null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2016 » Червень » 10 » Чемпіонат Рівненського району з футболу 2016
16:13
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2016
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2016
Вища ліга
Учасники змагань
"Славія" (В.Омеляна) "Сатурн" (Дядьковичі)
"Продторгобладнання" ФК "ЛМЗ-Квасилів"
"Калина" "Арсенал-Факел"
"Горинь" ФК "Городище
"Рівес" "Зеніт"
Перше коло
Дата Час 1 тур
15 травня   "Калина" 1 : 0 ФК "Городище"
15 травня   "Продторгобладнання" 1 : 0 "Рівес"
15 травня   "Горинь" 5 : 2 "Арсенал-Факел"
15 травня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 2 : 1 "Сатурн"
15 травня   "Зеніт" 2 : 13 "Славія"
Дата Час 2 тур
22 травня   "Сатурн" 4 : 2 "Горинь"
22 травня   "Арсенал-Факел" 1 : 3 "Калина"
22 травня   ФК "Городище" 3 : 1 "Зеніт"
22 травня   "Продторгобладнання" 3 : 1 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
17 серпня   "Славія" 7 : 0 "Рівес"
Дата Час 3 тур
29 травня   "Калина" 0 : 6 "Сатурн"
29 травня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 3 : 2 "Рівес"
29 травня   "Горинь" 3 : 3 "Продторгобладнання"
29 травня   ФК "Городище" 1 : 5 "Славія"
29 травня   "Зеніт" 0 : 5 "Арсенал-Факел"
Дата Час 4 тур
5 червня   "Сатурн" 4 : 0 "Зеніт"
5 червня   "Арсенал-Факел" 3 : 2 ФК "Городище"
5 червня   "Славія" 0 : 0 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
5 червня   "Продторгобладнання" 1 : 1 "Калина"
23 липня   "Рівес" 0 : 1 "Горинь"
Дата Час 5 тур
12 червня 12:00 ФК "Городище" 2 : 6 "Сатурн"
12 червня 14:00 "Арсенал-Факел" 0 : 4 "Славія"
12 червня 14:00 "Горинь" 4 : 2 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
12 червня 14:30 "Зеніт" 3 : 3 "Продторгобладнання"
12 червня 15:00 "Калина" 3 : 2 "Рівес"
Дата Час 6 тур
19 червня 12:00 "Славія" 10 : 4 "Горинь"
19 червня 14:00 ФК "ЛМЗ-Квасилів" 4 : 2 "Калина"
19 червня 14:30 "Рівес" 4 : 2 "Зеніт"
19 червня 14:30 "Продторгобладнання" 6 : 3 ФК "Городище"
19 червня 14:30 "Сатурн" 6 : 0 "Арсенал-Факел"
Дата Час 7 тур
26 червня 15:00 "Калина" 1 : 8 "Горинь"
26 червня 14:30 "Зеніт" 3 : 6 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
26 червня 14:00 ФК "Городище" 1 : 0 "Рівес"
26 червня 14:30 "Арсенал-Факел" 0 : 0 "Продторгобладнання"
26 червня 12:00 "Сатурн" 1 : 7 "Славія"
Дата Час 8 тур
3 липня 11:30 "Славія" 7 : 0 "Калина"
3 липня 14:30 "Горинь" 6 : 0 "Зеніт"
3 липня 14:30 ФК "ЛМЗ-Квасилів" 5 : 2 ФК "Городище"
3 липня 11:00 "Рівес" 2 : 4 "Арсенал-Факел"
3 липня 12:00 "Продторгобладнання" 0 : 1 "Сатурн"
Дата Час 9 тур
10 липня 14:00 "Зеніт" 1 : 5 "Калина"
10 липня 14:00 ФК "Городище" 0 : 3 "Горинь"
10 липня 14:00 "Арсенал-Факел" 1 : 0 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
10 липня 11:00 "Сатурн" 2 : 1 "Рівес"
10 липня 11:00 "Продторгобладнання" 2 : 6 "Славія"
