null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2014 » Травень » 14 » Чемпіонат Рівненського району. Перша ліга
13:53
Чемпіонат Рівненського району. Перша ліга

Чемпіонат Рівненського району 2014

Перша ліга

Учасники змагань
"Славія" (В. Омеляна)
"Оболонь" (Верхівськ)
"Горинь" (Кустин)
"Арсенал" (Обарів)
ФК "Забороль" (Забороль)
"Рівес" (В. Олексин)
"Калина" (Городок)
"Зеніт" (Шубків)
ФК "Клевань" (Клевань)
ФК"Городище" (Городище)
ФК "Зоря" (Зоря)
"Стандарт" Бармаки
Перше коло
1 тур
4 травня
11:00
Городище
3 : 6
Забороль
15:00
Славія
2 : 0
Стандарт
11:00
Оболонь
6 : 1
Арсенал
14:00
Калина
2 : 1
Клевань
??:??
Рівес
4 : 0
Зеніт
14:00
Горинь
2 : 3
Зоря
2 тур
11 травня
11:00
Забороль
1 : 1
Зоря
15:00
Зеніт
1 : 4
Горинь
13:00
Клевань
 0 : 1
Рівес
13:00
Арсенал
3 : 2
Калина
11:00
Стандарт
1 : 4
Оболонь
11:00
Городище
 1 : 2
Славія
3 тур
18 Травня
15.05
18:30
Славія
5 : 0
Забороль
11:00
Оболонь
6 : 1
Городище
11:00
Калина
2 : 3
Стандарт
15:30
Горинь
4 : 3
Клевань
16:00
Зоря
2 : 0
Зеніт
15:00
Рівес
1 : 1
Арсенал
4 тур
29 червня
14:00
Забороль
5 : 1
Зеніт
14:00
Клевань
2 : 2
Зоря
13:00
Стандарт
0 : 4
Рівес
11:00
Городище
4 : 0
Калина
11:00
Славія
3 : 0
Оболонь
15:00
Арсенал
2 : 4
Горинь
5 тур
1 червня
19:00
Оболонь
4 : 3
Забороль
14:00
Калина
1 : 3
Славія
15:00
Рівес
2 : 1
Городище
15:00
Горинь
10 : 0
Стандарт
14:00
Зеніт
0 : 5
Клевань
14:00
Зоря
4 : 1
Арсенал
6 тур
8 червня
13:00
Забороль
4 : 2
Клевань
14:00
Арсенал
3 : 0
Зеніт
14:00
Стандарт
0 : 1
Зоря
11:00
Городище
2 : 3
Горинь
15:00
Славія
7 : 0
Рівес
11:00
Оболонь
7 : 2
Калина
7 тур
9 липня
19:00
Калина
5 : 0
Забороль
19:00
Рівес
2 : 1
Оболонь
19:00
Горинь
1 : 1
Славія
19:00
Зоря
1 : 1
Городище
19:00
Зеніт
1 : 3
Стандарт
19:00
Клевань
1 : 0
Арсенал
8 тур
22 червня
14:00
Забороль
5 : 1
Арсенал
14:00
Стандарт
2 : 4
Клевань
11:00
Городище
5 : 1
Зеніт
15:00
Славія
3 : 0
Зоря
11:00
Оболонь
2 : 0
Горинь
13:00
Калина
5 : 2
Рівес
9 тур
6 липня
14:30
Рівес
2 : 2
Забороль
15:00
Горинь
4 : 0
Калина
14:00
Зоря
1 : 1
Оболонь
13:00
Зеніт
0 : 3
Славія
14:00
Клевань
0 : 3
Городище
13:00
Арсенал
0 : 0
Стандарт
10 тур
13 липня
14:00
Забороль
6 : 3
Стандарт
11:00
Городище
5 : 1
Арсенал
15:00
Славія
3 : 0
Клевань
11:00
Оболонь
4 : 3
Зеніт
11:00
Калина
4 : 2
Зоря
15:00
Рівес
2 : 4
Горинь
11 тур
20 липня
14:00
Горинь
0 : 2
Забороль
14:00
Зоря
0 : 0
Рівес
14:00
Зеніт
0 : 3
Калина
11:00
Клевань
1 : 1
Оболонь
11:00
Арсенал
0 : 5
Славія
11:00
Стандарт
2 : 3
Городище
Друге коло
12 тур
10 серпня
11:00
Забороль
4 : 3
Городище
18:30
Стандарт
0 : 3
Славія
16:00
Арсенал
1 : 7
Оболонь
11:30
Клевань
5 : 2
Калина
12:30
Зеніт
1 : 4
Рівес
13:00
Зоря
1 : 3
Горинь
13 тур
17 серпня
13:00
Зоря
0 : 2
Забороль
12:30
Горинь
9 : 0
Зеніт
14:30
Рівес
1 : 0
Клевань
14:00
Калина
6 : 2
Арсенал
18:30
Оболонь
1 : 0
Стандарт
11:00
Славія
3 : 0
Городище
14 тур
24 серпня
13:00
Забороль
4 : 1
Славія
11:00
Городище
2 : 3
Оболонь
18:30
Стандарт
2 : 1
Калина
12:30
Клевань
1 : 3
Горинь
12:30
Зеніт
0 : 1
Зоря
13:00
Арсенал
0 : 3
Рівес
15 тур
31 серпня
??:??
Зеніт
0 : 3
Забороль
??:??
Зоря
0 : 3
Клевань
??:??
Рівес
4 : 3
Стандарт
??:??
Калина
1 : 1
Городище
??:??
Оболонь
3 : 3
Славія
??:??
Горинь
3 : 0
Арсенал
16 тур
7 вересня
11:00
Забороль
4 : 1
Оболонь
14:00
Славія
2 : 0
Калина
15:00
Городище
4 : 3
Рівес
17:00
Стандарт
2 : 5
Горинь
12:30
Клевань
9 : 0
Зеніт
14:00
Арсенал
1 : 5
Зоря
17 тур
21 вересня
12:30
Клевань
1 : 2
Забороль
14:00
Зеніт
2 : 2
Арсенал
17:00
Зоря
3 : 0
Стандарт
15:00
Горинь
3 : 2
Городище
15:00
Рівес
1 : 2
Славія
11:00
Калина
1 : 4
Оболонь
18 тур
28 вересня
11:00
Забороль
5 : 1
Калина
11:00
Оболонь
5 : 1
Рівес
11:00
Славія
3 : 0
Горинь
15:00
Городище
3 : 3
Зоря
14:00
Стандарт
3 : 2
Зеніт
14:00
Арсенал
1 : 0
Клевань
19 тур
5 жовтня
11:00
Арсенал
2 : 6
Забороль
11:00
Клевань
1 : 0
Стандарт
11:00
Зеніт
3 : 4
Городище
15:00
Зоря
1 : 1
Славія
14:00
Горинь
2 : 0
Оболонь
14:00
Рівес
1 : 3
Калина
20 тур
12 жовтня
13:00
Забороль
2 : 1
Рівес
15:00
Калина
3 : 5
Горинь
11:00
Оболонь
2 : 2
Зоря
11:00
Славія
2 : 0
Зеніт
12:00
Городище
2 : 1
Клевань
14:00
Стандарт
3 : 0
Арсенал
21 тур
19 жовтня
??:??
Стандарт
1 : 4
Забороль
??:??
Арсенал
0 : 6
Городище
??:??
Клевань
2 : 4
Славія
??:??
Зеніт
4 : 2
Оболонь
??:??
Зоря
1 : 0
Калина
??:??
Горинь
3 : 2
Рівес
22 тур
26 жовтня
??:??
Забороль
1 : 1
Горинь
??:??
Рівес
0 : 2
Зоря
??:??
Калина
4 : 0
Зеніт
??:??
Оболонь
4 : 5
Клевань
??:??
Славія
3 : 0
Арсенал
??:??
Городище
3 : 3
Стандарт

Турнірна таблиця

М
Команда
І
В
Н
П
М
О
1
"Славія"
22
18
3
1
64-14
57
2
ФК "Забороль"
22
16
3
3
71-39
51
3
"Горинь"
22
16
2
4
73-33
50
4
"Оболонь"
22
12
4
6
68-43
40
5
ФК "Зоря"
22
9
8
5
36-30
35
6
ФК "Городище"
22
9
4
9
59-51
31
7
"Рівес"
22
9
3
10
41-46
30
8
ФК "Клевань"
22
8
2
12
47-41
26
9
"Калина"
22
8
1
13
48-57
25
10
"Стандарт"
22
5
2
15
31-64
17
11
"Арсенал"
22
3
3
16
22-75
11
12
"Зеніт"
22
1
1
20
19-84
4

* - З команди "Арсенал" (с.Обарів) знято 1 очко за не виїзд юнацької команди.

 

Категорія: Район | Переглядів: 1916 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz