0

Головна » 2014 » Квітень » 8 » Без надії – сподіватися (ВІДЕО)
03:02
Без надії – сподіватися (ВІДЕО)

Швидше за все – саме з такими думками виходили гравці «Кардинала» на домашній поєдинок двадцятого туру Екстра-ліги проти луганського «ЛТК». Після прикрих нічиїх у Львові та Хмельницькому команда практично втратила шанси на потрапляння до плей-офф. У нинішній ситуації рівнянам доводилося сподіватися на диво: двічі обігрувати «телефоністів», хмельницький «Спортлідер», більш ніж переконливо – львівську «Енергію» і, що найголовніше, чекати на домашню поразку «енергетиків» у матчі з луганчанами. Втім, перед тим, як сісти перед телевізором і вболівати за команду Романа Ковальчика, рівнянам спершу треба було її обіграти.

Розпочалася гра – краще не придумаєш. Вже на тридцять четвертій секунді зустрічі Артем Фаренюк розіграв «стіночку» із Андрієм Чернієнком, увірвався до воротарського майданчика гостей, де отримав удар по ногах від Максима Бессалова. Пенальті.

Бессалов побачив перед собою жовту картку, а до м’яча підійшов Андрій Чернієнко і шансів Юрію Савенку не залишив – 1:0.

Молодій і дуже швидкій команді Романа Ковальчика і без того довелося грати, що називається «з коліс». Луганчани спершу подали відстань від Луганська до Києва потягом, а потім ще чотири години діставалися до Рівного автобусом. Швидкий гол гостей узагалі вибив із колії на деякий час. Це і стало однією із причин другого пропущеного м’яча.

Вже на третій хвилині матчу Михайло Волянюк після розіграшу кутового справа потужним пострілом здалеку перевірив реакцію Юрія Савенка. Воротар удар відбив, але настільки невдало, що Сергію Тригубцю залишалося лише закотити м’яча у порожні ворота – 2:0.

Варто згадати, що гру з «ЛТК» пропускав граючий тренер рівнян Сергій Піддубний. Як він сам розповів після матчу – не через травму, а з власних, тренерських міркувань. Натомість, перша четвірка «кардинала» виглядала незвично. Разом з Іваном Гурком, який у воротах замінив Віталія Дєнюжкіна, зі стартових секунд вийшли Андрій Чернієнко, Артем Фаренюк, Віталій Танський і Юрій Когут.

Поки глядачі на трибунах обговорювали небачений до цього бліц-кріг рівнян, Михайло Волянюк міг забити ще один швидкий гол. На четвертій хвилині матчу Юрій Савенко знову невдало відбив м’яча перед собою, але Волянюк з десяти метрів не влучив у порожній кут воріт.

Гості на це відповіли двома супер-пострілами Пічкурова. Обидва рази Павло сильно і точно пробивав із дальньої дистанції. Господарів виручив Іван Гурко.

Виручив він і після пострілу Вершиніна практично від центра майданчика. Олександр у першому таймі взагалі був чи не найактивнішим у складі «ЛТК». Окрім ударів по воротах, екс-гравець «Кардинала» встигав спілкуватися і з партнерами, і з арбітрами, і навіть перекинутися кількома словами із вболівальниками.

Ще один шанс скоротити відставання у рахунку мав Максим Бессалов. На екваторі тайму він опинився тет-а-тет із Гурком, втім програв мікро-дуель голкіперу.

Вже наприкінці тайму міг забити і Максим Литвинов. Його дальній удар пройшовся трохи вище воріт.

У відповідь «Кардинал» забив втретє. Михайло Волянюк здійснив забіг флангом і завдав удару по воротах з незручної позиції. Як виявилося – несподівано для Юрія Савенка – 3:0.

На перерву луганчани пішли практично у катастрофічній ситуації. Втім, до честі «ЛТК», після відпочинку команда вийшла максимально мобілізованою і дала «Кардиналу» бій.

Вже в дебюті матчу небезпечно пробивав Віталій Дзюба – Гурко у стрибку зумів зафіксувати м’яча намертво.

У перші десять хвилин по перерві рівняни завдали лише декількох ударів по воротах Петра Ільківа (який у перерві замінив Юрія Савенка). Втім, щоразу їх підводила точність. А постріл Віталія Танського парирував воротар.

В той же час Івану Гурку у гру доводилося вступати все частіше. Гол, що називається, назрівав. І зрештою «телефоністи» все ж «розмочили» рахунок. Анатолій Мілінький втік від опікунів і вздовж лінії воріт віддав передачу на Вершиніна. Олександру залишалося лише не влучити у воротаря – 3:1.

Гра пішла ще веселіше. На неточний удар Волянюка гості відповіли пострілом Пічкурова.

Згодом гості втратили одразу дві нагоди забити в одній атаці. Удари Бессалова і Пічкурова героїчно приймали на себе Лісніченко і Чернієнко.

Біля протилежних воріт нагоду оформити дубль втратив Михайло Волянюк. Його удар на виконання прийшовся у стійку.

За п’ять хвилин до сирени Роман Ковальчик змінив Петра Ільківа на додаткового польового гравця, роль якого грав Віталій Дзюба. І практично одразу «телефоністи» забили вдруге. У гол чисельну більшість втілив Анатолій Мілінький – 3:2.

Здавалося, от вона, інтрига. Але мінімальним розрив у рахунку був усього дев’ять секунд. Щойно рівняни розвели м’яча у центрі, як їм вдалася точна передача від власних воріт, практично через увесь майданчик на Артема Фаренюка. Тому, чи не вперше у грі дали вдосталь вільного простору. Артем, відчувши, що Петро Ільків вийшов з воріт, кивком голови підправив м’яча над воротарем у дальній кут – 4:2.

Цього разу п’ятим у складі «ЛТК» на майданчик вийшов Максим Литвинов. І знову більшість могла стати результативною. Вже із порожніх воріт «Кардинала» м’яча виніс Мар’ян Маринюк.

Втім, цей момент так і залишився останнім серйозним біля воріт Івана Гурка. Натомість, довести рахунок до розгромного мав Андрій Чернієнко. Зі своєї половини майданчика він бив вже у порожні ворота «ЛТК». Мимо.

Перемога – 4:2, яка принесла гравцям «кардинала» лише моральне задоволення. І зовсім не змінила розстановку сил у турнірній таблиці чемпіонату Екстра-ліги.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ЛТК» (Луганськ) – 4:2 (3:0)

Рівне: Іван Гурко - Олександр Басіч, Андрій Чернієнко, Артем Фаренюк, Віталій Лісніченко, Віталій Танський, Володимир Кручок, Мар’ян Маринюк, Михайло Волянюк, Павло Дармовіс, Сергій Піддубний, Сергій Тригубець, Юрій Когут.

«Луганськ»: Юрій Савенко (Петро Ільків, 21) - Олександр Вершинін, Анатолій Мілінький, Андрій Лисенко, Віталій Дзюба, В’ячеслав Кожемяка, Максим Бессалов, Максим Литвинов, Максим Мануйленко, Микита Лазикін, Павло Пічкуров.

Голи: Андрій Чернієнко (1, з пенальті), Сергій Тригубець (3), Михайло Волянюк (19), Артем Фаренюк (36) - Олександр Вершинін (26), Анатолій Мілінький (36).

Попередження: Максим Бессалов (1), Микита Лазикін (35).

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)