Друге коло
Дата Час 10 тур
28 серпня   "Рівес" 1 : 1 "Продторгобладнання"
28 серпня   "Сатурн" 4 : 2 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
28 серпня   "Арсенал-Факел" 0 : 0 "Горинь"
28 серпня   ФК "Городище" 1 : 3 "Калина"
28 серпня   "Славія" 11 : 0 "Зеніт"
Дата Час 11 тур
4 вересня   "Рівес" 0 : 3 "Славія"
4 вересня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 1 : 3 "Продторгобладнання"
4 вересня   "Горинь" 5 : 3 "Сатурн"
4 вересня   "Калина" 3 : 3 "Арсенал-Факел"
4 вересня   "Зеніт" 0 : 3 ФК "Городище"
Дата Час 12 тур
18 вересня   "Рівес" 1 : 3 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
18 вересня   "Продторгобладнання" 3 : 2 "Горинь"
18 вересня   "Сатурн" 2 : 2 "Калина"
18 вересня   "Арсенал-Факел" 7 : 0 "Зеніт"
18 вересня   "Славія" 11 : 0 ФК "Городище"
Дата Час 13 тур
25 вересня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 0 : 5 "Славія"
25 вересня   "Горинь" 3 : 1 "Рівес"
25 вересня   "Калина" 0 : 2 "Продторгобладнання"
25 вересня   "Зеніт" 1 : 4 "Сатурн"
25 вересня   ФК "Городище" 2 : 1 "Арсенал-Факел"
Дата Час 14 тур
2 жовтня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 1 : 1 "Горинь"
2 жовтня   "Рівес" 2 : 4 "Калина"
2 жовтня   "Продторгобладнання" + : - "Зеніт"
2 жовтня   "Сатурн" 7- : 1 ФК "Городище"
2 жовтня   "Славія" 4 : 0 "Арсенал-Факел"
Дата Час 15 тур
9 жовтня   "Горинь" 2 : 3 "Славія"
9 жовтня   "Калина" 0 : 1 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
9 жовтня   "Зеніт" 2 : 5 "Рівес"
9 жовтня   ФК "Городище" 2 : 0 "Продторгобладнання"
9 жовтня   "Арсенал-Факел" 6 : 0 "Сатурн"
Дата Час 16 тур
16 жовтня 14:00 "Горинь" 7 : 1 "Калина"
16 жовтня 14:00 ФК "ЛМЗ-Квасилів" 7 : 2 "Зеніт"
16 жовтня   "Рівес" 1 : 0 ФК "Городище"
16 жовтня 14:00 "Продторгобладнання" 2 : 0 "Арсенал-Факел"
16 жовтня 14:00 "Сатурн" 0 : 6 "Славія"
Дата Час 17 тур
23 жовтня   "Калина" 1 : 6 "Славія"
23 жовтня   "Зеніт" 1 : 2 "Горинь"
23 жовтня   ФК "Городище" 1 : 2 ФК "ЛМЗ-Квасилів"
23 жовтня   "Арсенал-Факел" 1 : 3 "Рівес"
23 жовтня   "Сатурн" 4 : 2 "Продторгобладнання"
Дата Час 18 тур
30 жовтня   "Калина" + : - "Зеніт"
30 жовтня   "Горинь" 3 : 2 ФК "Городище"
30 жовтня   ФК "ЛМЗ-Квасилів" 3 : 0 "Арсенал-Факел"
30 жовтня   "Рівес" 1 : 3 "Сатурн"
30 жовтня   "Славія" 8 : 0 "Продторгобладнання"

Підсумкова турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 "Славія" 18 17 1 0 116- 13 52
2 "Сатурн" 18 12 1 5 58- 40 37
3 "Горинь" 18 11 3 4 60- 37 36
4 ФК "ЛМЗ-Квасилів" 18 10 2 6 43- 35 32
5 "Продторгобладнання" 18 8 5 5 32 - 36 29
6 "Калина" 18 7 3 8 30- 53 24
7 "Арсенал-Факел" 18 6 3 9 34 - 39 21
8 ФК "Городище" 18 5 0 13 26- 58 15
9 "Рівес" 18 4 1 13 26- 44 12
10 "Зеніт" 18 0 1 17 18 - 88 0
Категорія: Район | Переглядів: 1678 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz