0

Головна » 2015 » Березень » 2 » БЕЗ ШАНСІВ ДЛЯ АУТСАЙДЕРА ВІДЕО
12:24
БЕЗ ШАНСІВ ДЛЯ АУТСАЙДЕРА ВІДЕО

Гра шістнадцятого туру чемпіонату Екстра-ліги проти «СумДУ» не обіцяла бути для «Кардинала» легкою прогулянкою. Один із аутсайдерів турніру їхав до Рівного, будучи на психологічному підйомі. Сумчани обіграли «ЛТК» і «Титан-Зорю», впритул наблизившись до зони плей-офф. Перемога у Рівному дозволила б «студентам» перед очним двобоєм із «Лукасом» наблизитися до свого конкурента на відстань одного очка.

Втім, і рівнянам було за що боротися. Через поразку від «Урагана» і нічию зі «Спортлідером» «Кардинал» знову дещо відстав від пелетону. До того ж, команда повинна була реабілітуватися за виліт із розіграшу Кубка України.

Свою перевагу над суперником рівняни довели вже на перших секундах гри. Не встигли гості як слід розігрітися, як уже опинилися у ролі наздоганяючи. Володимир Сондак на лівому фланзі атаки на замасі прибрав Пацюка і віддав на Ситника. Дмитро просто відправив м’яч у сітку порожніх воріт, замкнувши дальню стійку.

Вже на другій хвилині забивати мав Маринюк. Мар’ян пробив повз ворота. За партнера відігрався Сондак. Володимир забив після передачі Сергія Піддубного – 2:0.

Такий бліцкриг зіграв з рівнянами злий жарт. Вони вже повірили у власну перемогу. Це у свою чергу призвело до ряду помилок упродовж усієї гри. Першої з них припустився Віталій Кашуба. Ближче до середини першого тайму він програв єдиноборство Роману Зеленському. Той опинився віч-на-віч із Іваном Гурком, але пробив прямо у воротаря.

Згодом найгабаритніший гравець «СумДУ» Роман Зеленський втратив ще одну нагоду, коли пробив у кількох сантиметрах від стійки воріт «Кардинала».

Рівняни натомість відповіли точним ударом Дмитра Ситника, який ногою відбив досвідчений Олег Хавренко.

Свій третій гол рівняни знову забили завдяки генію Сергія Піддубного. Граючий тренер «Кардинала» прийняв передачу на правому фланзі атаки, одним рухом всадив на паркет Євгена Мороза, оцінив ситуацію і віддав передачу на набігаю чого Волянюка. Михайло потужним ударом низом метрів з десяти поцілив у самісінький кут воріт Хавренка – 3:0. Воротар сумчан навіть не встиг хоч якось зреагувати на епізод.

До кінця тайму рівняни мали ще ряд моментів, аби збільшити рахунок. В одному з епізодів мав забивати Володимир Сондак. Але він в останню мить замість удару вирішив віддати пас на Маринюка. Мар’ян до такого виявився неготовим.

А перед самою перервою ще один шанс мав Ситник. Дмитро добре виконав штрафний удар, але гостей виручив Хавренко.

Побиття «СумДУ» продовжилося і після перерви. Сприяли цьому і самі сумчани. Вже на першій хвилині другого тайму, Євген Петраков перед власними воротами головою віддав елегантну передачу на хід Володимиру Сондаку. Останній з льоту пробив повз Хавренка – 4:0.

Ще три хвилини і свій перший гол за «Кардинал» в Екстра-лізі забив Максим Новосад. Після передачі від Михайла Волянюка він з непростої позиції точно пробив у дальній кут воріт «СумДУ» - 5:0.

Чим простіше рівнянам вдавалося забивати, тим більше вони втрачали концентрацію, починаючи помилятися. Одну із помилок і використали гості. Денис Довгополов «видряпав» м’яча у боротьбі з Віталієм Танським, втік від опонента і пробив повз воротаря – 5:1.

Щоправда, цього разу рівняни швидко відновили перевагу у п’ять м’ячів. Пенальті у ворота «СумДУ» чітко реалізував Віталій Кашуба.

Гості пішли грати із п’ятим польовим. Втім, замість забивати – заробили шостий фол. Пробивати десятиметровий взявся Дмитро Ситник. Перед самим ударом він послизнувся, так і не зумівши пробити як слід.

Сумчани відповіли забитим голом. Відзначився Євген Петраков.

Щоправда, практично тут же «Кардинал» реабілітувався за розслабленість. Сергій Піддубний, вичекавши секундну паузу, зряче пробивав у кут воріт «СумДУ» і влучив у штангу. Втім, першим на добиванні був Віталій Танський – 7:2.

Восьмий гол мав забивати Михайло Волянюк, який після невдачі Дмитра Ситника отримав право пробивати другий у матчі дабл-пенальті. Втім, перехитривши воротаря сумчан, Михайло пробив у стійку.

І знову, замість дотискати суперника, рівняни дали йому простір. Упродовж усього хвилини сумчани двічі скористалися помилками господарів. Спершу Максим Ганжа,  щоправда підігравши собі рукою, з лівого флангу точно пробив повз Віталія Дєнюжкіна. А згодом воротар рівнян запізнився з виходом із воріт і дозволив Андрію Бурдюгу відправити м’яча до сітки – 7:4.

Втім, останнє слово все ж залишилося за «Кардиналом». Спершу Мар’ян Маринюк з метра не влучив у порожні ворота після вивіреної передачі Сергія Піддубного. А потім Михайло Волянюк таки забив свій другий у матчі гол, вразивши порожні ворота «СумДУ» ударом зі своєї половини майданчика – 8:4.

Супергольовий матч у виконанні «Кардинала» та «СумдУ» безперечно потішив вболівальників. Втім, залишив чимало запитань до гри рівнян в обороні та максимальній концентрації до останньої секунди матчу.

Завдяки перемозі «Кардинал» залишився у гонці за «Спортлідером».

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «СумДУ» (Суми) – 8:4 (3:0).

«Кардинал-Рівне»: Іван Гурко (Віталій Дєнюжкін, 30) - Віталій Танський, Володимир Сондак, Мар’ян Маринюк, Дмитро Ситник, Михайло Волянюк, Сергій Піддубний, Віталій Кашуба, Владислав Гарбарук, Артем Фаренюк, Євген Ланко, Максим Новосад.

«СумДУ»: Олег Хавренко (Віктор Кириленко, 33) - Андрій Бурдюг, Андрій Пацюк, Євген Мороз, Євген Петраков, Костянтин Сорока, Максим Ганжа, Максим Мисловський, Роман Зеленський, Денис Довгополов, Олександр Шумило.

Голи: Дмитро Ситник (1), Володимир Сондак (4, 21), Михайло Волянюк (14, 40), Максим Новосад (24), Віталій Кашуба (30, з пенальті), Віталій Танський (37) - Денис Довгополов (28), Євген Петраков (36), Максим Ганжа (38), Андрій Бурдюг (38).

Попередження: Андрій Бурдюг (29), Максим Мисловський (33), Олег Хавренко (33), Віктор Кириленко (33).

Роман Свирида, спеціально для Офіційного сайту МФК "Кардинал-Рівне"

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)