд
- Ветеран 0 : 3* Славія
- Ізотоп-РАЕС 4 : 1 Автоленд
- Автоленд 3 : 0* Ветеран
25 жовтня Славія 3 : 0* Ізотоп-РАЕС

* - технічний результат. Команда "Ветеран" відмовилась від участі у змаганнях.

Турнірна таблиця

Фінальна частина

М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Славія" м.Рівне
6 6
0
0
29-1
18
2
"Автоленд" Здолбунівський р-н .
6
3
0 3
7-14
9
3
"Ізотоп-РАЕС"
6 2 1
3
6-10
7
4
"Ветеран"
6
0
1 5
0-17
1
Категорія: Ветерани | Переглядів: 1411 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz